Mano Sparnai: Diskusijos / Blevyzgos / Politagitacija :)


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Blevyzgos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Politagitacija :)
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
ežiukas rūke
Sk Sau 14 2018, 09:21
Svečias
https://www.youtube.com/watch?v=V_XeHlfmWs4
Į viršų
sky76v
Pn Vas 21 2020, 07:45
Užsiregistravęs dalyvis #3230
Prisijungta: Sk Bir 12 2016, 10:42
Pranešimų: 764
Iš „Delfio“ komentarų:

„09.02.2020 13:41:43
Labai gerai, kad du Seimo nariai (R.J Dagys ir Vareikis) nutarė įkurti krikščioniškos moralės partiją. Žinoma, būtų buvę geriau, jeigu jie tą būtų padarę anksčiau. Bet yra kaip yra. Primenu pirmojo JAV Prezidento Dž. Vašingtono žodžius: -" Daug kelių veda į valstybės ir tautos gerovę bei klestėjimą, tačiau vėliau jie susilieja į du kelius: - Tikėjimą ir Dorovę". Jau vien tai, kad praktiškai be jokios reklamos, susitelkė beveik 2,5 tūkst. steigėjų yra labai gerai.. Tai reiškia, kad piliečiai laukė ir nori moralios politinės jėgos. Aš iš šono stebėjau pasiruošimą šiam įvykiui (pakviečiau tik 7 savo bičiulius tapti steigėjais) ir buvau maloniai nustebintas minėta steigėjų gausa. Šiauliai delegavo 300 steigėjų, Raseiniai 70. Atvyko steigėjų iš visų Lietuvos regionų. Ir tai be jokios reklamos. Reiškia tautiečiai ir piliečiai laukė tokios politinės jėgos sutelkimo. Labai gaila, kad už pinigus dirbantys politologai tokie kaip T. Jakeliūnas įvertino tai kaip minėtų politikų politinės veiklos saulėlydį, o LRT ištransliavo minėto politologo nuomonę. Pone Tomai Janeliūnai, prisiminkime Antikos laikus ir padiskutuokime šia tema viešai. Juk Jūs apriori taip teigdamas galite būti visiškai neteisus. Be jokios abejonės LRT tokios viešos diskusijos neorganizuos, nors turėtų tą organizuoti. Juk ji negali nusispjauti į daugiau kaip 2 tūkstančių piliečių nuomonę. Na, o mes su Jumis gerb. pone Tomai, galime padiskutuoti, tarkime M. Mažvydo bibliotekoje ar Jūsų Alma Mater, stebint Jūsų studentams. Priimkite mano pasiūlymą ir pabandykite faktais ir argumentais įrodyti savo įžvalgos apie minėtų politikų saulėlydį teisingumą.. Beje, juk Jūs, pone Tomai, esate kilęs iš Šiaulių. Tai negi Jums nesvarbu, kad 300 Jūsų tautiečių pateko į saulėlydį, vietoj jų laukiamos aušros. Tad padėkite savo kraštiečiams, įrodykite jų klaidą. Lauksiu Jūsų atsakymo. Dar primenu Jums, kad Jūs esate sukritikavęs valdžioje esančius ne vieną kartą. Tad kokia išeitis Jūsų nuomone? Mano galva Jūs, kaip politologas, turėtumėte teigiamai įvertinti naujos politinės jėgos susikūrimą. Juk šios partijos steigėjai, nedalyvavę partinėje veikloje nutarė tapti aktyviais, nutarė kelti savo politinę kultūrą, tapti atsakingais už savo ir ateinančių kartų likimą. Klausimas Jums, pone Janeliūnai: - o ką naudinga Lietuvai Jūs esate nuveikęs apart politologinio darbo? Gal jau turite sukaupęs ir didžiulę gyvenimo patirtį? Man atrodo, kad Jūs nepažįstate gyvenimo tikrovės ir vadovaujatės tik knygine išmintimi. Na gana, įrodykite, kad aš ir 300 šimtai Jūsų kraštiečių bei kitų regionų paprasti žmonės klystame, arba...arba prisipažinkite, kad Jūsų minėta išvada apie saulėlydį neatitinka tikrovės. Mano el paštas yra mazintas.j©gmail.com. Lauksiu Jūsų atsakymo. Gero savaitgalio ir Dievo Palaimos.

Nuoširdžiai ir pagarbiai, Jonas Mažintas“

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/kunigas-grigas-nepraleido-progos-igelti-landsbergiui.d?id=83486693&com=1
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0517sek,0.0078iš to užklausomsDB užklausos:25. Naudojama atmintis:3,674kb