Mano Sparnai: Diskusijos / Blevyzgos / Rusijos agresija (tęsinys)


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Blevyzgos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Rusijos agresija (tęsinys)
Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Ši tema dabar uždaryta
Autorius Pranešimas
NNN
An Sau 17 2017, 07:55
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Labai įdomi išpažintis

Gal gali Vytai patikslinti nuo kada iki kada ten dirbai, savo pareigas bei servisiuko pavadinimą, adresą?

Labai įdomu, kodėl, matydamas galimą sukčiavimą, tylėjai, nepranešei KAM Antrajam departamentui, ar kitoms tarnyboms? Man galėjai pranešt, jei baisu buvo, aš būčiau tuo užsiėmęs.

Nepranešus apie vykdomą nusikaltimą, tai gali būti laikoma bendrininkavimu

Dėl nuostolio - nuo 2005 ši technika yra nurašoma ir ... parduodama kolekcininkams už gerokai didesnę kainą, nei kainuoja nauja Dalis lėšų eina į Valstybės biudžetą, dalis į KAM. Dalį mašinų savo lėšomis atgal į muziejus nusigabeno ir danai ir vokiečiai. Matyt servisiukas neblogai darbą atliko Taip kad valstybė nenukentėjo, o dar ir uždirbo

... per anksti išėjai Vytai

Beje, o kodėl prašei didesnės algos būtent tuomet? Irgi norėjosi odinio fotelio? O kodėl, būdamas tikrai geras meistras (nieks čia neleis sumeluot), dirbai tame sumautame servisiukyje, jei aplink buvo geresnių? Gal todėl, kad Garbaravičiaus jis buvo?





[ Redaguota An Sau 17 2017, 09:12 ]
Į viršų
vytas
An Sau 17 2017, 09:36
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Matai,mielas Kęstuti,tuo momentu kažkaip nesumečiau,kad mano pažystamų rate yra toks įtakingas asmuo ,kaip tamsta. Net neabejoju,kad po tamstos skambučio šalies KAM ministrui ar Prezidentui,viskas būtų buvę pastatyta į vietas.
Kas dėl algos pakėlimo,tai buvo džiaukas.Gyvenime man niekas algos niekas neuždirbo-viską,ką turiu,užsidirbau sunkiu darbu. O tamsta vystykite savo pliurpologijas toliu.Tuo diskusiją su tamsta ir pabaikime
Į viršų
Andrius
An Sau 17 2017, 10:19
Užsiregistravęs dalyvis #26
Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59
Pranešimų: 470
Prieš švaistydamas kaltinimus, " kodel man nieko nesakiai", tu ką , ka nors pakeistum?
Auksiniu šakučiu skandalas? Duodu kepure prišikti, nieko nenubaus, o pinigai išleisti.
Į viršų
NNN
An Sau 17 2017, 10:37
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732

Andrius rašė ...

Prieš švaistydamas kaltinimus, " kodel man nieko nesakiai", tu ką , ka nors pakeistum?
Auksiniu šakučiu skandalas? Duodu kepure prišikti, nieko nenubaus, o pinigai išleisti.


Kiekvienas galim ką nors ir kiek nors pakeist - tai vadinama pilietiškumu. O jei tuo netikit, tai nėr ko švaistytis "visi vagys".

Nieko nekaltinu, tačiau ir Vyto atveju nekorektiška mest kaltinimus Valstybės institucijai, jei nieko nedarei, matydamas negeroves. Va, jei būtų parašęs, kad išėjo iš darbo, nes neturėjo pakankamai pilietinių jėgų pasipriešint ir tuo protestavo, tai valio!

O dabar sako, kad dėl atlyginimo ... . Na, pasitaisė, kad "džioukas" OK. Bet gal tuomet ir visa kita tekste "džioukas"? Norėtųsi tuo tikėt



[ Redaguota An Sau 17 2017, 10:38 ]
Į viršų
Rolandas
An Sau 17 2017, 10:55
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Tipiškas Rusijos agresijos pavyzdys-kibernetinė agresija. Keletą metų forume nagrinėjome vis naujas Rusijos agresijos formas, kai kada padiskutuodavome.
Deja mūsų temą užgrobė Kremliaus troliai.
Už kiekvieną pasisakymą, net visai kvailą, gauna pinigus. Ko nebliuzninti?
Labai gerai kad Nerijus sustabdė temą. Blogai kad vėl pradėjote.

Siūlomas sprendimas-paprašyti Nerijaus kad visiškai blokuotų Andrių, vėliau gal ir kitus jei bus reikalas. Tuo labiau kad aviacine tematika Andrius nieko gero naparašo.

Kaip sako ukrainiečiai:
Geriau duoti į snukį vatnykui ir už tai atsėdėti 15 parų, nei nutylėti ir po to pusė metų sėdėti bomborduojamo namo rūsyje.


Į viršų
vytautas 42
An Sau 17 2017, 11:24
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Ar tu Rolandai tikrai durnas ar tokiu apsimeti ? Ir tikrai tiki tuo ką čia rašai ar tik dėl mados ? Kuriam čia kas moka pinigus už kažkokias žinutes ? Aš tai sutikčiau , mokėkit , rašysiu bele ką kol užblokuos , o tada labai nenusiminsiu , taip ar kitaip čia po truputį jau darosi Rolando asmeninis forumas , ir kitokios nuomomės nei Rolando čia nepageidaujamos
Į viršų
Andrius
An Sau 17 2017, 11:39
Užsiregistravęs dalyvis #26
Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59
Pranešimų: 470
Tai gal atvaryk, žinai kur gyvenu.
Va čia ir pasireiškia bendravimo kultura, jeigu nesutampa su tavo asmenine nuomone, tai tu priešas, vatnykas, dar i atlapas nori kabintis.
Į viršų
generolas
An Sau 17 2017, 12:38
Užsiregistravęs dalyvis #2774
Prisijungta: Pn Grd 13 2013, 08:07
Pranešimų: 37
Savo laiku teko dometis,nurasytu krasto atsaugos masinu isporceliavimu.Is pradziu jas pjauste ir veze i metalo lauza.Tiesa,buvo ne vienas norintis jas isigyti,kas suprato,kad jos turi kolekcine verte.Taciau,tai buvo dovana,o dovanotu daiktu parduoti negalima.Toliau pjauste ir i metala.Bet paskui,pradejo jas pardavineti aukciono budu,laikrasiuose budavo paskelbti krasto apsaugos nurasyto turto priemoniu sarasai.Kainos,buvo ,kaip metalo kaina,tik kazkaip paprastam mirtingajam neimanoma budavo nusipirkti pavyzdziui WYLIS.Juos iskart po kokius 7vnt imdavo tas pats pirkejas,o paprastam zmogui likdavo gazelkos.Ir taip praktiskai kiekvienam aukcione tas pats.Tai didelis klausimas,ar valstybe labai jau,is sito sanderio turejo naudos?
Į viršų
NNN
An Sau 17 2017, 02:20
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Patikrinau faktus. Viskas taip, kaip Vytas aprašė.

Baisu ... .

Bet va, kodėl tik po 17 metų?
Į viršų
vytautas 42
An Sau 17 2017, 02:28
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Kad senatis garantuotai būtų suėjusi
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0832sek,0.0138iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,924kb