Mano Sparnai: Diskusijos / Nuorodos / Parduoda aviacinius varžtus ir veržles


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Nuorodos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Parduoda aviacinius varžtus ir veržles
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Mikas M.
Pn Sau 06 2012, 08:51
Don't drink & drive, better smoke & fly
Užsiregistravęs dalyvis #680
Prisijungta: Pr Lap 08 2010, 09:03
Pranešimų: 140

vytas rašė ...

ir vėl turiu "amerikoną" ir vėl keikiuosi.Bėdos tos pačios-nulūžinėję dauguma valdymo traukių antgalių.Sriegiai coliniai,sriegpjovės parduotuvinės netinka.Reikia siūstis iš UK naujus angalius,o jie kainuoja labai nepigiai.Perdaryti į metrinius daug darbo,nes reikia keisti visą matmenų grandinę.Net ir gavus colinę sriegpjovę,pas mus nėra colinių strypų.Vien žodž-jei pradedi kažką daryt nuo naujo-daryk metrinėj sistemoj.Sutaupysi ir pinigų ir laiko.

Tai, kad coliniu ir strypu ir varztu gaut paprasciau nei metriniu. Aisku jei nekalbesim apie statybinius. Juokinga bet taip jau gaunasi.
p.s. mano senelis jokioj aviacijos gamykloj nedirbo
Į viršų
KĘSTUTIS A.
Št Sau 07 2012, 01:51
Užsiregistravęs dalyvis #118
Prisijungta: Št Geg 17 2008, 12:50
Vieta: KĖDAINIAI
Pranešimų: 432
Mikas M. rašė ...

vytas rašė ...

ir vėl turiu "amerikoną" ir vėl keikiuosi.Bėdos tos pačios-nulūžinėję dauguma valdymo traukių antgalių.Sriegiai coliniai,sriegpjovės parduotuvinės netinka.Reikia siūstis iš UK naujus angalius,o jie kainuoja labai nepigiai.Perdaryti į metrinius daug darbo,nes reikia keisti visą matmenų grandinę.Net ir gavus colinę sriegpjovę,pas mus nėra colinių strypų.Vien žodž-jei pradedi kažką daryt nuo naujo-daryk metrinėj sistemoj.Sutaupysi ir pinigų ir laiko.

Tai, kad coliniu ir strypu ir varztu gaut paprasciau nei metriniu. Aisku jei nekalbesim apie statybinius. Juokinga bet taip jau gaunasi.
p.s. mano senelis jokioj aviacijos gamykloj nedirbo


Mikai,o prie ko čia senelis?
Į viršų
Mikas M.
Št Sau 07 2012, 09:29
Don't drink & drive, better smoke & fly
Užsiregistravęs dalyvis #680
Prisijungta: Pr Lap 08 2010, 09:03
Pranešimų: 140
Na, jei senelisi dirbo aviacijos gamykloj, tai yra 99% tikimybe, kad rusys bus uzkrautas visokiais reikalingais ir nelabai gelezeliais is tos gamykos
Į viršų
Vainius
Št Sau 07 2012, 12:52
vainius
Užsiregistravęs dalyvis #573
Prisijungta: Pr Bal 26 2010, 07:51
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 298
Tik gaila, kad kai kurie nebūtinai aviacijoj tuos geležėlius išmeta į "svalke" net nepagalvoję, kad jie kažkam gali būti labai svarbūs
Į viršų
Juozas
Št Sau 07 2012, 06:30
Užsiregistravęs dalyvis #22
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32
Pranešimų: 996
Su coline sistema teko turėti reikalų. Tvirtinimo detalės buvo pats mažiausuias nepatogumas. Visi varžtų skersmenys nurodomi šešioliktosiomis colio dalimis. Kai perpranti, didelio vargo nebūna. Kiek sudėtingiau su raktais. Jų taip ir neperpratau. Daugiausia vargo būdavo su detalių matmenimis. O kai dar matmenys nurodomi tai dešimtainėmis, tai paprastomis trupmenomis...
Į viršų
vytas
Št Sau 07 2012, 10:15
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Mikas M. rašė ...

vytas rašė ...

ir vėl turiu "amerikoną" ir vėl keikiuosi.Bėdos tos pačios-nulūžinėję dauguma valdymo traukių antgalių.Sriegiai coliniai,sriegpjovės parduotuvinės netinka.Reikia siūstis iš UK naujus angalius,o jie kainuoja labai nepigiai.Perdaryti į metrinius daug darbo,nes reikia keisti visą matmenų grandinę.Net ir gavus colinę sriegpjovę,pas mus nėra colinių strypų.Vien žodž-jei pradedi kažką daryt nuo naujo-daryk metrinėj sistemoj.Sutaupysi ir pinigų ir laiko.

Tai, kad coliniu ir strypu ir varztu gaut paprasciau nei metriniu. Aisku jei nekalbesim apie statybinius. Juokinga bet taip jau gaunasi.
p.s. mano senelis jokioj aviacijos gamykloj nedirbo


Pasidalink patirtim,kur taip lengva gauti,ypač strypų.(be spruce)




[ Redaguota Št Sau 07 2012, 10:16 ]
Į viršų
Saras
Št Sau 07 2012, 11:39
saras
Užsiregistravęs dalyvis #701
Prisijungta: Kt Grd 09 2010, 11:38
Vieta: Kauno r
Pranešimų: 388
Yra teke susidurti kad USA colis ir UK colis tai ne tas pats
Į viršų
Mikas M.
Sk Sau 08 2012, 09:33
Don't drink & drive, better smoke & fly
Užsiregistravęs dalyvis #680
Prisijungta: Pr Lap 08 2010, 09:03
Pranešimų: 140
vytas rašė ...

Pasidalink patirtim,kur taip lengva gauti,ypač strypų.(be spruce)



Tai a kuo sprusas negerai? Metriniu varztu kazkur Ispanijoj neaiskia kontora tepavyko rast.

[ Redaguota Sk Sau 08 2012, 09:50 ]
Į viršų
Mantas Butkus
Sk Sau 08 2012, 10:34
Viskas bus gerai
Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:35
Pranešimų: 298
O kuris tekintojas man tą strypą prasriegs coliniu sriegiu?

Kiekvieno teisė pasirinkti sau patogią sistemą, man patogiau metrinė: nereikia atskirai pirkti colinių raktų rinkinio, matavimo įrankių, grąžtų, plėstuvų, sriegiklių, sriegpjovių, nereikia turėti keliolikos lentelių perskaičiavimams. Tereikia parašyti žmogeliui, kurio nuorodą daviau, laišką su reikalingais dydžiais ir reikalingu kiekiu- po poros savaičių siuntinys artimiausiame pašte.

[ Redaguota Sk Sau 08 2012, 10:38 ]
Į viršų
Mantas Butkus
Sk Sau 08 2012, 10:41
Viskas bus gerai
Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:35
Pranešimų: 298


P.S. Jums prireikus bet kokio varžto ar varžtelio teks kreiptis į Sprusą, mano atveju užteks išsirinkti pagal tai, kas arčiau namų: Senukai, moki-veži, Ermitažas, Wurth, varžtų pasaulis ir t.t.


[ Redaguota Sk Sau 08 2012, 10:41 ]
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0697sek,0.0090iš to užklausomsDB užklausos:31. Naudojama atmintis:3,910kb