Mano Sparnai: Diskusijos / Sparnų gamyba / sparno bandymas


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Sparnų gamyba
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
sparno bandymas
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Audrius
Pn Lie 22 2011, 07:54
Svečias

JIG rašė ...

Siulyciau pastudijuot momenta M kuri iki siol ignoruojat ir taps labai aisku.

Kadangi nesugebi pasakyt kokia jega aplink koki taska ta momenta sukuria, tai drisciau drasiai teigti, kad paciam pastudijuot reiketu...

Va cia ir prasideda pilstymas is tuscio i kiaura.Pirma nepamirsk kas cia paklubdytas sioje temoje ir nederg zmogaus sukurtos temos su savo klvailais aiskinimais.Jei vis dar nori ka nors irodyti atidaryk kita tema ir irodinek nes tavo sapaliones mazai domina mane.
Į viršų
JIG
Št Lie 23 2011, 12:42
Užsiregistravęs dalyvis #55
Prisijungta: Tr Kov 12 2008, 11:54
Pranešimų: 262
gerai.
Į viršų
Rolandas
Št Lie 23 2011, 10:04
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Gerbiamas Audriau
Ar esi gyvenime ką nors tokio nuveikęs, kad galėtum pasididžiuoti ir visiems papasakoti?
Pvz. pagaminęs gerai skraidantį malūnsparnį ar lėktuvą, pastatęs laivelį ar namą? Gal moki labai gerai dirbti kokį darbą ar amatą? O gal tavo vadovaujama firma ar organizacija pasiekė labai gerų rezultatų?

Į viršų
AHTAHAC
Sk Lie 24 2011, 09:50
AHTAHAC
Užsiregistravęs dalyvis #37
Prisijungta: An Vas 26 2008, 08:33
Pranešimų: 692
tipiska temos pabaiga...

Į viršų
Audrius
Pr Lie 25 2011, 07:29
Svečias
Rolandas rašė ...

Gerbiamas Audriau
Ar esi gyvenime ką nors tokio nuveikęs, kad galėtum pasididžiuoti ir visiems papasakoti?
Pvz. pagaminęs gerai skraidantį malūnsparnį ar lėktuvą, pastatęs laivelį ar namą? Gal moki labai gerai dirbti kokį darbą ar amatą? O gal tavo vadovaujama firma ar organizacija pasiekė labai gerų rezultatų?




Taip !! Na ir ka sitas klausimas su sia tema?Ar nori pasirodyti ,kad tu dauigiau nuveikei? Tai pasirodyk uzleidziu kelia,pagal patarle kuria manai pats gerai zinai.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0884sek,0.0126iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:3,777kb