Mano Sparnai: Diskusijos / Video archyvas / R.Kalinausko videomedžiaga


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Video archyvas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
R.Kalinausko videomedžiaga
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
AR
Št Lap 26 2011, 02:53
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Norinciu kurti buvo, yra ir bus. Ir ne statistika svarbiausia - nuo zmoniu skaiciaus juk nepriklauso informacijos poreikis.

Zinoma kurti video - nemazas darbas ir jei nera paklausos (o juo labiau atlyginimo uz darba)- nesinori to daryti. Pritariu.

Beje forumas yra tobulesne informacijos dalinimosi forma nei video ( o ir info pateikimas forume paprastesnis, tikslesnis, pigesnis nei video kurimas).

P.S. kad "mano sparnai" pakeite pavadinima virsuje - tik dabar pastebejau
Į viršų
Nerijus Korbutas
Št Lap 26 2011, 06:50
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
O "AVIAKONSTRUKTORIAI" tai ne "AVIATORIAI" ?

Pagrindinė šio puslapio paskirtis visada buvo ir liks tokia kokia užgimė. Bet dėl "marketingo" reikia ir platesnei auditorijai pasigerinti.

Bent man tie video esantys pas konstruktorius lentynose labiau svarbūs istoriškai, o ne praktiškai. Nors kalbant konkrečiai apie Rolando filmus - juose tikrai daug gerų ir naudingų dalykų, paaiškinimų. Bet tokius mokomuosius turbūt tik Rolandas su Zenonu ir tėra darę, visa kita tik istorija, įvairios šventės, sąskrydžiai, skraidymai, orlėkių bandymai ir pnš.
Į viršų
JuozasT
Št Lap 26 2011, 07:48
Užsiregistravęs dalyvis #343
Prisijungta: Tr Vas 25 2009, 11:00
Pranešimų: 177
Labai pritarciau Rolando videomedziagos paskleidimui kad ir nedideleje musu aviacineje visuomeneje.Ir ne tik del istorijos.Tai butu dar vienas budas ta visuomene gausinti.Teisus Andrius-kurianciu buvo ir bus.Vien tik mano rajone zinau penkis potencialius sios medziagos pirkejus.
Į viršų
Darius BRU
Pn Sau 20 2012, 09:03
Užsiregistravęs dalyvis #885
Prisijungta: Pr Sau 02 2012, 08:52
Pranešimų: 78
Fantastiška medžiaga. Koks skirtumas tas grožis ar kokybė. Dėja sutinku su Rolandu, neapsimoka gaminti savo konstrukcijas... Bet jei yra užsilikusių video susijusiu su lektuvo gamyba kelkit, kiekvienam bus ydomu pasižiūrėti ir sužinoti ką nors naujo.

[ Redaguota Pn Sau 20 2012, 09:13 ]
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0536sek,0.0083iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,768kb