Mano Sparnai: Diskusijos / Kompozitai / Variklio gaubto formos gamyba


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Kompozitai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Variklio gaubto formos gamyba
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
nerijus_m
Sk Grd 02 2012, 10:13
Užsiregistravęs dalyvis #1016
Prisijungta: Tr Spa 03 2012, 01:48
Vieta: Klaipėda
Pranešimų: 184
Beje, Sauliau, ar nebandėte putplastį su automobiliniu "špakliumi" klijuoti? Jis sukietėja daug greičiau, nei putos... Tik, kaina jo didoka...
Į viršų
NNN
Pr Grd 03 2012, 08:50
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Aaaa, o aš maniau žiemai variklį apšiltinai
Į viršų
Marius
Pr Grd 03 2012, 08:53
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
man atrodo kad masinins spaklius istirpdys puta.
Į viršų
AR
Pr Grd 03 2012, 09:05
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567

nerijus_m rašė ...

Beje, Sauliau, ar nebandėte putplastį su automobiliniu "špakliumi" klijuoti? Jis sukietėja daug greičiau, nei putos... Tik, kaina jo didoka...

automob glaistas netiks nes yra dideli tarpai tarp putoplasto gabalu- glaisto reikes be proto daug ir kazin at laikysis nesukietejes, uzteptas taip storai.
Į viršų
KĘSTUTIS A.
Pr Grd 03 2012, 09:19
Užsiregistravęs dalyvis #118
Prisijungta: Št Geg 17 2008, 12:50
Vieta: KĖDAINIAI
Pranešimų: 432
Putplastis labai gerai klijuojasi su" lipalu".
Į viršų
Saulius P
Pr Grd 03 2012, 02:57
Užsiregistravęs dalyvis #437
Prisijungta: Tr Lie 22 2009, 04:46
Pranešimų: 634
nerijus_m rašė ...

Saulius P rašė ...

Putoplasto, spaklio, vasko, gelkauto, poliesterines dervos....ir turime forma



Plius dar šlifavimo popierius ir šlifavimo mašinėlė ( orinė ar elektrinė), nes šveičiant ir dailinant formą rankomis- oi ilgas ir nuobodus darbas nusimato (čia aš iš savo patirties žinau)
O šiaip- gražiai pavyko. Beje, vietoje poliesterinės dervos dar galima naudoti vynylesterį- tai panaši derva, tik ilgiau "nesuverda", o ir charakteristikos geresnės. Aišku, jos nieko nelemia darant variklių gaubtus- manau, kad jiems nereikia ypatingų reikalavimų, bet manau, kad jos puikiai tiktų gaminant detales, kurios reikalauja tvirtumo...

Variklio gaubtas bus daromas is GEROS EPOKSIDINES DERVOS ir stiklo audinio.
Į viršų
nerijus_m
Pr Grd 03 2012, 03:37
Užsiregistravęs dalyvis #1016
Prisijungta: Tr Spa 03 2012, 01:48
Vieta: Klaipėda
Pranešimų: 184
Marius rašė ...

man atrodo kad masinins spaklius istirpdys puta.



Ne, jei tai ne ta puta, kuri yra naudojama pakuojant įvairius daiktus... Dirbau Norvegijoje laivų statykloje, kur iš putos, poliesterio, o vėliau- ir vinilesterio dervų bei stiklo audinių lipdėme katamaranus nuo nulio iki pabaigos ( jei įdomu- nuoroda http://www.maloy-verft.no/nyheter Dalyvavau asmeniškai šių 3 geldų gamyboje). Puta buvo tarpusavyje klijuojama visokiomis šlikštynėmis , tačiau net nemanė lydytis ar kažkaip kitaip išdykauti..
Beje, vinilesterio derva buvo pasirinkta dėl didesnio patvarumo ir geresnių charakteristikų (bent jau taip norvegai aiškino)
Į viršų
vytas
Pr Grd 03 2012, 10:05
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Jokie autošpakliai ir visi kitokie velniai klijuoti putai netinka,nes skiriasi visiškai putos ir tų klijuojančių medž kietumai,tankiai,šveitimosi savybės ir t.t Labai po to sunku lygiai sušveisti paviršių.Tam geriausia tinka statybiniai klijai-putos,(ne makrofleksai ar pan)skirti putplasčio klijavimui prie fasado.Greit sukietėja,tankis panašus,nesiplečia ir puikiai apsidirba.
...Bet kuriem velniam visa tai???Aš Sauliui aiškinau,bet kad manęs neklauso.Kam gaišti laiką ir netaupyt pinigų?? Kam užsiimti visokiais klijavimais??
Nueini į putų polistirolo g-lą(jų Kaune bent trys.) Pasakai,kokių gabaritų balvono tau reikia,ir jie atpjauna,arba atlieja per 15 min.Imi didelio tankio putų polistirolą ir droži,kokį tik širdis gedžia kapotą,ar net ir visą lėktuvą.Tikrai taip darau visada,net 4,5m ilgio balvoną yra man atlieję.Bet konstruktoriai tokie žmonės-viską turi praeiti per savo klaidas-kam mokintis iš svetimų

[ Redaguota Pr Grd 03 2012, 10:06 ]
Į viršų
Rolandas
Pr Grd 03 2012, 10:20
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Visos putplastinės technologijos varo į neviltį. Daug miltų, daug duobių ir vis nėr rezultato. Man labiau patinka automobilinės-grubus skardinis gaminys glaistomas, nuo jo nuimama forma. Nors jau buvo forume, pasikartosiu.
https://picasaweb.google.com/rolandas2k/RK1KregzduteRekonstrukcija?authkey=Gv1sRgCKen8tqi5MGKLQ
Į viršų
AR
Pr Grd 03 2012, 11:31
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
vytas rašė ...

Jokie autošpakliai ir visi kitokie velniai klijuoti putai netinka,nes skiriasi visiškai putos ir tų klijuojančių medž kietumai,tankiai,šveitimosi savybės ir t.t Labai po to sunku lygiai sušveisti paviršių.Tam geriausia tinka statybiniai klijai-putos,(ne makrofleksai ar pan)skirti putplasčio klijavimui prie fasado.Greit sukietėja,tankis panašus,nesiplečia ir puikiai apsidirba.
...Bet kuriem velniam visa tai???Aš Sauliui aiškinau,bet kad manęs neklauso.Kam gaišti laiką ir netaupyt pinigų?? Kam užsiimti visokiais klijavimais??
Nueini į putų polistirolo g-lą(jų Kaune bent trys.) Pasakai,kokių gabaritų balvono tau reikia,ir jie atpjauna,arba atlieja per 15 min.Imi didelio tankio putų polistirolą ir droži,kokį tik širdis gedžia kapotą,ar net ir visą lėktuvą.Tikrai taip darau visada,net 4,5m ilgio balvoną yra man atlieję.Bet konstruktoriai tokie žmonės-viską turi praeiti per savo klaidas-kam mokintis iš svetimų


Na pirma, tai tokia pagal tokia tecnologija is vientiso balvono nepatogu dirbt (juk reikia apklijuoti varikli). O antra tai naudoti putplascio atliekas dar ir pigiau.Ideliausiai butu visa "balvona" ispusti is makroflekso, pagal vieta taip sakant, bet labai jau brangu.


[ Redaguota Pr Grd 03 2012, 11:34 ]
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0797sek,0.0110iš to užklausomsDB užklausos:32. Naudojama atmintis:3,931kb