Mano Sparnai: Diskusijos / Blevyzgos / Rusijos agresija (tęsinys)


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Blevyzgos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Rusijos agresija (tęsinys)
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Ši tema dabar uždaryta
Autorius Pranešimas
justas
Sk Sau 22 2017, 05:15
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
Nelabai suprantu kas cia kraupaus. Ar kraupu kai zmogus nusprendzia is kaimo i didmiesti persikraustyt? Normalu kad zmones migruoja. Nenormalu kitkas. Nenormalu kai nusprendziai gyvent is pasalpu vietoi to kad uzsidirbt. Bet cia ne zmoniu problema. Zmogus visada kaip vanduo tekes ten kur geriau. Cia saliu problema kurios sudaro galimybes gyvent nedirbant neprasciau nei dirbant.

[ Redaguota Sk Sau 22 2017, 05:16 ]
Į viršų
vytas
Sk Sau 22 2017, 07:13
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Och kaip neteisus tu Justai.Migruoti iš Lietuvos kaimo,kur galimybės tik samanę ryt į didesnį Lietuvos miestą,kur gali susirasti darbą,pramaitint šeimą,galų gale rasti kuo užsiimti laisvalaikiu iš esmės skiriasi nuo emigravimo iš savo šalies,visai nesvarbu ar keliem metam ar ant visai. Emigravęs iš Lietuvos,tu jau nekuri BVP savo šaliai,nemoki mokesčių,nesukuri kitų darbo vietų ir pan. Nors teoriškai ir judi ES viduje,bet savo šaliai tu nebeduodi nieko.Nu gal siunti kažkiek pinigų tėvams.

[ Redaguota Sk Sau 22 2017, 07:15 ]
Į viršų
EG.
Sk Sau 22 2017, 08:40
Užsiregistravęs dalyvis #865
Prisijungta: An Lap 22 2011, 08:12
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 345
Nebenormalu kaip tokiais mastais emigruoja. Vien Londone gyventoju populiacija virs 8mln. kasdien matau gatvese,parduotuvese minimum 2-3lietuvius. Firmoj, kurioj as dirbu yra tik 15 darbuotoju, is ju 4 lietuviai.
Į viršų
PovilasK
Sk Sau 22 2017, 08:55
Povilas
Užsiregistravęs dalyvis #549
Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 739

vytas rašė ...

Och kaip neteisus tu Justai.Migruoti iš Lietuvos kaimo,kur galimybės tik samanę ryt į didesnį Lietuvos miestą,kur gali susirasti darbą,pramaitint šeimą,galų gale rasti kuo užsiimti laisvalaikiu iš esmės skiriasi nuo emigravimo iš savo šalies,visai nesvarbu ar keliem metam ar ant visai. Emigravęs iš Lietuvos,tu jau nekuri BVP savo šaliai,nemoki mokesčių,nesukuri kitų darbo vietų ir pan. Nors teoriškai ir judi ES viduje,bet savo šaliai tu nebeduodi nieko.Nu gal siunti kažkiek pinigų tėvams.


Jei kuriamos technologijos, kurios kitai šaliai uždirba/sutaupo milijardus, o tos įmonės, kuriose tos technologijos registruojamos - sumoka milijardus pelno mokesčio - tai koks skirtumas, kurioje šalyje dirbsi?
LT naudos bus minimaliai.

Ne žmones reguliuot reikia, o korporacijas - "valstybes valstybėje". Jos atsakingos už pinigų judėjimą iš vienos šalies į kitą. Jų žmogaus valandos įkainis - išstatomas klientui - keturženklis, tačiau atmetus išlaidas "pelnui/administravimui" - apmokestinimui/valstybei/darbuotojui - geriausiu atveju lieka dviženklis.
Dėl to ir uždarinėja/medžioja "mokesčių rojus": jų daroma žala n kartų didesnė, nei visi emigrantai, karai ar marai kartu sudėjus.

O Lietuva yra visur, kur siekia valandos-dviejų skrydis.

[ Redaguota Sk Sau 22 2017, 08:58 ]
Į viršų
Tinklalapis
Reno
Pr Sau 23 2017, 09:52
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
vytas rašė ...

...Migruoti iš Lietuvos kaimo,kur galimybės tik samanę ryt į didesnį Lietuvos miestą,kur gali susirasti darbą,pramaitint šeimą,galų gale rasti kuo užsiimti laisvalaikiu ...

Ar teisingai supratau, kad Lietuvos kaime, išskyrus girtuoklystę, daugiau, neva, nėra jokių kitų galimybių?!
Pirmus 30 gyvenimo metų man įkyriai bandė įkalt į galvą, kad viskuo pasirūpins tarybų valdžia - pačiam nieko galvot nereikia, tik vykdyti tos valdžios nurodymus. Tie laikai praėjo, bet su jais, matyt ir galimybės. Tačiau tik tiems, kurie iki šiol vadovaujasi komunistų pamokymais.


[ Redaguota Pr Sau 23 2017, 09:53 ]
Į viršų
vytas
Pr Sau 23 2017, 11:03
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Reno,ar tu čia mus,tavo bendraamžius bandai apgaut,ar save? Ir prie ko čia komunizmas??Aš savo sūnaus(24m) netyčia paklausiau:-ar tu žinai kas yra Leninas?Žinau,atsakė-toks plikas rusas...Taigi per beveik 30 metų jau auga antra karta neprigulimoje Lietuvoje.20-mečiai ,30-mečiai jau retas kuris žino,kas tie komunistai.Bet kaimuose ir nedideliuose miesteliuose,kurie neturi darbų,neįniciatyvųs,galbūt bevaliai, net neturi už ką emigruot pila taip nuo dūšios...jau nekalbu apie vyresnio amžiaus. Koki komunistai pila jiems į gerkles,kur čia Lietuvoj dar socializmas? jei žinai,tai parašyk.
Ir dar-nelaimingas tu žmogus,jei tau nuo pat mažų dienų kas kalė į galvą,kad tarybų valdžia tavimi viskuo pasirūpins.Kas taip kalė tau į galvą-tavo tėvai?Man nuo mažų dienų tėvai sakė,kad ką išmoksi,ant pečių nenešiosi,ką pats susikursi,tą ir turėsi,kaip susitvarkysi savo gyvenimą,taip ir gyvensi, Savarankiškas buvau nuo kokių 12 metų. Apie kažkokiu komunistus išgirdau tik antroje vidurinės pusėje,bet niekaip nesistengiau įsidėmėti nei ten tų pagr komunistų pavardžių ar pareigybių,Man tai buvo visiškai neįdomu.
Bet gal aš meluoju apie dabartinį kaimą? tai siūlau pasižiūrėti keletą pačių debiliškiausių mano manymu tv laidų Lietuvoje :24 val,tv pagalba,dabar jau panašia pavirtusia Yra kaip yra. Nemanau,kad ten režisūra. Gal atvers šiek tiek akis.

[ Redaguota Pr Sau 23 2017, 11:07 ]
Į viršų
NNN
Pr Sau 23 2017, 02:22
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
http://defence-blog.com/news/polish-air-force-receives-first-us-cruise-missiles.html
Į viršų
NNN
Pr Sau 23 2017, 04:21
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
P.S. Nesuprantu iš kur tiek negatyvo savo šaliai, kurioje gyveni? Kaimas prasigėręs? Taip, jei žiūri TV3, tai taip
Bet, jei keliauji per Lietuvą, žeme, oru, ar vandeniu - klestintys ūkiai, jaukūs miesteliai, draugiški, paslaugūs žmonės ... o gal tik man taip pasitaiko?

O gal kaip šauki, taip atsiliepia?


[ Redaguota Pr Sau 23 2017, 04:22 ]
Į viršų
vytautas 42
Pr Sau 23 2017, 05:09
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Patikėk Kęstuti , Vytas gerai rašo , oru keliaujant tik ir matosi gražūs ūkiai , o nusileisk ant žemės , kas ūkyje dirba ? Tik ūkininkas su šeima , kaimynai dieną naktį pila , talkon ir prašomi neina , nors ir pinigai geri būna už dieną ir pietūs puikiausi , tikrai žinau ką rašau , atvažiuok vasarą pà mane fazendon o dar geriau atskrisk, takas yra , pavedžiosiu parodysiu ko nematęs , ne prasčiau nei laida 24 valandos
Į viršų
Edmas
Pr Sau 23 2017, 06:27
Užsiregistravęs dalyvis #319
Prisijungta: Sk Sau 18 2009, 10:44
Pranešimų: 36
Ekskursija bepigu,isidek darbinius rubus,guminius batus,dujokauke nuo dulkiu,padirbesi diena uz keliolika eur,karstas maistas ir butelys priedo,is ryto saltas alus ,rauginti agurkiukai ir saltibarsciai ir vel i batus,trecia diena eisi skolintis pinigu kad i miesta pabegti,o gal patiks lietuvos kaimas))cia siaip ...
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0702sek,0.0089iš to užklausomsDB užklausos:32. Naudojama atmintis:3,957kb