Mano Sparnai: Diskusijos / Įvairūs klausimai / Radijo stotys


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Įvairūs klausimai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Radijo stotys
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
vytas
Pn Kov 16 2018, 03:48
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Šiaip aš žinau viską...nu išskyrus apie radijo stoteles. Tikiu,kad forume yra gudresnių už mane šiuo klausimu.Taigi klausimas už šėšis nulius:-kuo skiriasi sklandytuvinės radijo stotelės nuo lėktuvinių?
Sakykim modelis visiškai tas pats,bet ar negali būti,kad lėktuvinėse pvz.yra koks tai filtras nuo kibirkščiavimo.o sklandytuvinėse to nėra. Klausimas gal ir durnas, bet to patie modelio sklandytuvinės pardavinėjamos pigiau,nei lėktuvinės. Kas tiksliai žino?
Į viršų
PovilasK
Pn Kov 16 2018, 04:54
Povilas
Užsiregistravęs dalyvis #549
Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 739
Turėjau MICROAIR M760 stotelę - kuri "tinka" sklandytuvam.

Gamintojas gyrėsi, kad labai ekonomiška (==tai reiškia, kad su ta pačia antena daug š...diniau siunčia, lyginant pvz su nešiojamu ICOM'u). Turėjo galimybę pajungti garsiakalbį. Mikrafonas - dėka integruoto interkomo - pastoviai "gaudydavo" variklio garsą ir transliuodavo į ausines. Žmoniškai sureguliuot nepavyko.

Pociūnuose esančiame Brigadieriuje irgi sumontuota kažkokia maža FUNKE stotelė, kurios normaliai priverst dirbt prieš pora metų nepavyko.

Geriausias variantas - "konvertuot" nešiojamą ICOM'ą arba [pirkt] kokį ICOM-A210E...
Į viršų
Tinklalapis
Arturas Stundzia
Pn Kov 16 2018, 05:23
Užsiregistravęs dalyvis #40
Prisijungta: Tr Vas 27 2008, 09:34
Pranešimų: 600
Irgi neturiu stoteles ultralaite , ten Kawasakis kur babinos ant žvakių .
Nieko dar nebandžiau , gal ka patartumėte iš pigesniu ( lėktuvinias ausines turiu )
Į viršų
Saras
Št Kov 17 2018, 01:46
saras
Užsiregistravęs dalyvis #701
Prisijungta: Kt Grd 09 2010, 11:38
Vieta: Kauno r
Pranešimų: 388
Povilas praktiškai viska teisingai apraše išskyrus tai kad MICROAIR M760 viena iš blogiausiu radijo stočių. O skirtumas tarp sklandytuvinės ir lėktuvinėse tas kad lėktuvinėse stotys pritaikytos dirbti triuksmingoje aplinkoje, tai yra elektrinis triukšmas iš maitinimo šaltinio ,triukšmas iš variklio uzdegimo-kuro sistemos (triukšma i maitinima duoda elektriniai kuro siurbliai) ir akustinis triuksmas tom kurios turi integruota interkoma. Sklandytuvinės viso to neturi uztai ir kaina atitinkama
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0619sek,0.0085iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,740kb