Mano Sparnai: Diskusijos / Prietaisai. Navigaciniai, variklio darbo ir kt. / Aviahorizontas


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Prietaisai. Navigaciniai, variklio darbo ir kt.
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Aviahorizontas
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
juozas49
Pn Grd 31 2010, 12:45
Užsiregistravęs dalyvis #63
Prisijungta: Tr Kov 19 2008, 01:39
Pranešimų: 797

Marius rašė ...

O tai aviahorizintas uz 100 euru cia brangu?

Ne simtas o keli simtai.As ir pirkciau blaniko aviahorizonta.
Į viršų
Marius
Pn Grd 31 2010, 01:23
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Tu Juozai rašiai: "Vilius Senkus pirko aviahorizonta,kurio maitinimas 12v,bet kaina simtais euru."

Tai taip ir nesupratau ką norėjai pasakyti tuo pasakyti...."bet kaina simtais euru"
Į viršų
Rolandas
Tr Bir 12 2013, 06:13
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Paplitę čekiški "Blaniko aviahorizontai beveik visi nedirbantys. Įjungus po poros minučių nuvirsta į šoną.
Po ilgų paieškų pavyko surasti meistrą, kuris pataisė mano prietaisą. Po valandos darbo-jokio nuokrypio.

Stabilizavimui naudojamas stiklinis D35x d8 x1,5 mm diskelis dėl netobulos konstrukcijos veikiant temperatūros pokyčiams sutrūksta(versija).
Diskelį pagaminom iš duraliuminio, žinoma, idealu būtų stiklinis kaip originale.

Bet kokiu atveju jau yra kam remontuoti horizontus už protingą kainą. Kreipkitės.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0635sek,0.0097iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:3,743kb