Mano Sparnai: Diskusijos / Skraidymo simuliatoriai / Google Earth dalykėliai


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Skraidymo simuliatoriai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Google Earth dalykėliai
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Juozas
Pr Kov 31 2008, 10:56
Užsiregistravęs dalyvis #22
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32
Pranešimų: 996
Vis tiek Rolandas mūšį laimėjo. Lenkai gėdingai išsinešdino iš kur atskridę, o Rolandas garbingai nusileido savo aerodrome.
Į viršų
Vld
An Bal 01 2008, 01:02
Užsiregistravęs dalyvis #18
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 12:29
Pranešimų: 220

AR rašė ...


apie teismus cia net neverta kalbeti. Gerai pasake Kuodis (Lietuvos banko valdininkas kazkoks) - paprastas pilietis kovodamas pries sistema visuomet praranda daugiau nei laimi.



Verta! Nes kitaip belieka išsikast duobę ilipt į ją ir sėdėt, ką jau sėkmingai daro visa lietuviška mėgėjiška aviacija.

ka jau ten teismai - pozicijos vieningos neturejom. Va kur beda. Tik labai nedidelis ratas zmoniu suvoke kad tai blogai. Daugelis buvo visai apatiski - mazdaug o kas man reiks ir paskambinsiu. O nemazai buvo ir tokiu kurie bet kokias diskusijas siuo klausimu tuoj pasukdavo apie pinigus, valstybini finansavima ir panasius dalykus "ne i tema".

GAILA



Va čia ir yra tikroji problema! Ir neverta kaltinti teismų, kažkokios abstrakčios sistemos, jei mes patys nieko nesugebam. Mes juk gyvenam laisvės sąlygomis, kurios reiškia, kad už save, savo teises reiks pakovot. Jei kovot nėra kam, tai turim tokią situaciją kokią turim, ir "nieks kits čia nekalts, mergužėle tu pati " (liet. liaudies tautosaka). Aš esu įsitikinęs: ką nors keičiant, ar bent siekiant pakeisti, reikia pradėti nuo savęs.

Tiesiog simptomatiška pvz ir tai kad mano pasiūlymas suvienyti bent jau kai kuriuos aviacijos forumus, ar bent jau neskaldyti jų toliau yra atmetamas net nesvarsčius. Gaila.

Nieko, visos sistemos, visi organizmai pergyvena tam tikrus raidos etapus. Galbūt ateityje vieningos ir veiklios aviacijos organizacijos poreikis bus suprastas ir mes pereisime į bendro savų interesų atstovavimo etapą. O kol kas belieka skųstis, raudoti, kovoti su vėjo malūnais individualia tvarka

p.s. Iš esmės netgi ta organizacija yra, ji vadinasi LAK. Tik va, ką ji veikia, neaišku

[ Redaguota An Bal 01 2008, 01:03 ]
Į viršų
Marius
An Bal 01 2008, 03:06
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Na nekovot dabar reik, o gyvent. Jei as turiu teise i kazka, tai yra mano ir niekas to neatims. Jeigu kazkas pries tai, tai ir tegu pats kovoja ir tegu irodo kad as kazkuom kaltas argumentuotai, o ne pirsta i mane nukreipes saukia kad kaltas. Siaip jau pas mus yra teisine valstybe, o ne teismine.....nors kartais is sono atrodo kad atvirksciai. O vat jei jau kazka bandys pripirst konkreciai kazka, va tada galima ir atgal duoti ........na bent jau pabandyt
Į viršų
Audrius
An Bal 01 2008, 07:06
Svečias
Tai ar cia gyvenimas kai naikintuvai skraido ir rodo savo jega.O jei dar susidurtum netycia ir argumentu nebereiktu ir kaltinti nieko nebereiktu.Reikia kovot uz savo dangu ,kad tokiu nesamoniu nebutu.
Į viršų
Juozas
An Bal 01 2008, 11:01
Užsiregistravęs dalyvis #22
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32
Pranešimų: 996
Nakintuvai tam ir skirti, kad rodytų jėgą. Perfrazavus žinomą posakį: "Baisus ne tiek rusų tankas, kiek girtas jo ekipažas", galima būtų pasakyti: "Baisus ne "Migas" o jame sėdintis lenkų pilotas".
Į viršų
KL
Tr Bal 02 2008, 09:32
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59
Pranešimų: 969
Šiaip tai visada palaikau aviatorių kovą už savo teises ir biurokratijos sumažinimą. Tiktai kovą gal mes suprantam įvairiai. Civilizuotam pasaulyje ji vyksta per visuomenines organizacijas: ascijacijas, federacijas.
Šita prasme MKO kūrėjų ir pilotų kovos visai nesimato. Iš federacijos išspausti kokią bendrą nuomonę labai sunku, beveik neįmanoma. Pavyzdžiai - labai prašau: jau keli metai per konferencijas išrenkami LAF inspektoriai, bet atsiųsti oficialų sąrašą į CAA niekaip neišeina. Taip ir tenka kasmet lakstyti po Lietuvą, vietoj to, kad patys specai vietose pasitikrintų savo ir kolegų lėktuvus ir į CAA pristatytų užpildytus popierius TSP pratęsimui.
Panašiai su sąskrydžiu - jeigu vienas žmogus nesiimtų iniciatyvos, sąskrydis gal ir neįvyktų. O kur federacija?
Ir visam tam darbui (vadinkite tai kova, jeigu norite) reikia parašyti mažiau teksto, negu šioje diskusijoje.
Ir tada gal nereiktų "kovoti" su lenkų pilotais...
Ir stebėtis, kodėl Rolandas skraidė su Wilga, o ne su savo RK...
Į viršų
Rolandas
Tr Bal 02 2008, 09:44
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Kestai, netiesa. Neatsauktas sarasas egzistuoja jau 10 metu. Konferencija tau prasant atnaujino sarasa tavo akyse. Jei negalejai kaip CAA atstovas to uzfiksuoti, reikejo sakyti is karto.
Į viršų
Rolandas
Tr Bal 02 2008, 10:04
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Sarasa atsiusim.
Į viršų
KL
Tr Bal 02 2008, 10:12
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59
Pranešimų: 969
Antri metai laiukiu ir ne tik laukiu, prašau...
Kol kas be rezultatų...
Į viršų
Vld
Tr Bal 02 2008, 12:59
Užsiregistravęs dalyvis #18
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 12:29
Pranešimų: 220
Ir visam tam darbui (vadinkite tai kova, jeigu norite) reikia parašyti mažiau teksto, negu šioje diskusijoje.


Va būtent, kad "kovoti" galbūt net ir nereikia, reikia tiesiog imti sistemingai dirbti atstovaujant savo interesus. Juk pavyzdžių yra daug. Pvz DHV pasiekė parasparnių įteisinimo šalyje kur viskas iš principo uždrausta, švairių šalių PG, UL asociacijos jungiasi į europines, tam kad atstovauti savo interesus europos institucijose, užsiima lobizmu įtikinėjimu, etc. O ką darom mes? Verkiam kad pinigų nėra
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0628sek,0.0070iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,905kb