Mano Sparnai: Diskusijos / Gamykliniai lėktuvai / Bristell


Diskusijos

Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
NNN
Kt Lap 05 2015, 08:21
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732

Rolandas rašė ...

Neverskit visko pinigais. Geri pilotai pilotuoja milijonus kainuojančius orlaivius-toks jų darbas.

Norit skraidyti geru lėktuvu-truputį pasitempkit, įgaukit instruktoriaus kvalifikaciją. O tada-po keletą valandų per dieną, kad tik noro ir sveikatos būtų. Gerų instruktorių visada reikia.


Į viršų
Stanislovas
Kt Lap 05 2015, 06:46
Užsiregistravęs dalyvis #117
Prisijungta: Kt Geg 15 2008, 08:52
Vieta: Paklaniai, Raseinių sen.
Pranešimų: 3411
NNN rašė ...

Kodėl būtinai reik lįst į asmeniškumus? Kodėl būtinai reik oponuot tik tam, kad oponuot? Kai kritikuoju "muilines" - blogai. Dabar pasisakau už tuos puikius (nors ne visai ULO) orlaivius - vėl blogai. Ar šis forumas kokią neigiamą energiją turi, ar kas čia? Kažkas egzorcistą pažįstamą sakėsi beturįs?

Gerai, Kęstuti, labai gerai, kad apie gerus lėktuvus kalbi gerai...
Į viršų
vysniukas
Kt Lap 05 2015, 11:44
Užsiregistravęs dalyvis #360
Prisijungta: Tr Kov 11 2009, 11:41
Pranešimų: 756
Visi lėktuvai geri, kurie teikia malonumą ir patenkina piloto poreikius.
Laikas baigti skirstyti skudurinukai, muilinės ir pan.. Vieną kartą man vienas sklandytojas pasakė, kad " Gerai jums skraidyklininkams, jūsų sportas pigus." Pagalvojau ir paskaičiavau, atmetus technikos kainą, tik tiek kiek man per sezoną kainavo valanda skrydžio. Sudėjau visas sąnaudas ir gavau apie 140 Lt už vieną skrydžio valandą. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kai skaičiavau, kiek tai man kainuoja, nes man aviacija yra gyvenimo būdas, o ne žaislas. Jeigu tu skaičiuoji kiek tai tau kainuoja ir ar apsimoka, vadinasi tai ne tau, tu dar neužaugai ir nesubrendai šitai sričiai.
Tikriems entuziastams kaina ne kriterijus, svarbu idėja ir gyventi ta idėja, tada atsiras ir pinigų, ir laiko.
Į viršų
PovilasK
Pn Lap 06 2015, 01:40
Povilas
Užsiregistravęs dalyvis #549
Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 739
vysniukas rašė ...

Visi lėktuvai geri, kurie teikia malonumą ir patenkina piloto poreikius.
Laikas baigti skirstyti skudurinukai, muilinės ir pan.. Vieną kartą man vienas sklandytojas pasakė, kad " Gerai jums skraidyklininkams, jūsų sportas pigus." Pagalvojau ir paskaičiavau, atmetus technikos kainą, tik tiek kiek man per sezoną kainavo valanda skrydžio. Sudėjau visas sąnaudas ir gavau apie 140 Lt už vieną skrydžio valandą. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kai skaičiavau, kiek tai man kainuoja, nes man aviacija yra gyvenimo būdas, o ne žaislas. Jeigu tu skaičiuoji kiek tai tau kainuoja ir ar apsimoka, vadinasi tai ne tau, tu dar neužaugai ir nesubrendai šitai sričiai.
Tikriems entuziastams kaina ne kriterijus, svarbu idėja ir gyventi ta idėja, tada atsiras ir pinigų, ir laiko.


Palukny lėktuvų "panaudos" kaina (su kuru(!), kasko draudimu ir pan) - nuo 60-70 EUR/valandai... Atvažiavai, užsivedei, skrendi. "Savas" komplektas (lėktuvas, angaras, draudimas, priežiūra) - jį naudojant pvz iki 50 h - darosi prabanga.
Į viršų
Tinklalapis
Algirdas L
Pn Lap 06 2015, 08:10
Užsiregistravęs dalyvis #541
Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 532
Pritariu ,, vysniuko,, filosofijai, tik skaičiuoti, apskritai, reikia.Palukny lėktuvas pigiau ir galvos skausmo nėra,jeigu rūpi tik skridimas.Visi turi nuosavus automobilius, VGTU užpernai paskaičiavo, kad naujo vidutinės klasės automobilio vieno kilometro kaina 2,7lt. Vadinasi, pigiau važinėti taksi.
Į viršų
AR
Pn Lap 06 2015, 09:07
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
PovilasK rašė ...


Palukny lėktuvų "panaudos" kaina (su kuru(!), kasko draudimu ir pan) - nuo 60-70 EUR/valandai... Atvažiavai, užsivedei, skrendi. "Savas" komplektas (lėktuvas, angaras, draudimas, priežiūra) - jį naudojant pvz iki 50 h - darosi prabanga.

Povilai, pasidalink kontaktais tokiu pigiu lektuvu
net ir uz 100 eur/h negirdejau -gal per pazystama koki nebent.
(nebent kokia "tapke")

[ Redaguota Pn Lap 06 2015, 09:08 ]
Į viršų
AR
Pn Lap 06 2015, 09:10
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
vysniukas rašė ...

Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kai skaičiavau, kiek tai man kainuoja, nes man aviacija yra gyvenimo būdas, o ne žaislas.


Į viršų
Saras
Pn Lap 06 2015, 02:57
saras
Užsiregistravęs dalyvis #701
Prisijungta: Kt Grd 09 2010, 11:38
Vieta: Kauno r
Pranešimų: 388
AR rašė ...

PovilasK rašė ...


Palukny lėktuvų "panaudos" kaina (su kuru(!), kasko draudimu ir pan) - nuo 60-70 EUR/valandai... Atvažiavai, užsivedei, skrendi. "Savas" komplektas (lėktuvas, angaras, draudimas, priežiūra) - jį naudojant pvz iki 50 h - darosi prabanga.

Povilai, pasidalink kontaktais tokiu pigiu lektuvu
net ir uz 100 eur/h negirdejau -gal per pazystama koki nebent.
(nebent kokia "tapke")

Tikrai ne tapkes, nuomojama -Zephyr 2000, Dynamic WT9, Bristell. Zephyr -70 EUR val. kitu nezinau, bet pas visus atsisedi ir skrendi kuro bakai buna pilni ir niekuo nesirupini netgi kuru, taip sakant viskas iskaicuota
Į viršų
Reno
Pr Lap 09 2015, 09:47
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
Jeigu nuo Bristell tema jau nukrypo link gyvenimo būdo, tai savo draugui, odontologui, esu pasakęs - kurių galų mokėt po 800 Eur už kiekvieną danties implantą, kai bet kurio Maximoj "blenderį" gali nusipirkt už 30 Eur.
Į viršų
ArturasM
Pr Lap 09 2015, 10:58
Užsiregistravęs dalyvis #520
Prisijungta: An Sau 12 2010, 04:38
Pranešimų: 24
Nuoma yra gerai. Pirkti yra irgi gerai... Taciau Lietuvoje viskas yra verinama "mano yra mano" nesvarbu ar tai racionalu ar ne. Orlaivis turi 2 resursus viena laiko kita skrydzio neskraidydamas orlaivis sensta. Manau daugelis pilotu "neisskdaido" visų valandų kurias galėtų skraidyti orlaivis. Nuoma yra gerai bet vis dėl to neturi liekamosios vertės. Man kyla klausimas. Kodėl užsienyje plačiai paplitusi praktika neprigyja ar nepopuliari Lietuvoje. Tureti keliems asmenims 1 lektuvą arba turėti keliems asmenims kelis lektuvus (akrobatini, ekonomiska kruizeri, istorini ir pan.). Suprantu viena aktyviai skraidantys 5 zmones nepasidalins lektuvu bet 2 zmones manau tikrai taip. Ne visi vienodai skraido ir visi visada turi asmeniniu reikalu neusijusiu su aviacija.

[ Redaguota Pr Lap 09 2015, 10:59 ]
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0919sek,0.0148iš to užklausomsDB užklausos:33. Naudojama atmintis:3,939kb