Mano Sparnai: Diskusijos / Video archyvas / R.Kalinausko videomedžiaga


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Video archyvas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
R.Kalinausko videomedžiaga
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Algis
Pn Lap 25 2011, 10:50
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981

Rolandas rašė ...

Viso apie gamybą yra beveik 6 val įrašai, tebeturiu kasetes.


Oi, Rolandai, kelk is VHS i skaitmena ir kuo greiciau. VHS ir taip kas pusmeti reikia pervynioti, kad statika nusiimtu. Is pradziu atsiras "sniegas", po to dings spalvos. Prapuls tavo video. Perkelimas nera sudetingas procesas. Nusiperki kompui TV plokste 100-400 Lt (geriau brangesne), prijungi prie kompo video grotuva ir irasineji. Na hardo didoko reikia, nes norisi irasyti auksciausia kokybe, o tai uzima vietos. Bet paskui "suspausi" iki normalaus dydzio. As pasirenku AVI (xvid+MP3) formata su 2000-2500 Kbps bitreitu (pvz.: su Wondershare Video Converter Ultimate). Tai mazdaug optimaliausias kokybes/dydzio variantas. Tiesa irasinejimas vyksta "real time", t.y. teks visas 6 val ir groti. Na o paskui darbas su video redaktoriumi. Karpimui/klijavimui geras VirtualDub, juolab, kad nemokamas. Jis maziausiai naudoja kompo resursu. O rimtesniam redagavimui naudoju Corel VideoStudio Pro X3. Arteja ziema. Ilgais vakarais turesi grazaus kurybinio darbo

[ Redaguota Pn Lap 25 2011, 10:51 ]
Į viršų
Tinklalapis
Vainius
Pn Lap 25 2011, 10:58
vainius
Užsiregistravęs dalyvis #573
Prisijungta: Pr Bal 26 2010, 07:51
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 298
Arba neleist pinigu už Tv plokštę, nuneši kur nuomuoja video įrašus ir perkels, manau gausis pigiau ir laiko sutaupysi, bent kaip reikėjo aš taip dariau nešiau į šilainių IKI žemaičių plente, ten yra vaizdo nuoma ir ten perrašė iš kasečių į DVD kiek mokėjau nepamenu, bet jei reiks galiu pasidomėt, aišku, o po to šaltais žiemos vakarais sumontuot juos ir įkelt čia
Į viršų
Linas
Pn Lap 25 2011, 04:17
Užsiregistravęs dalyvis #398
Prisijungta: Sk Geg 10 2009, 02:55
Vieta: Strielčiai-Prienai
Pranešimų: 49
Dar desetkas metu ir tai istorine vertybe...
Į viršų
JonasKr
Pn Lap 25 2011, 04:29
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
Algi, jei technika ir praktika yr - tai tik kasetes trumpam iš Rolando atimt reikia. Bendro reikalo vardan.
Į viršų
Nerijus Korbutas
Pn Lap 25 2011, 05:12
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Iš tikrųjų tai ne tik pas Rolandą yra unikalios videomedžiagos videokasetėse. Kas turit, tai tikrai nelaikykit, sakykit, rašykit, ką nors sugalvosim kad ta medžiaga nepranyktų. Pvz. yra unikalios medžagos apie jonaviškį oro balionų kūrėją L.Simnišką, buvo filmukas youtubėje, o kas įdėjo ir kas išėmė neaišku. Sukurtumėm profilį youtubėje ar vimeo kur nors ir sudedam viską į vieną vietą.
Į viršų
Algis
Pn Lap 25 2011, 07:25
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981
JonasKr rašė ...

Algi, jei technika ir praktika yr - tai tik kasetes trumpam iš Rolando atimt reikia. Bendro reikalo vardan.

Vainius teisus. Pigiausias variantas yra nunesti VHS-us i artimiausia foto ateljie ir jie perrasys i DVD. Netgi Elektrenuose perrasineja. Na o toliau Autoriaus reikalas ar pasitiketi kitais "rezisieriais", ar dirbti paciam. Manau geriausiai suredaguotu pats Rolandas. Jis autorius, jis ir zino kur sudeti visus akcentus.

Jonai, praktikos turiu, bet reiktu sedeti vakarais su Rolandu ir jis nurodinetu ka iskirpti, o ka palikti. Kas man gali atrodyti aktualu, jam - pertekline ar nereikalinga informacija. Is kitos puses, sprendziu pagal save, autoriui gaila trinti juodos medziagos gabalus ir paliekami ilgi istisiniai gabalai. Tada gaunasi nuobodus, monotoniskas siuzetas. Reikia daryti kaleidoskopini vaizda. Gabaliukas neturi virsyti 3-4 sek., geriau miksuoti. Mazdaug taip matome ir ziniose per TV. Ir jokiu budu nevartoti kurybiniu stimuliatoriu (alaus). Nes ryte pradedi keikti rezisieriu, kad ne tik is "filmo" puse kadru iskarpe, bet likusius dar ir vietom sukeite

[ Redaguota Pn Lap 25 2011, 07:28 ]
Į viršų
Tinklalapis
Vainius
Pn Lap 25 2011, 08:28
vainius
Užsiregistravęs dalyvis #573
Prisijungta: Pr Bal 26 2010, 07:51
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 298
O galbūt tokiu atveju kaip tik nereiktų montuot, kaip ir Algis sake, Rolandui atrodys vieni svarbūs aspektai , Algiui kiti, man dar kiti, gal vertingiausia viską būtų palikti, o pats žiūrovas jau atsirinks ką jam reikia. Čia tik mano nuomonė
Į viršų
PovilasK
Pn Lap 25 2011, 10:29
Povilas
Užsiregistravęs dalyvis #549
Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 739
Vainius rašė ...

O galbūt tokiu atveju kaip tik nereiktų montuot, kaip ir Algis sake, Rolandui atrodys vieni svarbūs aspektai , Algiui kiti, man dar kiti, gal vertingiausia viską būtų palikti, o pats žiūrovas jau atsirinks ką jam reikia. Čia tik mano nuomonė


Is VHS konvertuot nereikia - yra sukurti DVD diskai.
Is ten i google video ir sukeliau pries 5 metus...

Kiek atsimenu - kaseteje informacija pateikta gabaliukais: apie virinima, apie kniedijima, sparnus, dar kazka.
Reik sukarpyt ir sudet i youtube.

Yra problemu su muzika: kai kurie garso takeliai panaudoti be licenzijos - youtube'as/google'as tikrina, ir blokuoja turini.
Į viršų
Tinklalapis
Rolandas
Pn Lap 25 2011, 11:50
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Ar verta?
Medžiaga kai kur pasenus morališkai, reikėtų daug ką filmuot naujai, tačiau tai tikrai nebėda, jei tik būtų poreikis. Tačiau ar yra toks poreikis?
Prieš 10-20 metų buvo aviakonstravimo pakilimas, produktyviai dirbo bent 10 žmonių. Žinojau beveik 100, susikomplektavusių visas ar dalį medžiagų ir po truputį bandančių gamint savo lėktuvą. Masiškumo reikia ne vien sporte.
Pažiūrėkim kas dabar? Net forumas pakeitė pavadinimą. Pagrindinė problema-ką nors pigiai užsienyje nupirkt, palopyt ir skrist. Dažniausiai tai nevykę orlaiviai, tačiau visada pigesni nei savos gamybos.
Vartotojų visuomenei reikia vartotojų, o ne kūrėjų.
Kas šiandien bando kažką naujo sukurti? Kur nauji žmonės, kuriems reika informacijos? Dar užsilikę keli nuo seniau, tačiau jiems informacijos netrūksta, o ir kas gali garantuot kad jie neišvyks į užsienį sotesnio kasnio ieškoti, kaip išvyko Kižys, Vaicekauskas, Navickas?
Į viršų
Vainius
Št Lap 26 2011, 12:49
vainius
Užsiregistravęs dalyvis #573
Prisijungta: Pr Bal 26 2010, 07:51
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 298
Ponas Rolandai man reikia informacijos
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.1041sek,0.0104iš to užklausomsDB užklausos:31. Naudojama atmintis:3,915kb