Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės Archyvas / Žurnalo kaina ir kitos raudos


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Svetainės Archyvas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Žurnalo kaina ir kitos raudos
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
NNN
Tr Bal 28 2010, 10:59
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732

AHTAHAC rašė ...

"Dėl turinio. Kiek Jonas su Vilma prašė jūsų - tik rašykit... Tuomet ir bus tas turinys pagal jūsų skonį."

Tas pats - jei silpnas spektaklis, kodėl tau pačiam nesuvaidinus, o paskui ir dar už bilietą susimokėti.


Rašyt ne kiekvienam "pabažnam", kaip sakoma, duota Dievo.

Kita vertus - bet ką rašant iš leidinio padaroma mišrainė (ką dabar AP jau "sėkmingai" pasiekė). Šiaip forma, išvaizda labai patraukli, gražiai žiūrisi ant žurnalinio staliuko

Redaktorius turėtų suformuot turinį, kuris ir yra žurnalo "veidas". Štai tuomet, gal ir atsiras rašytojų, kurie norės tą veidą papuošti, suteikt jam prasmingą išraišką.

Kaina - aš asmeniškai labai pagalvoju, kas mano aviacinei veiklai prasmingiau - ar paskaitinėt AP, ar už tuos pinigėlius paskraidyt. Neskraidantiems gal tas žurnalas ir labai naudingas bei įdomus, bet aš asmeniškai (pabrėžiu, kad kalbu tik už save) žymiai greičiau, nemokamai ir daugiau informacijos gaunu internete, o sutaupytus neperkant AP pinigėlius išleidžiu skraidymui, orlaivio eksploatacinėms išlaidoms bei įrangos atnaujinimui. Žinoma, jei kiekvieną mėnesį turi atliekamą tukstantuką, galima dar žurnalinį staliuką gražiu AP pasipuošti

Bet tai tik mano asmeninė ir (norėčiau nuoširdžiai tikėt) - klaidinga nuomonė.

"Nesisielokit broliai ir sesės - jus išgelbės motina Rusija ..." S. Nėris (berods ...)

P.S. Vilma, aš labai Tave gerbiu ir vertinu Tavo triūsą - SĖKMĖS Tau




[ Redaguota Tr Bal 28 2010, 11:05 ]
Į viršų
AR
Tr Bal 28 2010, 12:58
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
TadasM rašė ...

Mano galvai, dabar zurnalas labiau orentuotas i profesionalus.

Na jau, na jau. Kaip tik jis ganasi "placiosioms masems" (ir mano galva tai nera labai gerai - bet galiu klysti)


TadasM rašė ...



Kaip pavyzdi galiu pasakyti, perskaiciau "Aerodinamika ir skrydziu dinamika" knyga, parasyta gerb. Algimanto Skurdenio. Ir perskaiciau gerb. R. Kalinausko parasyta knygele. Tai kaip diena nuo nakties. Kalinausko knygele parasyta suprantamai "zmoniska kalba". O jau Skurdenio gnygele labiau tiems kas nezino kaskokios formules...
Tai tiek, aciu uz demesi


Nesakau kad "Aerodinamika ir skrydziu dinamika" yra ideali knyga - bet teigti kad ten "sudetingai" parasyta tikrai negalima
Į viršų
AHTAHAC
Tr Bal 28 2010, 01:03
AHTAHAC
Užsiregistravęs dalyvis #37
Prisijungta: An Vas 26 2008, 08:33
Pranešimų: 692
Jo, Vilma tikra šaunuolė, įtariu jai tiek iššūkių teko atlaikyti, kad bet kuris iš mūsų vyrukų jau būtume senei užlinkęs.
Dėlto tikrai gerbiu
Į viršų
Kiras
Tr Bal 28 2010, 06:47
Kiras
Užsiregistravęs dalyvis #84
Prisijungta: Kt Bal 10 2008, 02:25
Pranešimų: 173
Kęstutis rašė ...

"Nesisielokit broliai ir sesės - jus išgelbės motina Rusija ..." S. Nėris (berods ...)

Siaubingai klystate.
"Nesisielokit broliai ir sesės - jus priglaus motina Rusija" Taip rašė Petras Cvirka.

Beje, vėliau karčios patirties paskatinti lietuvių šmaikštuoliai pridūrė sarkastišką tęsinį:
Nesisielokit broliai ir sesės - jus priglaus motina Rusija ir tėvelis Sibiras.
Į viršų
TadasM
Kt Bal 29 2010, 08:56
Užsiregistravęs dalyvis #504
Prisijungta: Kt Grd 10 2009, 09:58
Vieta: Plunge
Pranešimų: 245
AR rašė ...

TadasM rašė ...

Mano galvai, dabar zurnalas labiau orentuotas i profesionalus.

Na jau, na jau. Kaip tik jis ganasi "placiosioms masems" (ir mano galva tai nera labai gerai - bet galiu klysti)


TadasM rašė ...



Kaip pavyzdi galiu pasakyti, perskaiciau "Aerodinamika ir skrydziu dinamika" knyga, parasyta gerb. Algimanto Skurdenio. Ir perskaiciau gerb. R. Kalinausko parasyta knygele. Tai kaip diena nuo nakties. Kalinausko knygele parasyta suprantamai "zmoniska kalba". O jau Skurdenio gnygele labiau tiems kas nezino kaskokios formules...
Tai tiek, aciu uz demesi


Nesakau kad "Aerodinamika ir skrydziu dinamika" yra ideali knyga - bet teigti kad ten "sudetingai" parasyta tikrai negalima


As nesakau, kad labai sudetingai. Bet kaip palyginima daviau ka turiu omenyje.

Tegu raso straispnius savo, kalbina konstruktorius ir pan. O ne praso kad patys parasytu straipsnius... absurdiskai atrodo.

Į viršų
JonasKr
Kt Bal 29 2010, 05:48
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
Nagi, nagi, negailėkite ir rašykite savo nuomones. kokios jos bebūtų - tik į gera. Baisiausia- tyla, kai jokios reakcijos nėra. Mano pozicija šiame reikale yra tokia, kokia užrašyta ant viršelio - apie aviaciją populiariai visiems. Tiesa, šitas šūkis su šalia parašyta kaina labai nedera. Spėju, kad šiame disonanse daug kas ir slypi. Teisinga pastaba, kad dalis informacijos greičiau ateina internetu. Na, bet ne visi turi laiko ilgai kirmyti prie kompiuterių. Žurnalą galima paskaityti ir gulint po sparnu. Gal ir gerai, kad kažkas panaršė internete, parinko kažkokios info - bent sužinai, kad ta kryptimi gali rasti ir daugiau, jeigu tema sudomino. Bet atkreipkite dėmesį, kad šiais greitos informacijos laikais, pirmiau sužinome, kas vyksta Afrikoje, o apie Balbieriškio įvykius dažnai net neišgirstame. Mano manymu, savas žurnalas turi būti apie savus reikalus. Ir jokiu būdu tai neturi būti instrukcijų rinkinys apie variklio dešinio cilindro kairiojo varžtelio sriegio formos įtaką sraigto traukai šimto metrų aukštyje. Pirmoji mūsų visų leidinio užduotis, patraukliai informuoti kuo platesnes mases apie aviatorių veiklą šalyje, vilioti juos į savo bendruomenę, antroji - pačius aviatorius informuoti, ką ir kaip veikia skirtingais orlaiviais skraidantys pilotai, trečioji - žurnalas atlieka aviacinės veiklos metraščio funkciją, yra gera vieta atverti primirštus įvykius,
Dėl rašymo - du žmonės visur nespės. Todėl ir prašome - rašykite, praneškite apie savo veiklą. Rašykite kaip mokate, sutvarkysime tekstus ir parodysime, kaip juos sudarkėme. Tik duokite informaciją.
Savas žurnalas - tai galimybė laisvai parodyti, kad lietuviška aviacija yra. Ji naudinga, įdomi, patraukli Antraip ją garsins tik nukritę lėktuvai ir žuvę pilotai. Patikėkit, skraidantiems tada bus kasdien vis sunkiau ir sunkiau pakilti laisvam skrydžiui. Galėsit mėgautis gražiu vaizdeliu per Boeingo iliuminatorių - na, tai perdėtas pasakymas, bet jis vaizdžiai nusako tikėtiną suvaržymų kryptį, jeigu aviatoriai gyvens tik sau.
Į viršų
AR
An Bir 08 2010, 11:41
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Kazkaip AP veluoja ar tik as negaunu? Dar geguzes men nemaciau.
Į viršų
Nerijus Korbutas
An Bir 08 2010, 03:28
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Galvojau čia tik pas mane į "užsienius" vėluoja...
Į viršų
JonasKr
An Bir 08 2010, 06:29
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
taip, geguzis yra pastriges
Į viršų
Kiras
An Bir 08 2010, 06:30
Kiras
Užsiregistravęs dalyvis #84
Prisijungta: Kt Bal 10 2008, 02:25
Pranešimų: 173
Vasara - atostogų metas.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0818sek,0.0097iš to užklausomsDB užklausos:31. Naudojama atmintis:3,930kb