Mano Sparnai: Diskusijos / Kiti lėktuvo gamybos klausimai / kas geletu padaryti lektuvo kapota?


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Kiti lėktuvo gamybos klausimai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
kas geletu padaryti lektuvo kapota?
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Marius
An Bir 03 2008, 06:19
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892

Nerijus Korbutas rašė ...

O kas čia Mariau per tanketė.Lietuviška?


Cia Nerijau Ruseliu kurinys (is Maskvos), draugas skaide su MS o si atveze bandyt pirmiem skraidymam, tai va ir prifotkino. Sake kad skrenda normaliai.

O del kapoto, tai toki is skardos man atrodo zymiai lengviau ir greiciau padaryti, nei ta apipurskus makorflexu. Pats nedariau dar nei tokio nei tokio, bet tai mano nuomone.




Į viršų
Andrius
An Bir 03 2008, 06:51
Užsiregistravęs dalyvis #26
Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59
Pranešimų: 470
Dar vienas aktualus klausimas: Ka pasiryžes investuoti?
Į viršų
Vld
An Bir 03 2008, 09:06
Užsiregistravęs dalyvis #18
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 12:29
Pranešimų: 220
jeigu tas lėktuvas ir skrenda, tai tik dėl to kad žemė pati jį atstumia. O kas dėl makroflekso, tai su juo visą mašiną galima padaryti:

http://englishrussia.com/?p=1949
Į viršų
Nerijus Korbutas
An Bir 03 2008, 10:45
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Viena galiu pasakyti, kad to kapoto niekas per atstumą nepadarys.
Meistrų yra, bet jiems reiks visą lėktuvą nuvilkt...Tik neisivaizduoju, kas jį priims.
Na dar variantas nuimti formą.
Bet pats paprasciausias būdas- tai ne laukti mėnesiais kol kas apsiims, o pasiimti ir pasidaryti.
Į viršų
Juozas
Tr Bir 04 2008, 06:57
Užsiregistravęs dalyvis #22
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32
Pranešimų: 996
Viengubo kreivumo detales (viršų, apačią) geriausia daryti iš skardos, o priekinę iš plastiko (kaip "Cesnos"). Su makrofleksu siūlau neprasidėti. Daug glaistymo ir šveitimo. Esam išbandę technologiją naudojant metalinį tinklą. Jis neblogai tamposi, patenkinamai laiko formą, ant jo gerai laikosi glaistas. Galima naudoti statybinį glaistą (pigesnis, lengviau šveičiasi).
Ir visų svarbiausia: NEPATINGĖKIT PASIGAMINTI NEGATYVINĖS FORMOS. Tik su ja pagaminsit kokybišką gaminį. Nesusiviliokit garažinių "meistriukų" gamybos būdais (padariau balvoną, apklijavau, apšveičiau, apglaisčiau, apšveičiau, apglaisčiau, apšveičiau...). Gaminys gausis sunkus, sienelių storis skirsis vos ne kelis kartus. Žodžiu, gausis chaltūra.
Į viršų
Juozas
Tr Bir 04 2008, 08:40
Užsiregistravęs dalyvis #22
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32
Pranešimų: 996
Nerijus Korbutas rašė ...

Viena galiu pasakyti, kad to kapoto niekas per atstumą nepadarys.
Meistrų yra, bet jiems reiks visą lėktuvą nuvilkt...Tik neisivaizduoju, kas jį priims.
Na dar variantas nuimti formą.
Bet pats paprasciausias būdas- tai ne laukti mėnesiais kol kas apsiims, o pasiimti ir pasidaryti.

Viso lėktuvo vilkti nereikia.
Į viršų
xwaiperis
Kt Bir 05 2008, 09:03
Užsiregistravęs dalyvis #124
Prisijungta: Št Geg 24 2008, 04:18
Pranešimų: 15
nerijau man lektuvo vilkti nereikia jau jis nuvilktas ir jau nauja drobe parsiusta, su nauju lenkvu stiklu. man tik kapoto tereikia
Į viršų
xwaiperis
Kt Bir 05 2008, 09:04
Užsiregistravęs dalyvis #124
Prisijungta: Št Geg 24 2008, 04:18
Pranešimų: 15
drobe ne su lengviu stiklu:D norejau pasakyt ,kad ir naujas stiklas geritu laiku bus
Į viršų
Nerijus Korbutas
Kt Bir 05 2008, 09:10
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
xwaiperis rašė ...

nerijau man lektuvo vilkti nereikia jau jis nuvilktas ir jau nauja drobe parsiusta, su nauju lenkvu stiklu. man tik kapoto tereikia


Ne nu negaliu, kaip juokiausi paskaitęs...
Vienžo dėkui, kad supratot mano mintį...
Į viršų
Juozas
Kt Bir 05 2008, 09:44
Užsiregistravęs dalyvis #22
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32
Pranešimų: 996
xwaiperis rašė ...

nerijau man lektuvo vilkti nereikia jau jis nuvilktas ir jau nauja drobe parsiusta, su nauju lenkvu stiklu. man tik kapoto tereikia

Sakydamas "nuvilkti", Nerijus, tikriausiai, turėjo galvoje - nugabenti. Bent aš taip supratau.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0745sek,0.0105iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,902kb