Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės naujienos / 2 % Mano Sparnams !


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Svetainės naujienos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
2 % Mano Sparnams !
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Administratorius
Sk Kov 29 2015, 09:46
Nerijus

Užsiregistravęs dalyvis #3181
Prisijungta: Tr Kov 05 2014, 08:11
Pranešimų: 988



Mieli kolegos, kadangi Mano Sparnai neturi paramos gavėjo statuso, labai kviečiu paskirti savo 2 % kitam mano projektui - VšĮ Plieno Sparnai ! Kišenė juk ta pati ...

Gyventojai mokantys pajamų mokestį, gali dalį jo (2 proc.) skirti ne pelno siekiančių organizacijų rėmimui. Kviečiu paremti VšĮ „Plieno sparnai“.
Paramos skyrimas Jums nekainos nieko ir užtruksite tik 2 min.!
Šiemet jūsų skirta parama bus panaudota knygos „Propelerių kryžiai“, skirtos 1919-1940 m. Lietuvoje įvykusių aviakatastrofų analizei ir žuvusiųjų lakūnų atminimui, leidybai.

Iš anksto dėkoju!

Detalus paramos skyrimo paaiškinimas: http://www.plienosparnai.lt/page.php?1305
Į viršų
Administratorius
Pn Bal 22 2016, 11:22
Nerijus

Užsiregistravęs dalyvis #3181
Prisijungta: Tr Kov 05 2014, 08:11
Pranešimų: 988



Mieli bičiuliai, prašau Jūsų paskirti savo 2 proc. mūsų VšĮ Plieno Sparnai. Pernai surinkome 330 eurų. Pernai metų ir šiemet renkami pinigai bus skirti labai konkrečiam tikslui - knygos „Propelerių kryžiai“ (skirtos 1919-1940 m. Lietuvoje įvykusių aviakatastrofų analizei ir žuvusiųjų lakūnų atminimui ) leidybai, tiksliau - dalies leidybos kaštų padengimui. Knygos rankraštis jau parengtas, belieka surinkti pinigus ir kreiptis į leidyklą.
Gyventojai, mokantys pajamų mokestį, gali dalį jo (2 proc.) skirti ne pelno siekiančių organizacijų rėmimui. Kviečiu paremti VšĮ „Plieno sparnai“. Užtruksite tik 2 min.! Išsami instrukcija: http://www.plienosparnai.lt/page.php?1305
AČIŪ!
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0588sek,0.0086iš to užklausomsDB užklausos:26. Naudojama atmintis:3,684kb