Mano Sparnai: Diskusijos / 115 / Nereguliuojama 300 kg


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: 115
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Nereguliuojama 300 kg
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Marius
Tr Rgs 19 2012, 04:12
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Už popierių su spaudu
Į viršų
Marius
Kt Rgs 20 2012, 09:03
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Apie mūsų mentalitetą ir kitą:
http://auto.delfi.lt/advice/psichologas-lietuvoje-ket-laikomasi-ne-del-saugumo-bet-bijant-baudu.d?id=59546563
Į viršų
NNN
Kt Rgs 20 2012, 09:37
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732


Taip, baudom ir taisyklėm nieko nepakeisi. Psichologas nepaminėjo svarbiausio - atsakomybės perkėlimo individui. Jei jau baudžiama, tai įvertinant, kad ta bauda suskaičiuota ir skiriama ne vien už biurokratinių taisyklių pažeidimą, bet už padarytą žalą - ir tai individas turi žinot - jam tai turi būti aiškiai pasakyta. Dabar individas TIK nubaudžiamas kažkokia pinigine bauda už RAIDĖS pažeidimą, o policija, saugų esimą užtikrinančios institucijso, kiti "atsakingi organai" tarkuojami nuolatos, o tai yra šimtai žmonių Kur logika? Gyvenau ir automobiliu išmaišiau beveik visas JAV. Pabandyk ten pažeist ką nors - bauda tai tik už 5 km/h viršytą greitį, o už visą kitą - teismas, ar net antrankiai. Ten nėr tokio dalyko, kaip "nebaudžiama greičio viršijimo tolerancija" - turi važiuot 50 mph ir VISKAS. Jei bent 1 mph viršijai - pamatai švyturėlius už nugaros Na, o jų KET, tai tik juokas - gal 9 kelio ženklai ir brošiūrėlę primenanti knygelė su paaiškinimais ir jokio privalomo mokymosi mokyklose - mano sūnus per vakarą pasiskaitė, kitą dieną gavo pažymėjimą Praktinį vairavimą išlaikė mano automobiliu aikštelėje šalia Motoriniu transporto priemonių departamento Tech apžiūrų irgi nėr. Bet jei dėl netvarkingos a/m įvyks eismo įvykis ... "God bless you" t'skant VISA atsakomybė gula ant transporto priemonės naudotojo pečių. Kita vertus - jų pragyvenimo lygis žymiai aukštesnis - yra ką prarasti ... Ir dar - medicinos paslaugos ten mokamos ...

Bet mes nukrypstam nuo temos ... šiek tiek



[ Redaguota Kt Rgs 20 2012, 09:42 ]
Į viršų
Reno
An Rgs 25 2012, 02:47
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
Marius rašė ...

O kodėl Kęstuti MTOW 300 ir vienviečiai?
Kuom nuo jų realiai konstrukciškai skiriasi pvz. mano Rapier?
Tik antra sėdyne ir MTOW 390.


Esminis skirtumas, kad toje antroje sėdynėje gali atsidurti dar vienas žmogus, visiškai nenutuokiantis į kur atsisėdo...
Jeigu pilotas pramuštgalvis, tai skrisdamas vienviečiu daugiausia rizikuoja savo "kailiu". Žinoma, vaistų nuo durnumo nėra...
Kaip sakė vienas šmaikštuolis, - svarbiausia, kad krisdamas nepataikytum į žemę
Į viršų
NNN
An Rgs 25 2012, 04:31
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Tai jau prancūzų būtų didesnė pusė išsidaužę ...
Į viršų
Rolandas
An Rgs 25 2012, 05:01
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Reno rašė ...


Esminis skirtumas, kad toje antroje sėdynėje gali atsidurti dar vienas žmogus, visiškai nenutuokiantis į kur atsisėdo...
Jeigu pilotas pramuštgalvis, tai skrisdamas vienviečiu daugiausia rizikuoja savo "kailiu".


Ta pati problema jau seniai išspręsta eksperimentiniuose orlaiviuose. Kabinoj įspėjimo lentelė, ant liemens didelis užrašas. Jei kas atsitiks, pat kaltas kad sėdai keleiviu į tokį lėktuvą.
Šie užrašai savo laiku išgelbėjo JAV aviaciją nuo godžios advokatų mafijos.
Į viršų
Reno
An Rgs 25 2012, 05:50
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
Kęstutis rašė ...
Tai jau prancūzų būtų didesnė pusė išsidaužę ...

Netikiu, kad didesnė pusė prancuzų - pramuštgalviai.


Rolandas rašė ...

Ta pati problema jau seniai išspręsta eksperimentiniuose orlaiviuose. Kabinoj įspėjimo lentelė, ant liemens didelis užrašas. Jei kas atsitiks, pat kaltas kad sėdai keleiviu į tokį lėktuvą.
Šie užrašai savo laiku išgelbėjo JAV aviaciją nuo godžios advokatų mafijos.

Kęstutis Ženlys jau ne kartą tvirtino, kad visi ULO - eksperimentiniai. Gal tuomet visų ULO kabinose vertėtu prisegti įspėjimo lenteles.

Kraupūs įspėjimai dabar rašomi, pvz, ant kiekvieno cigarečių pakelio. Bet biurokratai vis labiau smaugia rūkalų gamintojus, o ne asmenis, kurie rūko . Paradoksas, bet ligonių kasos už gydymą moka vienodai ir nerūkantiems, ir rūkaliams.

Beveik neabejoju, kad į "nereguliuojamą" orlaivių klasę norėtų patekti daugelis. Bet kokiais kriterijais remiantis nustatyti tą ribą? Kęstučio Želnio, pvz, kad nėra norinčių varžytis RAL1 klasėje, kurios MTOW - 300kg. Mariaus - 390kg, nes jis turi tokią skraidyklę ir t.t. Labai taiklus Juozo komentaras:
Juozas rašė ...
Taip žingsnis po žingsnio ir iki "Boingo" galima prieiti


Aš taip pat palaikau Kęstučio Želnio idėją. Ką ten vargt su ta "115" - jeigu jau griebt, tai bent 300kg
Į viršų
vytautas 42
An Rgs 25 2012, 06:38
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Reno rašė ...

Marius rašė ...

O kodėl Kęstuti MTOW 300 ir vienviečiai?
Kuom nuo jų realiai konstrukciškai skiriasi pvz. mano Rapier?
Tik antra sėdyne ir MTOW 390.


Esminis skirtumas, kad toje antroje sėdynėje gali atsidurti dar vienas žmogus, visiškai nenutuokiantis į kur atsisėdo...
Jeigu pilotas pramuštgalvis, tai skrisdamas vienviečiu daugiausia rizikuoja savo "kailiu". Žinoma, vaistų nuo durnumo nėra...
Kaip sakė vienas šmaikštuolis, - svarbiausia, kad krisdamas nepataikytum į žemę


Norėčiau pamatyt tokį keleivį , kuris visai nenutuokia kur sėda . Bent jau man toks nepakliuvo . debilas turėtų būt apskritas , su tokiu ir aš bijočiau skrist - ką gali žinot , gal sumanys pavairuot
Į viršų
Marius
An Rgs 25 2012, 09:55
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Apklijuokit nors visa orlaivi kaip tapetais tais lipdukais, tik netikiu, kad jie ka pades, nebent kaip buvo pazymeta apsiginti nuo advokatu.
Į viršų
KL
Tr Rgs 26 2012, 08:16
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59
Pranešimų: 969
Jeigu gerai atsimenu, Amerikoje močiutė iškepė savo šunį mikrobangėje ir laimėjo milijoninę bylą prieš jos gamintoją, nes nebuvo perspėta, kad negalima taip džiovinti šunų po maudymo.
Jeigu rimtai, tai labai abejoju, kad visi žuvę keleiviai žinojo su kuo skrenda. Tirkšliuose girtas pilotas, prieš užmušdamas savo kaimyną, vėžino vaikus, tėvams pilnai pritariant. Jie buvo įsitikinę, kad tai geriausias kaimo pilotas su geriausiu lėktuvu.
Jeigu jame nebuvo lipduko, Amerikoje aš sėdėčiau už grotų.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0801sek,0.0098iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,921kb