Mano Sparnai: Diskusijos / Įvairūs klausimai / Rusijos agresija


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Įvairūs klausimai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Rusijos agresija
Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Ši tema dabar uždaryta
Autorius Pranešimas
Rolandas
Sk Kov 02 2014, 06:43
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5548
Niekaip nekyla ranka temą pradėti "Blevyzgų" skyrelyje.
Žinau kad čia yra įvairių nuomonių. Yra net žmonių, balsuojančių už Paksą ar Uspaskį. Yra žmonių, kurie žiūri vien rusišką televiziją. Nieko blogo, tai demokratija.
Tačiau bent kiek pamąsčius, akivaizdu, kad šimtmečius buvo mulkinami Rusijos žmonės. Mulkinami jie ir šiandien.
Vietoj to, kad apsišluotų savo prišnerkštus kiemus, kad perimtų pažangą ir kultūrą, nubalsavę už nevykėlį savo prezidentą nori savo šiukšlyną dar labiau išplėsti, nori uždusinti laisvę pajutusius Ukrainos žmones.
Galiu suprasti etninį rusą, nuo vaikystės maitintą melu, galiu jį pateisinti. Tačiau niekada nesuprasiu rudnosiuko lietuvio, pateisinančio tokį Putino elgesį.
Jei pasidomėsit istorija, Hitleris irgi taip pradėjo. Sukūrė kariuomenę, nors tai buvo draudžiama, okupavo Ruro kraštą, vėliau Austriją ir Čekoslovakiją-vakarai tik pabambėdavo, tikėdamiesi kad to užteks. Vėliau sutartys su Stalinu, Lenkija, žydų žudynės. Vakarai tik murmėjo.
Nedaug trūko kad Hitleris užkariautų pasaulį, nes laiku niekas jo nestabdė. Hitlerio generolai stebėjosi-dažnai būtų užtekę kojos treptelėjimo jų sustabdymui. Deja minkštakiaušiai vakarai net to nesugebėjo.
Jei dabar niekas nestabdys nusikaltėlio Putino, laukia panaši įvykių eiga...
Į viršų
KL
Sk Kov 02 2014, 08:06
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59
Pranešimų: 964
Rolandai, nepanikuok, nepasiduok propagandai.
Žiūrėkim faktus: "riboto kontingento" įvediimo į užsienio šalis geografija:
1956 - Vengrija, 1968 - Čekoslovakija, 1978 - Afganistanas, 2008 - Gruzija, 2014 - Ukraina.
Riba vis artėja prie Rusijos, jau pasiekė slavų "brolius". Gal greitai reikės kariuomenę įvesti į Raudonąją aikštę prieš savus?
Kaip jie patys juokauja (T. Venclovos citata, lietuviškai neverčiama): "Россия производит впечатление сильного государства. Больше Россия ничего не производит".
Kol kas tos "galios" palaikymas ir demonstravimas pačiai Rusijai atnešė daugiau žalos, negu kitiems.
Bendraudami su kolegomis Rusijoje bei Ukrainoje, savo srityje, be pamokymų ir politikų, mes jiems padėsim labiausiai. Kodėl nepakvietus jų į kokį sąskrydį ar perskrydį?
Į viršų
vytas
Sk Kov 02 2014, 11:27
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2958
Pabandykim politikuoti. Pradžiai,manau reiktų mažiau žiūrėti tv,pvz kad ir" Info TV",kuri šiandien visą dieną nuo ryto iki vakaro be paliovos triūbija apie III pasaulinį karą,arba skaityti Lryto portalą,kur irgi vien gasdinimai,blaivių straipsnių mažai.
Manau,tai tik jėgos demonstravimas ir nervų karas-kurie pirmi neišlaikys. Rusai be abejo tokiu būdu ruošiasi atgal pastatyti savo statytinį į valdžią ir taip susigrąžinti savo įtakon Ukrainą.
Bet pati Rusija tikrai nebe ta,nuo tada,kai jėga bandė išlaikyti TSRS,. Per tą laiką daug kas pasikeitė. Atsirado begalė oligarchų,kurie sukaupė didžiulius turtus ir neturėdami kur dėti pinigų investavio į nekilnojamą turtą vakaruose.Prancūzijoj,Vokietijoj,UK ,Kipre ir kitose šalyse jau yra ištisi miesteliai,kur rusų turtuolių supirkti ištisi miestų kvartalai,viešbučiai,retoranai ir netgi g-los.Didžiulės sąskaitos vakarų bankuose Jei kiltų karas,vakarai kaip mat juos "išbuožintų",t.y. nebeleistų tuo visu naudotis ,o gal ir pagrasintų atimti.Ar rusai tokie durni ir jiem to reikia?
Be to Rusijoje užaugo nauja karta,kuri neprisimena TSRS,,nežino,kad pvz Lietuva ar Estija priklausė tai TSRS. Kai kurie iš jų galvoja,kad pvz Lietuvos gimtoji kalba yra anglų.Rimtai. Ir be jų yra daug progresyviai mastančių žmonių. Sunkiai tikėtina,bet Rusijoje gali kilti rusiškas "maidanas" Bet kodėl gi ne,ypač,jei pradėtų ant jų galvų kristi raketos. Manau ir pats Putinas tai supranta.Nepajėgtų jis kariauti prieš Ukrainą ir dar savo tautą.Ir dar būti užblokuotam viso pasaulio.
taigi...
Į viršų
AR
Sk Kov 02 2014, 11:29
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567

Rolandas rašė ...


Galiu suprasti etninį rusą, nuo vaikystės maitintą melu, galiu jį pateisinti. Tačiau niekada nesuprasiu rudnosiuko lietuvio, pateisinančio tokį Putino elgesį.yra du begaliniai dalykai: Visata ir zmoniu kvailumas. Tiesa, del Visatos nesu visiskai tikras... (A. Ensteinas)


Rolandas rašė ...

Jei pasidomėsit istorija, Hitleris irgi taip pradėjo. Sukūrė kariuomenę, nors tai buvo draudžiama, okupavo Ruro kraštą, vėliau Austriją ir Čekoslovakiją-vakarai tik pabambėdavo, tikėdamiesi kad to užteks. Vėliau sutartys su Stalinu, Lenkija, žydų žudynės. Vakarai tik murmėjo.
Nedaug trūko kad Hitleris užkariautų pasaulį, nes laiku niekas jo nestabdė. Hitlerio generolai stebėjosi-dažnai būtų užtekę kojos treptelėjimo jų sustabdymui. Deja minkštakiaušiai vakarai net to nesugebėjo.
Jei dabar niekas nestabdys nusikaltėlio Putino, laukia panaši įvykių eiga...Jau seniai laikas Putinui gauti "per konkolus" - tiesiog niekaip neatsiranda galincio ir norincio tai padaryti...
Į viršų
JonasKr
Pr Kov 03 2014, 09:06
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
panašu...
Į viršų
nerijus_m
Pr Kov 03 2014, 09:23
Užsiregistravęs dalyvis #1016
Prisijungta: Tr Spa 03 2012, 01:48
Vieta: Klaipėda
Pranešimų: 183
Jau seniai laikas Putinui gauti "per konkolus" - tiesiog niekaip neatsiranda galincio ir norincio tai padaryti...

[/quote1393830827]


Galinčių tikrai atsirastų... Aišku, JAV, jei ji tai bandytų padaryti viena, tikrai nieko neišeitų (ar rezultatas gautųsi nekoks), tačiau, susijungus JAV, Prancūzijai, Vokietijai- rusų meškinui būtų riesta... Juolab, jei net Kinija pasisako pries dabartinę Putino agresiją, tad rusai palaikymo sulauktų tik iš Baltarusijos ir, galbūt, Šiaurės Korėjos...Bet... Yra kaip yra... Ir pasaulio didiesiems ant visko nusišvilpti... Dabartinė jų reakcija atrodo juokingai.. Čia tas pats, jei gatvėje pamatei mušamą žmogų ir, vietoje to, kad jam padėti, pradedi šaukti chuliganams;"Vaikinai, jei jūs nesiliausite, aš su jumis nebedraugausiu ir arbatai nekviesiu"...
Tad išeina taip, kaip senoliui iš anekdoto- yra galimybė, bet nero noro...
Į viršų
juozas49
Pr Kov 03 2014, 09:32
Užsiregistravęs dalyvis #63
Prisijungta: Tr Kov 19 2008, 01:39
Pranešimų: 797
Kaip matau,daugumas pasiduoda Lietuvos ryto propagandai ir nezino tikrosios padeties Ukrainoje.As dar prie kelias dienas kalbejau su ukrainieciais is Kijevo, Mariupolio, Donecko ir jie truputi kitaip nusviecia situacija.
Isivaizduokit situacija Lietuvoj : Vilniaus krasto lenkai uzima valstybines istaigas ir stato barikadas Vilniuje . Tai stai Kijeve ir kituose miestuose valstybinius pastatus uziminejo atvaziavusieji is Vakaru Ukrainos.Ne visi bet didzioji dauguma. Zinoma Putinas pasinaudojo proga ir praktiskai okupavo Kryma. Ukraina realiai yra labai susiskaldziusi tautinu atzvilgiu, istisi miestai ir sritys ,kur gyvena vien rusai yra lengvas taikinys Putinui ir jis tuo greiciausisi pasinaudos.
Taip kad siulyciau susirinkti informacija , o tik po to viska vertinti. Ir neskubekit stoti i Ukrainos savanoriu armija
Į viršų
AR
Pr Kov 03 2014, 10:52
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/svarbu/izulus-rusijos-melas-raskite-gatve-kurioje-lietuviai-ruosia-smogikus-maidanui-515-409313?cf=df
Į viršų
JonasKr
Pr Kov 03 2014, 11:34
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
persistengė ir ukrainiečių propaganda. Parašė, kad naujausias lenkų žurnalo "Wprost" numeris su Adolfu Putinu, o jis - dar 2008 metų... Tiesa, apie Putiną rašo ir naujausias, bet viršelis visiškai kitas...
Į viršų
justas
Pr Kov 03 2014, 12:46
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1590
Juozai cia reiktu atskirtu du skirtingus dalykus. Vienas dalykas kiek legitimi valdzia yra Ukrainopj ir kitas rusijos agresija, atviras fashizmas ir kriminaline valdzia. Net ir tokia barikadu valdzia Ukrainoje yra tukstanti kartu geresne nei demokratiska vagiu janukovyciu. Paradoksas bet taip yra. Paradoksas toks, kad jokie vakarieciai to nesupras. Vakarieciai galvoja kad demokratija pati savaime uztikrins aukstesni zmoniu samoninguma, valdzios skaidruma ir t.t. Rusyno pavyzdys puikiai parodo kad taip nera ir kokia parodija galima padaryti is demokratijos. Buvusi Ukrainos valdzia beja irgi. Del Ukrainos tikiu kad jie patys issiaiskins ir sugebes susitvarkyti. Del Maidano tai tai kaip jie tvarkesi, kaip organizavosi, tiekima, ligonines kaip buvo dirbama su visais, tiek rusais tiek ukrainieciais ir t.t. tai galiu tik sutikti su Leonidu Donskiu kad europai butu garbe priimti taip mastancius i savo draugija.

Dabar del rusyno.

Kas mane labiausiai kraupina net ne tai kad rezimas pasieme ta kryma, gal net ne tai, kad naudojo viens prie vieno fashistine stalinistine okupavimo technika prisidengiant sunkiai suvokiamo izulumo melu o tai kad ta salis visada remesi ir remiasi padugnemis. Is esmes tai padugniu valstybe. Kur protas ir inteligencija yra nustumti i toki kampa is kurio bijo net cyptelt. Kai as matau tuos bytomis kartu su milicininkais ir berkutu mojuojancius skustagalvius degradus (ale prorusiska protestuojancia puse (!) ) kurie dauzo jau be samones gulincius, net ne kokius nors ten jaunuolius radikalus kuriems visada smagu susiremt su bilenkokiais valdzios organais, o garbaus amziaus zmones, neatsirenkant ar vyras ar moteris, kai matai atejusius protestuot prorusiskai nusiteikusius zmones kurie istrypia parkeli Maidane zuvusiems pagerbti iskabintus portretus su gelemis ir zvakutemis as suprantu kad tai padugnes nes mirusius reikia gerbti nesvarbu tavo pusej jie buvo ar ne. Nes mire jie pereina i visai kita erdve kurioje visi tie musu zaidimeliai ir aistros nebeturi jokios reiksmes. Zmones kurie spardo mirusiems skirtas geles yra degradai ir padugnes. ir rusynas jau daugeli shimtmeciu (neteisybe kad tik nuo bolsheviku) remiasi tik tokiom padugnem. Ta valstybe yra pastatyta ant padugniu, ir paradoksas bet demokratija - liaudies valdzia tik dar labiau ta padugniu galia sustiprino.

Pamenu kazkoks rusas man pasake kad jus pribaltus dabar dulkina amerikonai. Pasitelkiant jo retorika as jam atsakiau kad jis pabandytu isivaizduot kad jis ta merguzele pribalte kuria neisvengiamai kas nors dulkins. Bet jei dulkins amerikonas tai jis nusives i restorana, turesi pakankamai idomu pokalbi, jis tau rodys pagarba nes ishtikruju tave gerbs, gal net nupirks kokius kailinius ir gal tada jau dulkins. Rusu atveju ateis sesi martrosai, dvokiantys svogunu is nasru su kysancia silke nukasta galva is kisenes ir nugertu buteliu rankoi ir dulkins visi is eiles 12 val. Ir dulkins net ne todel kad malonu o is nevilties kad viskas taip. kad jis ne amerikonas, kad negali nuvest i restorana kad svogunai ir silke ir kad daugeli metu jau viskas taip. Ir turbut niekada kitaip nebus. Tai va. ziuredamas i tai kas vyksta as manau jie niekada neleis kazkam salia gyvent bent kiek padoriau nes pirma tai bus tiesiogine gresme ju vagiu rezimui (luris jau tesiasi simtmeciais) ir antra ta neviltis bus dar didesne. Kai visa tai kazkur amerikoi, europoi ir t.t. tai dar pakankamai toli. bet jei tai bus cia pat, uz kaimyno tvoros, tai tiesiog bus nepakeliama.

Stai vakar cia Londone buvo rusu prafinansuota Maslenicos svente. Nuejau paziureti kas ten kaip. Ir istikruju buvo lengvas sokas ziurint i tuos skustagalvius apsigaubusius rusyno veliavom, jau vidurdieni girtus kaip kiaules kurie Londone (!) praeidami pro tave tau i veida iskriokia IZVINYTIE TOVARISHCH (!!!!). Butent is tokiu "smulkmenu" pamatai kokia beribe bedugne plyti tarp situ dvieju kulturu. Kurios niekas nepanaikins. Ir nesvarbu kas rusyne "ant valdzios" ivanas rustusis, rasputinas, stalinas su berija, kretinas breznevas ar putka. Jie tiesiog isdava pelkes kuri sukonstruota taip kad isspaustu is saves tik koncentruota shuda. Ir gal del to Rusijos sviesus protai kuriu yra tiek mazai yra tokie sviesus.

Del to manau kad Ukrainoi vyksta kazkas nepaprasto. Ka mes jau per 20 metu pamirsom. Kazkas kas daug galingiau uz bet kokias branduolines bombas. Ir tas kazkas yra zinojimas kad niekas kitas tik tu pats tegali lemti savo rytdiena. Ir tada nebebaisu eiti ir mirt uz ja.

Slava Ukraine.
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.2270sek,0.1516iš to užklausomsDB užklausos:32. Naudojama atmintis:4,033kb