Mano Sparnai: Diskusijos / Klausia naujokai... / kur nusipirkti sparno daliu?


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Klausia naujokai...
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
kur nusipirkti sparno daliu?
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Eimantast
Kt Kov 29 2018, 12:58
Eimantas
Užsiregistravęs dalyvis #3242
Prisijungta: Tr Sau 04 2017, 09:31
Pranešimų: 19
na uzsisakiau, atsiunte suskilusia, toliau tylu ramu nors prasiau kad pakeistu
Į viršų
vytautas 42
Kt Kov 29 2018, 01:16
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Nesupyk , bet arba tu durnas arba mus čia durnini ...
Nieko asmeniško , tiesiog sunki diena , tai ir rašau ką galvoju .
Į viršų
Eimantast
An Bal 03 2018, 04:43
Eimantas
Užsiregistravęs dalyvis #3242
Prisijungta: Tr Sau 04 2017, 09:31
Pranešimų: 19
labai malonu is jusu puses... lyg patys nebutumet buve naujokai...
Į viršų
Administratorius
An Bal 03 2018, 10:26
Nerijus

Užsiregistravęs dalyvis #3181
Prisijungta: Tr Kov 05 2014, 08:11
Pranešimų: 988
Vytautas42 - draugiška pastaba nesidurninti. Eimantas parašė, kad užsisakė, detalė atėjo suskilusi ir nežino ką toliau daryti. Normalus klausimas.
Mano galva reikia nufotografuoti, siųsti emailą, nesulaukus per savaitę atsakymo - skambinti ir pnš.
Į viršų
vytautas 42
Tr Bal 04 2018, 06:23
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Nusiraminkit , niekas ir nesidurnina , yra aiškiai parašyta kaip išspręst problemą , t.y. susitvarkyt ar pasigamint detalę , šiuo atveju pakabinimo mazgą , ir Eimantui dar neaišku ir reikia kažką iš kažkur siųstis ??? Po to verkt kad ne tą ar sugadintą atsiuntė ??? O kas nors iš viso žino ko jam reikėjo , matmenys , detalės kodas žinomi ???Na , bet ne mano pupos , ne mano bėdos . Savo nuomonės nebereiškiu , aiški ir taip ...


[ Redaguota Tr Bal 04 2018, 06:24 ]
Į viršų
vytas
Tr Bal 04 2018, 11:36
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Taip,Vytautui42 trūksta diplomatijos.Negalima žmogui sakyti,kad jis durnas. Reikėtų sakyti,kad jis protingas vyras,bet yra vilties pasveikti,todėl artimiausiu metu jam reikėtų apsilankyti vasaros 5...Nu kažkaip taip
O jei rimtai,tai tikrai nėra reikalo koneveikti žmogų.O gal jis prie meno?Visi menininkai masto priešingai,nei mes.normalūs(o gal tik mums atrodo ,kad mes normalūs)Pas menininkus kažkaip tai susikeitę smegenų pusrutuliai.Žinau,ką sakau,nes kiekvieną dieną bendrauju su menininkais(ką čia slėpt-su savo žmona) Tai kai ji pvz .vairuoja automobilį ir pasimetus pradeda klausinėt:-kur sukt,kur sukt?? -Į dešinę,atsakau.Tuomet būtinai pasuka kairėn.Arba,kai parduotuvėje klausia patarimo,kokią suknelę pirkt:-žalią,ar raudoną?Ir jei aš sakau -pirk žalią,tada būtinai perka raudoną.Bet aš jau perkandau sistemą,ir jei žinau,kad reikia sukt dešinėn,sakau -suk kairėn...ir visada pasuka dešinėn
Taigi,gryžtant prie "naujoko",gal jam tiesiog reikėtų patarti,kad dar kartą siūstųsi detalę iš UK,arba iš kokios Australijos,tada jis jau rytoj turėtų tą detalę rankoj,nesuskilusią,pagamintą Lietuvos meistrų

[ Redaguota Tr Bal 04 2018, 11:42 ]
Į viršų
Rolandas
Tr Bal 04 2018, 03:48
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Bėda kitur. Techninė užduotis primityvi, bet kas mokantis įkalti vinį žinotų kas ir kur gali tokią detalę pagaminti.
Tai reikštų kad žmogus tikriausiai gali skraidyt, bet jokiu būdu negali aptarnauti savo skraidymo aparato. Tai pavojinga.
Pažįsti žmonių, kartais net mojuojančių inžinieriaus diplomu, kurie yra visiškai netechniški, bet gerai skraido.
Tad išeitis viena-samdyt techniką išmanantį.
Į viršų
vytautas 42
Tr Bal 04 2018, 06:49
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Man tai kyla tokia mintis - žmogus turi nusipirkęs orlaivį , šiuo atveju kaip suprantu - motoskraidyklę . Pagal idėją , kažkas turi ir išmokyt skrist , daugiau ar mažiau , tai tas vadinamas instruktorius ar mokytojas TURI ir parodyt kaip kur ir kas padaryta , kaip aptarnaut bent elementariai , ir kaip kuris mazgas vadinasi , kaip jis remontuojamas ar keičiamas . Lėktuve sudėtingiau , visko nepamatysi , visur iš karto ir neįlysi , skraidyklėje gi viskas elementaru , praktiškai visi mazgai matomi vos ne sėdint piloto vietoje Dabar , matomai tokio kaip instruktoriaus ar mokytojo nėra ...
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0751sek,0.0122iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,851kb