Mano Sparnai: Diskusijos / Kiti lėktuvo gamybos klausimai / metalas mazgams


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Kiti lėktuvo gamybos klausimai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
metalas mazgams
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
eva
Kt Bir 16 2011, 10:48
Svečias
Hmmmm,aišku,paprasčiausiai noriu kai kuriuos mazgus padaryt dar ir dekoratyvius(atseit tiuningas ),be to norisi kad ne taip greit surudytu.Nerudijantis būna keletos rūšių,kažin koks atitiktu st20 ,reiks su metalų žinovais pasitart,ačiu visiems. Nepersidirbkit
Į viršų
eva
Tr Grd 05 2012, 05:50
Svečias
Taiva: pasirodo trys šimtiniės serijos nerud plienas puikiai pakeičia st 20 ir netgi kai kur lenkia,ojei dar gauti su raidelėm LN...tai visai pasaka,problema,kad gabalo nieks neparduoda,o visas lapas. . Jei kas turit gabaliuka 304LN pasiulikit,nepasididžiuokit.Bet tikriausiai problemos lygioj vietoj tik man vienam ir norinčiu pasikoperuot nėra 861144129

[ Redaguota Tr Grd 05 2012, 05:52 ]
Į viršų
Marius
Tr Grd 05 2012, 09:08
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Anksčiau www.antera.lt (Vilniuje prie aerouosto) turėdavo įvarių likučių, bet kažkur tik po pusę lapo.
Greta dar buvo viena įmonė, kuri karpė, pjaustė nors po kelis cm.
Kaip pavadinimas nepamenu, bet jei atmintis nešlubuoja ji buvo čia:

Į viršų
Rolandas
Kt Grd 06 2012, 12:43
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558

eva rašė ...

Taiva: pasirodo trys šimtiniės serijos nerud plienas puikiai pakeičia st 20 ir netgi kai kur lenkia,ojei dar gauti su raidelėm LN...tai visai pasaka,problema,kad gabalo nieks neparduoda,o visas lapas. . Jei kas turit gabaliuka 304LN pasiulikit,nepasididžiuokit.Bet tikriausiai problemos lygioj vietoj tik man vienam ir norinčiu pasikoperuot nėra 861144129

Atsargiai, takumas prasideda prie labai mazu reiksmiu, plienui 20 neprilygsta.
Į viršų
eva
Kt Grd 06 2012, 05:37
Svečias
Taip,šia savybe reikia turėt minty, tačiau plieno su LN (kad ir ka tai reiškia) takumas lygiareikšmis.Ačiu už patarima,reiks pasidomėt anteroj.
Į viršų
ežiukas rūke
An Grd 08 2015, 11:50
Svečias
Laikas atnaujinti temą,prašau administratoriu,jei galima klausimus apie metala išPO 2 temos perkelti čia.
Į viršų
ežiukas rūke
An Grd 08 2015, 11:53
Svečias
Atnaujinu klausima-gal yra aviatorių važinėjančių vokietijon,ar kurnors europon reikia surast ir parvežt metalo,o tai su mūsų kontorom tikra tragedija.
Į viršų
vytas
An Grd 08 2015, 05:48
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
šiais laikais,kai visatą brozdina kosminiai laivai...kai net 3 metų vaikai nešiojasi išmaniuosius...niekur važinėti nelabai ir reikia. Kartais užtenka kelių klaviatūros klavišų paspaudimo.Tereikia(pabandysiu kaip Povilas K.)
1.Sužinoti,kur tą metalą Vokietijoje parduoda
2.Sužinoti,kokiom sąlygom parduoda
3.Rasti,kas Lietuvoje užsiimtų to metalo parvežimu
4.Pervesti pinigus elektronine bankininkyste tam,kas parvež į Lietuvą.
Į viršų
vytautas 42
An Grd 08 2015, 05:53
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
www.cargo.lt
susiraskit iš kur ką parvežt , padėsiu susirast transportą , esu užsiregistravęs šiame puslapyje , užtenka tik pasiūlyt krovinį , toliau jau vežėjai skambina ir tariasi iš kur už kiek ir ką parvežt , ir nebūtinai turi būt pilna fūra , yra kas dirba su daliniais kroviniais , t.y. renka ten ir išvežioja čia .
Į viršų
ežiukas rūke
Tr Grd 09 2015, 09:42
Svečias
Kad ka nors nusipirkt iš kur nors reikia mokėt:
1kalbą
2. kalbą
3.kalbą,kad galėtum paklaust,arba bent jau suprast ka rašo svetainė.
Esu bandes susikalbėt su vokietuku lietuviškai........turiu pasakyt kad nelabai kas gavos.
Jūsų nuolankus tarnas,deja netoks visapusiškai išprusęs žmogus,todėl prašo pagalbos išsilavinusių brozdintojų
reikia tiesiog užeit kur i metalo mažmenos krautuve ir paklaust plieno,arba gal pasakys kur jo yr gal kas važinėja pro šali,arba vokiškuos tinklalapiuos pažiurėt plienas 1.4462 reikia:1,5mmx1mx1m 2mmx1mx0,6m 3mmx1mx0,5m.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0764sek,0.0090iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,882kb