Mano Sparnai: Diskusijos / Klausia naujokai... / Pagaliau pakilau...


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Klausia naujokai...
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Pagaliau pakilau...
Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
fritzmario
An Spa 10 2017, 08:33
Užsiregistravęs dalyvis #3178
Prisijungta: Pn Vas 28 2014, 09:49
Pranešimų: 18
Sveiki,
prieš keletą metų buvau klausęs - rašęs, dėl moto skraidyklės (hidro). (Gyvenu Norvegijoje, vis dar). Taigi, šią vasarą buvau gryžęs į Tėvynę, ir pakilau... Tik su moto skraidykle, o su moto parasparniu... (vežimėlis ir parašiutas). Paskraidino Saulius K., iš Vilniaus. + lengva akrobatika... Ech, tai buvo užkratas, dabar jau užsikrėtęs tuo labai... Dėl skraidymų, manau jog čia Norvegijoje kol kas per sudėtinga (teorija, skraidymai)... Labai labai norėtuosi pabandyti su moto skraidykle... Pats esu iš Šiaulių. Prisižiūrėjau įvairiausių video "youtube", kaip skraido jomis, tiesiog seilė varva, norisi pačiam... Gal kas patartų, kur Lietuvoje, būtų galima apie tai daugiau sužinoti, apie visokias teorijas, ir praktiką... Žinot kaip yra, žiūbsnelis praktikos, atstoja kalnus teorijos... Noriu, kilti vėl...
Į viršų
Marius
An Spa 10 2017, 09:28
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
www.ulopf.lt
Į viršų
Linas
Št Lap 04 2017, 05:33
Užsiregistravęs dalyvis #398
Prisijungta: Sk Geg 10 2009, 02:55
Vieta: Strielčiai-Prienai
Pranešimų: 49
Paskambink +4796747280 papliurpsim.
Linas

fritzmario rašė ...

Sveiki,
prieš keletą metų buvau klausęs - rašęs, dėl moto skraidyklės (hidro). (Gyvenu Norvegijoje, vis dar). Taigi, šią vasarą buvau gryžęs į Tėvynę, ir pakilau... Tik su moto skraidykle, o su moto parasparniu... (vežimėlis ir parašiutas). Paskraidino Saulius K., iš Vilniaus. + lengva akrobatika... Ech, tai buvo užkratas, dabar jau užsikrėtęs tuo labai... Dėl skraidymų, manau jog čia Norvegijoje kol kas per sudėtinga (teorija, skraidymai)... Labai labai norėtuosi pabandyti su moto skraidykle... Pats esu iš Šiaulių. Prisižiūrėjau įvairiausių video "youtube", kaip skraido jomis, tiesiog seilė varva, norisi pačiam... Gal kas patartų, kur Lietuvoje, būtų galima apie tai daugiau sužinoti, apie visokias teorijas, ir praktiką... Žinot kaip yra, žiūbsnelis praktikos, atstoja kalnus teorijos... Noriu, kilti vėl...

Į viršų
Jonas Jomantas
Kt Lap 01 2018, 01:06
NEGALI SKRISTI TAS KAS NESVAJOJA
Užsiregistravęs dalyvis #3258
Prisijungta: Št Rgp 26 2017, 11:21
Pranešimų: 61
Sveiki gal man galėtumėte kas patarti aviacija domiuosi senokai tik kad dauguma lėktuvu esu mates tik nuo žemės. Gyvenu netoli klaipėdos or kiek toliau kartenos . Gal kas turėtu koki darba pagalbinio pasiųliti savaitgaliais kokiam aerodrome . Butu malonu gaut patarimu ir pasiulymu ačiū
Į viršų
vytautas 42
Kt Lap 01 2018, 07:22
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Rizikuoju užsitraukt Nerijaus nemalonę , bet , Jonai ar man tik atrodo , ar iš tikro truputį bukas esi ? Čia tau jau krūva patarimų ir pasiūlymų buvo duota , matyt kolegoms jau ir nebeįdomu rašyt tą patį per tą patį ... O tau matomai neatsibosta , ir karts nuo karto kaip sakoma trūkt už vadžių ir vėl iš pradžių .
Tiesiog viską įdėmiai perskaityk kas tau jau pernai užpernai buvo parašyta

[ Redaguota Kt Lap 01 2018, 07:24 ]
Į viršų
Jonas Jomantas
Kt Lap 01 2018, 12:03
NEGALI SKRISTI TAS KAS NESVAJOJA
Užsiregistravęs dalyvis #3258
Prisijungta: Št Rgp 26 2017, 11:21
Pranešimų: 61
Gerai atleiskit daugiau neklausinesiu
Į viršų
Administratorius
Kt Lap 01 2018, 04:33
Nerijus

Užsiregistravęs dalyvis #3181
Prisijungta: Tr Kov 05 2014, 08:11
Pranešimų: 988
Aš stebiu. Tai jau darosi panašu net ne į jaunatvišką blaškymąsi, bet į paprasčiausią šiukšlinimą. Susiimk. Informacijos tikrai gavai pakankamai.
Į viršų
sky76v
Kt Lap 01 2018, 07:02
Užsiregistravęs dalyvis #3230
Prisijungta: Sk Bir 12 2016, 10:42
Pranešimų: 764
Klausti visada galima. Bet gauti atsakymą ir apsisukus vėl klausti to paties - čia jau panašu į veikėją, stojantį studijuoti orlaivių mechanikos, bet nežinantį, į kurią pusę varžtas atsisuka.

Netgi daugelio pažįstamas Praniukas susirado, kas jį modelių pilotavimo pamokytų. Negi taip baisu ar tingisi nuvažiuoti ir to paties paklausti gyvai?
Į viršų
fritzmario
An Grd 13 2022, 06:27
Užsiregistravęs dalyvis #3178
Prisijungta: Pn Vas 28 2014, 09:49
Pranešimų: 18
Sveiki.
Jog nekurčiau naujos temos, rašau prie to pačios. Taigi, pagaliau grįzau į Tėvynę, ir dabar galėsiu ramiai imtis pamokų skraidymo.
Įsigijau Mosquito + Funky 17 (seedwings) sparną. Bandėme surinkti su gerbiamu Rolandu S. bet deja nėra vienos detalės - speed baro. Taigi, galbūt kažkas kažkokį patarimą duotų, kur gauti tokiam sparnui dalių? Arba galbūt każkas skraido, ir galėtų matmenis pasimatuoti speed baro. Yra galbūt kažkokių atstovų? Naudinga bet kokia informacija. P.S. parašius jų e-mail - rodo jog neegzistuojantis.
Į viršų
ArnasV
An Grd 13 2022, 08:06
Užsiregistravęs dalyvis #3202
Prisijungta: An Spa 21 2014, 05:15
Pranešimų: 7
http://www.skypoint.at/de/index.php/ersatzteile-checks/item/ersatzteile-funky
Sveiks, kreipkis į Manfredą Austrijoj: info©skypoint.at , rasi viską ko reiks šiam sparnui
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.1015sek,0.0173iš to užklausomsDB užklausos:32. Naudojama atmintis:3,901kb