Mano Sparnai: Diskusijos / Prietaisai. Navigaciniai, variklio darbo ir kt. / Motovalandų skaitiklis


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Prietaisai. Navigaciniai, variklio darbo ir kt.
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Motovalandų skaitiklis
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
PovilasK
Tr Bir 06 2012, 04:44
Povilas
Užsiregistravęs dalyvis #549
Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 739
Sveiki,

Ebay radau, sėkmingai į LT prisistačiau bei susimontavau moto valandų skaitiklį.
Kainuoja 10,95$ (siuntimas paštu iš Honkongo įskaičiuotas), ateina voke per 3-4 savaites.

Ebay nuoroda čia, arba pavadinimas: Hour Meter for Motorcycle ATV Snowmobile ski

Baterija užlituota viduje, garantuoja ~20000 valandų (833 dienos arba 2,2 metų) darbo laiko.
Veikia nuo aukštos įtampos laido indukuotos srovės į daviklio laidą.
Detalės matosi padidintoje nuotraukoje.

Nereaguoja į apsukas ar dar kažką: kol žvakė kibirkščiuoja - laikrodis tiksi, kai nebekibirkščiuoja - nesisuka. "Nunulinti" - negalima. Išjungti/įjungti - negalima. Ar nesušals žiemą - nežinau. Yra ir kitokių spalvų.

Tikslumas/paklaida vis dar matuojama (kol kas viskas panašu į tiesą). Kad ir ką rodytų - tai yra geriau nei nieko... Valandos kapsi greičiau, nei atrodo.

Prisegu nuotauką. Šiai dienai variklis pradirbo apie pora valandų.

Į viršų
Tinklalapis
NNN
Kt Bir 07 2012, 08:24
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Aš naudojų šį http://www.tinytach.com/

Skaičiuoja ir valandas, ir sūkius rodo, ir nustatyt galima visų tipų varikliams (keturtakčiams, dvitakčiams) pagal degimo kampą, ir nunulinti galima ...
Į viršų
AR
Kt Bir 07 2012, 09:07
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Ziema jis gal ir nesusals, taciau kai bus uzdeti motoro gaubtai - tai garantuotai iskeps
Į viršų
PovilasK
An Rgs 04 2012, 02:49
Povilas
Užsiregistravęs dalyvis #549
Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 739

AR rašė ...

Ziema jis gal ir nesusals, taciau kai bus uzdeti motoro gaubtai - tai garantuotai iskeps

Taip. Iškept neiškepė, tačiau RESET/nunulinimą pasidarė.;-).

Kęstutis rašė ...

Aš naudojų šį http://www.tinytach.com/

Skaičiuoja ir valandas, ir sūkius rodo, ir nustatyt galima visų tipų varikliams (keturtakčiams, dvitakčiams) pagal degimo kampą, ir nunulinti galima ...


Ačiū už nuorodą. Užsisakiau - atėjo (iki lietuvos - per 3 dienas, nuo pašto iki manęs - 2 savaites.
Kodėl ten dirbančių žmonių nespiria lauk - kitas klausimas).
Greitu laiku išbandysiu.

Išvados: jei nereikia tachometro - ebay variantas už 20 Lt puikiai tinka.
Į viršų
Tinklalapis
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0827sek,0.0108iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:3,743kb