Mano Sparnai: Diskusijos / VGC Renginiai Lietuvoje ir pasaulyje / Tarptautinis Senoviniú Sklandytuvú Ralis 2017, Vengrija


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LIETUVOS SENOVINIŲ ORLAIVIŲ ASOCIACIJOS FORUMAS :: VGC Renginiai Lietuvoje ir pasaulyje
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Tarptautinis Senoviniú Sklandytuvú Ralis 2017, Vengrija
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Reno
Pn Rgp 18 2017, 12:34
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401

Lin rašė ...

"Degančio dangaus" vaizdai ir mane žavėjo ne kartá. Gailiuosi vis, kad naktį nė karto nenufotografavau sklandytuvú mėnulio šviesoje! Kažkas nepaprastai gražaus....

Ir man buvo kilusi mintis fotografuoti sklandytuvus mėnulio šviesoje, juolab, kad tuomet pilnatis buvo! Deja, bet su telefono kamera tai įgyvendint nepavyko (išeidavo kažkas panašaus į "negrų muštynes anglies šachtoje"). Su padoresniu fotoaparatu rezultatas, greičiausia, būt buvęs sėkmingesnis.
Į viršų
AR
Št Rgp 19 2017, 12:06
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
Reno rašė ...

Lin rašė ...

"Degančio dangaus" vaizdai ir mane žavėjo ne kartá. Gailiuosi vis, kad naktį nė karto nenufotografavau sklandytuvú mėnulio šviesoje! Kažkas nepaprastai gražaus....

Ir man buvo kilusi mintis fotografuoti sklandytuvus mėnulio šviesoje, juolab, kad tuomet pilnatis buvo! Deja, bet su telefono kamera tai įgyvendint nepavyko (išeidavo kažkas panašaus į "negrų muštynes anglies šachtoje"). Su padoresniu fotoaparatu rezultatas, greičiausia, būt buvęs sėkmingesnis.



svarbiausia tokiu atveju stovas (štatyvas). Net ir su telefonu gal but kazkas pavyktu jei jis butu kazkur itvirtintas.
Į viršų
Stanislovas
Pr Rgp 21 2017, 08:56
Užsiregistravęs dalyvis #117
Prisijungta: Kt Geg 15 2008, 08:52
Vieta: Paklaniai, Raseinių sen.
Pranešimų: 3411
AR rašė ...

Reno rašė ...

Lin rašė ...

"Degančio dangaus" vaizdai ir mane žavėjo ne kartá. Gailiuosi vis, kad naktį nė karto nenufotografavau sklandytuvú mėnulio šviesoje! Kažkas nepaprastai gražaus....

Ir man buvo kilusi mintis fotografuoti sklandytuvus mėnulio šviesoje, juolab, kad tuomet pilnatis buvo! Deja, bet su telefono kamera tai įgyvendint nepavyko (išeidavo kažkas panašaus į "negrų muštynes anglies šachtoje"). Su padoresniu fotoaparatu rezultatas, greičiausia, būt buvęs sėkmingesnis.




svarbiausia tokiu atveju stovas (štatyvas). Net ir su telefonu gal but kazkas pavyktu jei jis butu kazkur itvirtintas.

Štatyvas gerai fotografuojant nejudančius objektus. Judantiems, esant ribotam apšvietimui, reikia aparatūros su ypač aukštu jautrumu...
Į viršų
Lin
Pr Rgp 21 2017, 02:31
Užsiregistravęs dalyvis #3248
Prisijungta: Pr Vas 27 2017, 05:49
Pranešimų: 42
Stanislovai, kalba ir eina apie nejudancius objektus nakti
Į viršų
sky76v
Pr Rgp 21 2017, 03:19
Užsiregistravęs dalyvis #3230
Prisijungta: Sk Bir 12 2016, 10:42
Pranešimų: 764
Taip, judantis - čia jau greičiau užduotis tapytojui-realistui. Įdomu, kaip atrodytų paveikslas, vaizduojantis kurio nors iš rekordų virš Nidos kopų momentą naktį.
Į viršų
Reno
Pr Rgp 21 2017, 04:06
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
Dar jau kiek "atvėsusių" prisiminimų iš, bene, karščiausio VGC sąskrydžio Vengrijoje:


































Būt buvusi labai puiki nuotrauka, deja, nesuspėjau "pagaut" pro šalį prašvilpiančio DFS Habicht



Išbandžiau negirdėtos kilmės "action camer'ą", kainuojančią penkiskart mažiau, nei garsiosios GoPro. Fotografuoja ir filmuoja 4K raiška. Įdomiausia savybė - valdymas per WiFi mobiliuoju telefonu fiksuojamą vaizdą stebint jo ekrane. Žodžiu, - puikus skaitmeninio ekshibicionizmo įrankis, jei tik apšvietimas pakankamai geras...







Į viršų
ežiukas rūke
Pr Rgp 21 2017, 06:34
Svečias
dailūs lakstytuvai.Trūksta lietuvišku.
Į viršų
bence
Pr Rgp 21 2017, 10:23
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
ežiukas rūke rašė ...

dailūs lakstytuvai.Trūksta lietuvišku.


visi taip sako, reik taisyt sia klaida
Į viršų
Tinklalapis
Reno
An Rgp 22 2017, 01:46
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
bence rašė ...

ežiukas rūke rašė ...

dailūs lakstytuvai.Trūksta lietuvišku.

visi taip sako, reik taisyt sia klaida

Benas 1000% teisus - REIKIA!!!
Į viršų
Reno
An Rgp 22 2017, 01:52
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
Jei kas nori pamatyt, kaip aš sudarkiau labai gražų Linos reportažą apie 2017 m. VGC sąskrydį Vengrijoje, apsilankykite "Penktojo vandenyno" tinklapyje:
http://paramotors.lt/forum/viewtopic.php?f=32&t=526

Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0863sek,0.0088iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,935kb