Mano Sparnai: Diskusijos / Blevyzgos / Anekdotai


Diskusijos

Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
vytautas 42
An Bal 17 2018, 08:11
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Kas supranta rusiškai
Крик в междунродном аэропорту Вашингтона - Алла , я в бар ! , заставил обосратся 1300 американцев , в том числе 19 полицейских .
Į viršų
vytas
An Lie 03 2018, 10:07
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Palangoj kavinėj kalbasi dvi blondinės.Viena jų pasakoja:
-vakar vakare pas mane Petras buvo atėjęs...
- nu pasakok,pasakok
-nu nieko-pasikalbėjom,išgėrėm vyno,pasimylėjom... taip ir nesupratau,ko jam reikėjo
Į viršų
Stanislovas
Tr Lie 04 2018, 08:29
Užsiregistravęs dalyvis #117
Prisijungta: Kt Geg 15 2008, 08:52
Vieta: Paklaniai, Raseinių sen.
Pranešimų: 3411

vytas rašė ...

Žvengiau iki ašarų.Komentaras delfyje po straipsniu apie nuplikimo gydymą:
"PIRMIAUSIA,PLIKAS VIETAS REIKIA PLONAI IŠTEPTI MEDUM IR KURĮ LAIKĄ VAIKŠČIOTI ,PO TO ,STAIGIAI SUMOJUOTI RANKOM , VISOS MUSĖS NUSKRIS IR LIKS TIK JŲ KOJELĖS."


Nu, jo...
Į viršų
vytas
Sk Rgp 26 2018, 12:19
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Iš Erlicko kūrybos:
-Sako rusai greit puls.Aš tai atsišaudysiu.Eisiu į mišką ir atsišaudysiu. Bet kad šiais laikais ir miškuose nelengva. Sugalvosiu įsirengt bunkerį.Bet kol suderinsiu projektą,kol gausiu leidimą statybai...
Į viršų
Saras
Sk Rgp 26 2018, 11:24
saras
Užsiregistravęs dalyvis #701
Prisijungta: Kt Grd 09 2010, 11:38
Vieta: Kauno r
Pranešimų: 388
Eismo įvykio dalyvio pasiaiškinimas

Aš, vardas ir pavardė, važiavau __.__ 2013 m. audonosios Armijos prospektu motoroleriu“ Gilera Fuoco 500“. Važiavau nepažeisdamas taisyklių, eismo sąlygos buvo normalios.

Sankryžoje netikėtai man ir kitiems dalyviams, degant raudonam šviesoforo signalui, iš kairės išvažiavo juodas “Hummer”, be valstybinių numerių. Aš pastebėjęs pavojų, buvau priverstas kirsti priešpriešinio eismo juostą ir sustojau kelkraštyje.

Stabdydamas, išgirdau smūgį už nugaros. Atsigręžęs pamačiau, kad nuo automobilio “Hummer” nukentėjo paskui mane ta pačia kryptimi judėjęs automobilis „Suzuki Jimny“, valstybinis numeris ______. Automobilis buvo padalintas beveik į dvi dalis. Pastebėjęs, kad „Suzuki Jimny“ vairuoja mergina, nuėjau suteikti jai pirmąją pagalbą.

Artėdamas, pastebėjau, vaiką ant galinės sėdynės. Atidariau automobilio bagažinę ir ištraukiau per jį vaiką (maždaug 4 m. berniukas), pastačiau ant kelio įspėjamąjį trikampį, ir per vairuotojo durų langą padėjau išlipti merginai.

Perdavęs jai vaiką, aš paprašiau automobilio “Mitsubishi Airtrek“, valstybinis numeris ______, vairuotojo iškviesti greitąją ir policiją. Tada nuėjau prie „Hummer“ automobilio, norėdamas sužinoti ar vairuotojui nereikia mano pagalbos. Per atvirą automobilio langą pamačiau du pietietiškos kilmės asmenis. Tai buvo matyti iš tamsios odos, garbanotų šiurkščiavilnių plaukų ir charakteringų veido bruožų.

Spėdamas, kad priešais mane yra pasiklydę ispanų turistai, maloniai paklausiau jų kalba, ar jie pastebėjo raudoną šviesoforo šviesą – Al huele pido rosa? (Ispanų kalbos išmokau Tarybų sąjungos ambasados​Madride mokykloje​, kur mano tėvas dirbo vairuotoju).Vietoj atsakymo, „Hummer“ vairuotojas per atvirą automobilio langą trenkė man su kaire ranka į galvą, bet pataikė į šalmą. Tai paaiškina 4 sulaužytus pirštus ant jo kairės rankos. Be to, jis iššoko iš automobilio ir smūgiavo dešine ranka į galvą ir susilaužė dešinę ranką.

Iššokęs iš automobilio keleivis,matyt, ištiktas šoko, trenkė man sunkiu daiktu per nugarą, bet kovoti su juo nereikėjo ir aš švelniai paguldžiau jį ant asfalto, ir kaip įstatymus gerbiantis pilietis ėmiau laukti eismo policijos patrulio. Aš nenukentėjau, nes po striukė dėvėjau motociklininko apsaugas. Keleivio nosis ir žandikaulis greičiausiai lūžo todėl, kad avarijos metu nesuveikė oro pagalvės, ir jis galva trenkėsi į automobilio prietaisų skydelį.

Apie sudraskytą į skutus Machačkalos miesto deputato padėjėjo pažymėjimą, vardas, pavardė, nieko negaliu pasakyti, nes nežinau. Be to, aš nežinau, kaip vairuotojo pažymėjimo dalys atsidūrė „Hummer“ vairuotojo burnoje ir skrandyje.

Nieko detalesnio papasakoti apie įvykio vietoje susirinkusius žmonės su motociklais ir motoroleriais negaliu, nes jų nepažįstu.

Taip pat man visiškai nieko nėra žinoma apie tai, kas supjaustė „Hummer“ ratus, pradūrė laužtuvu stogą, bei sudaužė jo langus, subadė odinį saloną, sunaikindami jos prekinę išvaizdą, ir jau minėtu laužtuvu sudaužė ir taip sugadintą gaubtą ir variklį.

Mano žodžių teisingumą gali patvirtinti avarijos dalyviai ir liudytojai, pavyzdžiui, automobilių “Mitsubishi Airtrek“ ir „Suzuki Jimny“ vairuotojai.

Data __.__ 2013 m. Parašas _________ (___________)
Į viršų
vytas
Pr Rgp 27 2018, 12:37
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
dar iš Erlicko:
aš galėčiau dirbti šeimos gydytoju. Iš tikro,jie nieko negydo,tik dalina siuntimus.Aš irgi galėčiau visus pasiūsti...
Į viršų
vytas
Sk Rgs 23 2018, 02:06
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
"viskas čia supuvę,reikia keisti visą sistemą"
Santechnikas,remontavęs kremliaus vandentiekį už šiuos žodžius buvo pasodintas iki gyvos galvos...
Į viršų
Reno
An Rgs 25 2018, 04:11
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
Tikrų tikriausias AirBus
https://www.facebook.com/EricBazin66/videos/1838963769473500/
Į viršų
Reno
Kt Grd 20 2018, 10:59
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
Įdėjau į anekdotų skyrelį, nes besilankantiems šiame forume tokio pobūdžio "reklamą" kitaip, kaip anekdotu, nepavadinsi. Tačiau matydamas tokias "reklamas" kaskart vis prisimenu posakį - "Numerus stultorum est infinitus" (kvailių skaičius yra begalinis).
Peršasi mintis, kad panašių "naujienų" sklaida vis tik pasiteisina - nesunkiai atrandama naivuolių, kurie patiki įžūlia apgaule. O melagiai iš to pelnosi - juk internetinėje erdvėje už klaidinančios informacijos skleidimą, kaip bebūtų gaila, atsakomybės retai kada pareikalaujama.

Į viršų
vytas
Pr Lie 15 2019, 03:21
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Apie gydytojus.Sako,sveikata-brangiausias turtas...Bet gydymas dar brangesnis
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0777sek,0.0179iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,969kb