Mano Sparnai: Diskusijos / Skraidyklės. Motoskraidyklės / Itališka motoskraidyklė


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: Skraidyklės. Motoskraidyklės
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Itališka motoskraidyklė
Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
vytas
Tr Rgs 01 2010, 09:54
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
taip jau gavosi,kad parsivežiau Italų firmos"Motodelta" gaminį.Kol mačiau jį tik nuotraukoje iš toli,atrodė paprasčiausia "Cosmoso" kopija ir tiek.Tačiau dabar,kai jau jį turiu prie savęs,nuomonė pakito.Taip,tai ta pati senutė klasikinė schema,kaip ir "Cosmos",bet išpildymas visai skirtingas."Cosmos"-ui iki"Motodeltos" pagal padarymo kokybę kaip iki kosmoso nuskrist.Nesakau,kad etalonas,tuo labiau,kad namų ar mažos firmelės salygomis aplamai taip neįmanoma pagaminti,bet tai daro įspūdį.Bent man dar neteko matyti taip pagaminto motoskraidyklės vežimėlio.VISI ABSOLIUČIAI mazgai yra lieti!!Iki menkiausių detalyčių.Nei vienos skardytės ar panaudotų pvz mopedo ar dviračio detalių.Viskas autentiška,Mazgai maximaliai optimizuoti.Apdirbimo kokybė preciziška,Niekur nė menkiausio klibėjimo.Visur,kur tik įmanoma-seilenblokai,vartomi guoliai ir t.t.Gali pagalvot,kad įsivaizdavo gaminantys "Boeing"-ą.
Pati kostrukcija taip pat apgalvotaiki smulkmenų.Numatytas vežimėlio greitas sulankstymasiki minimalių gabaritų.Tos vietos,kurios ardosi,išpildytos tiesiog preciziškai,t.y sujumgimai tose vietose ŠLIFUOTI.Numatyta galimybė vienam užsikelti sparną,.Kad leisti tokią produkciją į gamybą,kad apsimokėtų,ju reikia parduoti ne vieną šimtą,o gal ir tūkstantį.Matomai taip ir buvo,nes daugybė italų turi motoskraidykles,tik kad daugiausia jų guli kluonuose,nenaudojamos.
Be abejo yra ir trūkumų: šis vežimėlis neturi jokios amortizacijos,Uždėti juokingi ,panašūs į mokyklinės kuprinės saugos diržai.
Iškart atsakau pesimistams į klausimą:-kas bus ,jei sulaužysi bent vieną iš tų lietų mazgų?.Nęesulaužysi,konstrukcija velniškai tvirta,greičiau sulūž kauleliai į daugybę gabalėlių(brrrr.)Pagrindiniai vamzdžiai diametro 70x2,5 mm.Atsakau ir į kitą klausimą-taip konstrukcija apsunkinta,bet tik gal kokiais 2-3 kg.tai ne taip ir baisu.
O va čia keleto mazgų foto:













Į viršų
Marius
Tr Rgs 01 2010, 11:28
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Maciau lenkai tokia pardavinejo, tik Vyto kaina mazene....

Cia dar keleta fotu, gal kam idomu bus paziuret.














Į viršų
NNN
Tr Rgs 01 2010, 01:08
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Klasika

Man patinka

Va, jei dar ir be stabdžių būtų, tai tikras perliukas
Į viršų
Marius
Tr Rgs 01 2010, 02:28
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Stabdžiai tik bailiam. Nėra kliūties- jie nereikalingi,o jei yra tai ir taip sustosi
Į viršų
vytautas 42
Tr Rgs 01 2010, 02:52
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361

Kęstutis rašė ...

Klasika

Man patinka

Va, jei dar ir be stabdžių būtų, tai tikras perliukas

kazkaip keista girdet is Kestucio , kad stabdziu nebuvimas yra privalumas motoskraidyklei , kitas dalykas jei taip sakytu koks pradedantis ir nepatyres pilotas ...kita vertus , Kestuti , o kas gi trukdo isardyt stabdzius ? juk sulauzyt visada yra lengviau , nei kazka pagamint , arba jei taip jau nepatinka stabdziai , tai kas trukdo jais nesinaudoti ? Kaip Marius rase , jei bus kliutis tai ir taip sustosi
Į viršų
tomukas
Kt Rgs 02 2010, 02:08
Ir gime sliauzioti kartais skraido.
Užsiregistravęs dalyvis #41
Prisijungta: Kt Vas 28 2008, 11:32
Vieta: Klaipeda
Pranešimų: 104
Marius aske :Stabdžiai tik bailiam. Nėra kliūties- jie nereikalingi,o jei yra tai ir taip sustosi
Ir kur man ta fraze taip girdeta?
Į viršų
juozas49
Kt Rgs 02 2010, 03:42
Užsiregistravęs dalyvis #63
Prisijungta: Tr Kov 19 2008, 01:39
Pranešimų: 797
As tik uz tokius galinius ratus mokejau 50eur.O cia visas vezimas,tikrai geras ir uz tokia kaina pats nepadarysi.
Į viršų
NNN
Kt Rgs 02 2010, 04:06
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Marius rašė ...

Stabdžiai tik bailiam. Nėra kliūties- jie nereikalingi,o jei yra tai ir taip sustosi


1:0 mano naudai
Į viršų
NNN
Kt Rgs 02 2010, 04:06
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
VyTis rašė ...

Kęstutis rašė ...

Klasika

Man patinka

Va, jei dar ir be stabdžių būtų, tai tikras perliukas

kazkaip keista girdet is Kestucio , kad stabdziu nebuvimas yra privalumas motoskraidyklei , kitas dalykas jei taip sakytu koks pradedantis ir nepatyres pilotas ...kita vertus , Kestuti , o kas gi trukdo isardyt stabdzius ? juk sulauzyt visada yra lengviau , nei kazka pagamint , arba jei taip jau nepatinka stabdziai , tai kas trukdo jais nesinaudoti ? Kaip Marius rase , jei bus kliutis tai ir taip sustosi


2:0 mano naudai
Į viršų
NNN
Kt Rgs 02 2010, 04:07
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
tomukas rašė ...

Marius aske :Stabdžiai tik bailiam. Nėra kliūties- jie nereikalingi,o jei yra tai ir taip sustosi
Ir kur man ta fraze taip girdeta?


3:0 mano naudai

"Sausai" gaunat ...
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0884sek,0.0112iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,920kb