Mano Sparnai: Diskusijos / Klausimai, pastabos, pageidavimai administracijai / kodel?


Diskusijos

Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
Sk Geg 02 2010, 06:24
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Visąlaik, per šiuos tris su viršum Mano Sparnai gyvavimo metus stengiausi ir stengiuosi, kad nereiktų bendrauti mojuojant taisyklėmis, grąsinant nuobaudomis ir baudžiant (atjungimas nuo forumo ir pnš.)
Jei pasitaiko koks naujas išsišokėlis ir matosi, kad nepavyks kitaip susitarti - atjungiu be jokių ceremonijų ir tiek.
Norėtųsi taip gyventi ir toliau. Mūsų čia tiek nedaug, tad vis dar tikiu, kad pavyks išlaikyti džentelmenų klubo atmosferą.

Jei ne - teks imtis priemonių. Nors internetiniuose forume tai įprasta, tačiau nenoriu aš būti baudėju ar ten kokiu cenzoriumi, ypač draugų ir pažįstamų tarpe. Patys turėtumėt galvoti ką rašot, kaip rašot. Pamąstyti ar nuomonės gynimas nevirsta į asmeninį įžeidinėjimą ir panašiai. Nevardinsiu, bet yra keletas kolegų mėgstančių vaikščioti ant ribos.

Alberto ir Stanislovo "problema" jau kelių metų senumo ir gaila, kad rimti vyrai per tiek laiko iki galo neišsiaiškino, kas kam ką skolingas ar pnš. Tačiau ši svetainė neskirta asmeninių santykių aiškinimuisi. Draugiškai paprašysiu to nebetęsti. Jei jūsų konflikto esmė neišeina už federacijos rėmų - bandykite tai išsiaiškinti LAF Forume. Jei tai tik asmeniniai nesutarimai - rašykit viens kitam el. ar popierinius laiškus, sms žinutes ar gyvai aiškinkitės, bet nešiukšlinkit forume ir neverskit kolegų skaityti viso to mė...lo. Tikrai dauguma žino tą visą istoriją ir niekam neįdomu.

Negi patiems malonu kai viešai pradedami skalbti apatiniai ir pusė aviacinės Lietuvos tai stebi ?

Jei mano demokratiškas žodis autoritetingiems kolegoms pasirodys per silpnas - pasisamdysiu tvarkdarį.
Ta proga gal turbulencijos ?

Į viršų
Algis
Sk Geg 02 2010, 06:58
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981

Nerijus Korbutas rašė ...

Jei mano demokratiškas žodis autoritetingiems kolegoms pasirodys per silpnas - pasisamdysiu tvarkdarį.


Tai yra moderatoriu. Su sadistiniais polinkiais
Į viršų
Tinklalapis
vysniukas
Sk Geg 02 2010, 07:36
Užsiregistravęs dalyvis #360
Prisijungta: Tr Kov 11 2009, 11:41
Pranešimų: 756
Darom ringa, kovos be taisykliu, kuris laimes tas ir teisus, pavyzdziui per Zalgirio musio paminejima, tais laikais taip reikalus sprende, mes totalizatroiu padarytume, siulykit kandidatus
Į viršų
bence
Sk Geg 02 2010, 08:25
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Viesulas rašė ...

Sutikčiau su Algio palaikomu AR siūlymu, jei nekiltų ereziškų minčių. Pirmiausiai tai nelabai suprantu kodėl Nerijus turėtų tai daryti (tapti tironu - cenzoriumi, despotu - redaktoriumi ar panašiai). Jis gi sukūrė šitą svetainę ir atidavė naudotis ja mum visiem, t. y. ne kokiem liaušeliam, kurie tik ir žiūrėk, kad kokios kvailystės neiškrėstų, o garbingiem, protingiem žmonėm, kurie ne tik gali, bet privalo būti išdidūs.
Antra erezija - tai aš įsitikinęs, kad kolegos, arba kaip kažkas yra gražiai pasakęs "sparno broliai" (aš neskraidau, tikiuosi kol kas, tai man gal pusbroliai?) patys sugeba išspręsti nesutarimus ir redaguoti, ištrinti, atsiprašyti. Jei tai padarys Nerijus - kartėlis išliks, jei patys - kada susitikę pasijuoks iš tokio nesusipratimo.
Pritariu, bence, Tamstos siūlymui, nors šiaip tai aš žiūrinėju visas temas ir nuorodas (gal laiko daugiau turiu?).

pas mane internetas omni conect ir vien tik keliu sekundziu perziura uzima laiko filmo uzkrovimui.Kai 1,20 minutej pamatau anbo karinius kadrus-lukesciai pasiteisina, bet kai pusvalandi prarymojes isvystu banalu juokeli, susierzinu...
Į viršų
Tinklalapis
Viesulas
Sk Geg 02 2010, 08:32
Užsiregistravęs dalyvis #382
Prisijungta: Pn Bal 10 2009, 09:58
Pranešimų: 83
Sutinku, bence, nors iš mano varpinės gyvenimas kitaip atrodo.
Į viršų
AR
Sk Geg 02 2010, 09:04
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Algis rašė ...

Su sadistiniais polinkiais


vo vo apie ta ir kalbu
Į viršų
AR
Pr Rgp 02 2010, 07:10
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Kazin kodel naujame svetaines virsaus paveikliuke nebeliko LAF logotipo?
Į viršų
Nerijus Korbutas
Pr Rgp 02 2010, 07:52
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
AR rašė ...

Kazin kodel naujame svetaines virsaus paveikliuke nebeliko LAF logotipo?


Gal netilpo ?
Į viršų
AR
An Rgp 03 2010, 08:53
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Nerijus Korbutas rašė ...

AR rašė ...

Kazin kodel naujame svetaines virsaus paveikliuke nebeliko LAF logotipo?


Gal netilpo ?

aisku
Į viršų
Algis
Tr Rgp 04 2010, 12:27
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981
Nerijau, toks vaizdas, kad tu LAF ir Mano Sparnai logo uzdejai ne gif formatu, nuskaidrines balta ju pagrinda. Prasisviecia. Dek gif, pries tai iskirpes ju pagrinda. Prisegu pavyzdi: pagrindas FAI veliava ir ant jos uzdetas ULOPF logo skaidrintas jpeg ir tas pats jpeg transformuotas i gif ir iskirptas jo pagrindas.
Į viršų
Tinklalapis
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0724sek,0.0081iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,914kb