Mano Sparnai: Diskusijos / Klausimai, pastabos, pageidavimai administracijai / Kitos kalbos


Diskusijos

Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Algis
Pr Spa 29 2012, 09:16
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981
Nerijau,
vienoje temoje, deja ne vietoje, išsirutuliojo diskusija dėl rašymo ne Lietuvių kalba. Iš dalyvių aktyvių pasisakymų matosi, kad tema aktuali. Nuomonės pasiskirstė apylygiai. Siūlau alternatyvą - sukurti dar dvi temas "По Русски" ir "English". Panašiai padaryta: http://www.paragliding.lt/index.php?option=com_phorum&Itemid=30
Į viršų
Tinklalapis
vytas
Pr Spa 29 2012, 10:38
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Nors aš ir buvau"gynėjas" vieno skelbimo autoriaus,bet vistik palaikau Algį dalinai.Trikalbystę padaryti tik skelbimų skyriuje-taip gal atsirastų skelbėjų ir pirkėjų iš kitų šalių(kaip parodė praktika su vienu mano skelbimu).
Padaryti forumą visą trikalbį ,manau per daug darbo būtų Nerijui ir aplamai gautūsi marmalynė.
Į viršų
AR
Pr Spa 29 2012, 11:00
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Galima skelbimu skyriuje sukueti dvi prioritetines (sticky) temas - anglu ir rusu kalbu skelbimams
Į viršų
Nerijus Korbutas
Pr Spa 29 2012, 11:13
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Forumas išskirtinai tautinis ir nelabai yra prasmės mėginti jį dirbtinai globalizuoti. Bent jau per 6 metus neatsirado nei vieno užsieniečio norinčio diskutuoti vienu ar kitu klausimu savo gimtąja kalba, o jei atsiras - tam svetainės taisyklėse yra numatytas 4.2 punktas. Padaryti dar vieną giją tik vienos minutės darbas.
Yra daugybė tarptautinių forumų, kuriuose, dažniausiai rinkdamiesi kuri kalba mums patogesnė, dalyvaujame nemažai iš šios svetainės narių, o skelbimus skelbti užsieniečiams galimybė yra suteikta.
Į viršų
Ričard
An Spa 30 2012, 12:29
Ricard
Užsiregistravęs dalyvis #1014
Prisijungta: Sk Rgs 30 2012, 07:00
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 218
Padariau užsienio kalboms kažkada ir paramotoristų forume temas , bet tai tikrai retai naudojama.
Mano nuomone rašančiajam yra lengviau rast kas pataisytų jo daromas klaidas jei gerai nemoka lietuviškai , negu
jaunimui turiu vertėjaut kas čia parašyta. Rusakalbiai iki šiol mano , kad lietuvoje rusiškai kalba masiškai ,kaip senais nekokiais laikais .Jie kotai pvz. nededa savo skelbimų vokiečiams rusiškai .O čia kaip namie.
Užaugusi jau karta kuri nebesupranta.
Lietuvoje ir žydų yra nemažai. Bet jie hebraiškai ko tai nerašinėja , o dauguma moka lietuviškai.



[ Redaguota An Spa 30 2012, 12:30 ]
Į viršų
Tinklalapis
Rolandas
An Spa 30 2012, 12:41
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558

Ričard rašė ...

Padariau užsienio kalboms kažkada ir paramotoristų forume temas , bet tai tikrai retai naudojama.
Mano nuomone rašančiajam yra lengviau rast kas pataisytų jo daromas klaidas jei gerai nemoka lietuviškai , negu
jaunimui turiu vertėjaut kas čia parašyta. Rusakalbiai iki šiol mano , kad lietuvoje rusiškai kalba masiškai ,kaip senais nekokiais laikais .Jie kotai pvz. nededa savo skelbimų vokiečiams rusiškai .O čia kaip namie.
Užaugusi jau karta kuri nebesupranta.
Lietuvoje ir žydų yra nemažai. Bet jie hebraiškai ko tai nerašinėja , o dauguma moka lietuviškai.



Visiškai pritariu
Į viršų
NNN
An Spa 30 2012, 01:11
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Rolandas rašė ...

Ričard rašė ...

Padariau užsienio kalboms kažkada ir paramotoristų forume temas , bet tai tikrai retai naudojama.
Mano nuomone rašančiajam yra lengviau rast kas pataisytų jo daromas klaidas jei gerai nemoka lietuviškai , negu
jaunimui turiu vertėjaut kas čia parašyta. Rusakalbiai iki šiol mano , kad lietuvoje rusiškai kalba masiškai ,kaip senais nekokiais laikais .Jie kotai pvz. nededa savo skelbimų vokiečiams rusiškai .O čia kaip namie.
Užaugusi jau karta kuri nebesupranta.
Lietuvoje ir žydų yra nemažai. Bet jie hebraiškai ko tai nerašinėja , o dauguma moka lietuviškai.



Visiškai pritariu



Puikus apibendrinimas
Į viršų
vytas
An Spa 30 2012, 03:15
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
kažko tai užsiciklinot ant rusų.Man keista ta baimė-juk net AP,jei neklystu leidžiamas rusų kalba.Bet be rusų yra dar vokiečių,anglų arba net ir braliukų latvių,kurie nichriena nesupranta lietuviškai.Nepatikėsit,bet vokietis prašė ir nevieną kart įdėti jo skelbimą į Manosparnus.O ar nepamenat,kai vienas vokietys ,gyvenantis Latvijoje įdėjo čia skelbimą vokiškai.Kai Nerijus išvertė su Googlu,tai gavos nei velnias ,nei gegutė... Na.bet tautinis.tai tautinis forumas.Priversim mes tuos svetimtaučius tauzyti lietuviškai
P.S Kažkoks tai paradoksas gyvenime yra-kai aš nuvažiuoju į Vokietiją,ten šneku vokiškai.Kai vokietys atvažiuoja čia,Lietuvon,aš su juo visvien šneku vokiškai.kaip čia yr?T

[ Redaguota An Spa 30 2012, 03:22 ]
Į viršų
NNN
An Spa 30 2012, 03:38
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Yra toks anekdotas:

Orlaivio, skrendančio Vokietijos oro erdvėje, pilotas vokietys šaukiasi oro uosto bokšto vokiškai. Jam atsako anglas angliškai (jis ten stažavosi ). Vokietys pasipiktina, kodėl jis, vokietys, Vokietijos oro erdvėj turi kalbėt angliškai. Jam atsakoma - todėl, kad prakišot sup**tą karą ...


Į viršų
Nerijus Korbutas
An Spa 30 2012, 04:57
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Vytai, kaip ir rašiau ankščiau skelbimus gali dėti visi, visom kalbom, kam skelbimas bus aktualus tai pasistengs ir išsivers ir susikontaktuos.
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0756sek,0.0074iš to užklausomsDB užklausos:31. Naudojama atmintis:3,900kb