Mano Sparnai: Diskusijos / Lietuvoje statyti skraidymo aparatai. Konstruktoriai / Projektas PO-2


Diskusijos

Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
An Sau 26 2010, 07:46
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Sukurta tema diskusijoms apie PO-2 statymą.
Į viršų
Nerijus Korbutas
An Sau 26 2010, 07:50
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
O čia mūsų žaliam jaunimui susipažinti: PO-2 aprašymas
Į viršų
Marius
An Sau 26 2010, 09:45
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Cia Nerijau daugiau informacijos yra (pridedama)
Į viršų
Marius
An Sau 26 2010, 10:13
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892

u-2.rar
Į viršų
Eva
Kt Sau 28 2010, 08:21
Svečias
Sveiki.Dėkoju Vanagiukui už smulkų PO aprašymą su brėžiniais.Perkelsiu popieriun ir imsimės veiklos.Tiesa...ratuka vis dar turiu.
Į viršų
Nerijus Korbutas
Pn Sau 29 2010, 06:17
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Žinau, kad daugelis su ironiška šypsena žiūrit į tokias ambicingas temas. Tačiau, sutikit - geriau pasvajoti, pažaisti su brėžiniais negu nedaryti nieko... O ką gali žinoti, gal kolega Eva(ldas) labai rimtai į tai žiūri ir po kažkiek tai metų išvysim puikų rezultatą.
Aš tik už. Aš ne konstruktorius, bet jei reikės kokios informacijos ar pagalbos - visada kreipkis. Jei tik galėsiu...
Na, ir aišku aš kaip didelis patriotas pasiūlysiu vietoj PO-2 pagalvoti apie ANBO II. Anbukas daug paprastesnis, monoplanas, o jėgainei reikalingi tie patys sprendimai ir kaštai. O susidomėjimas ir palaikymas būtų nepalyginamas.
Čia PLAČIAU apie ANBO II
Į viršų
juozasm
Pn Sau 29 2010, 09:44
Užsiregistravęs dalyvis #263
Prisijungta: Kt Lap 13 2008, 11:13
Pranešimų: 37
Labiau patinka ANBO 5 ir ANBO 6. su ANBO 6 ne butų problemų su svorio centru
Į viršų
Nerijus Korbutas
Št Sau 30 2010, 12:23
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797

juozasm rašė ...

Labiau patinka ANBO 5 ir ANBO 6. su ANBO 6 ne butų problemų su svorio centru


Na aš antruką pasiūliau kaip alternatyvą PO-2, tik daug paprastesnį: metalinis, virintas liemuo, monoplanas. Neskausminga statyti 1/1 dydžio.
Apie kitus ANBO tęskime temoje "ANBO atstatymo klausimai" .
Į viršų
Juozas
Št Sau 30 2010, 09:54
Užsiregistravęs dalyvis #22
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32
Pranešimų: 996
juozasm rašė ...

Labiau patinka ANBO 5 ir ANBO 6. su ANBO 6 ne butų problemų su svorio centru

Nebūtų problemų ir su ANBO-V. Problemos kitur. Priekinė penktuko kabina ties svorio centru. Skrendant vienam antroje kabinoje, centruotė nesikeis.
ANBO-VI kabinos gerokai patrauktos atgal o variklis - į priekį. Priekinė kabina gerokai už svorio centro. Čia jau be balasto nelabai išsiversi (mokiniai lakūnai jį ir vežiodavosi). O tai papildomas nepatogumas. Tuo teko pačiam įsitikinti per "Seawindo" bandymus.
Į viršų
Eva
Tr Vas 03 2010, 12:18
Svečias
Ačiu Nerijau už gerą žodį.Aš pats irgi nesu konstruktorius,tiesiog bandau igyvendinti svajonę.Kodėl PO-2,todėl,kad tai labai dailus dvisparnis,be to jie mano mėgiamiausi.Šis modelis ypač tinka prastai skraidantiem,be to mano paties esama apie 100kg gyvo svorio,todėl tie visi mažiukai nelabai tinka.Suprantu,kad visiems mano svajonė juokinga-kam gali patikt kukurūznykas.Visi pažystami irgi juokias.Ko gero legendos apie šį lėktuvą sukelia juoką.Ir šiaip,daug kartų geriau kai žmogus juokias negu verkia.Dabar dėl ANBO.Girdėjau kažkas atstatinėja 41-a tiksliai nežinau,o antrasis tikrai vertas dėmesio,ypač privatiem konstruktoriam.Plieno sparnuose gan smulkiai aprašyti visi modeliai.O aš negaliu statyt ANBO,nes ANBO yra ne mano,ANBO yra MŪSU,ir statyt turetume visi.Taip,ANBO mūsu lobis.Kada nors visai galėtu atgyt sena tradicija palidėt skraidūną savarankiškam skrydžiui ar paskutinėn kelionėn.O gal aš ir klystu,bet jei tai juokinga -tai juokitės ponai.......
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0693sek,0.0072iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,883kb