Mano Sparnai: Diskusijos / Suvažiavimai. Sąskrydžiai. Seminarai. Čempionatai. Parodos / Friedrichshafen2019


Diskusijos

Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
vytas
An Vas 26 2019, 12:39
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Reikalas už milijoną!! Gal kas vyks šiais metais į parodą Friedrichshafene? Galiu gauti nemokamai bilietą į parodą 1(vienai) dienai. Bet reikėtų ir nedidelės paslaugėlės. Ką čia slėpti,gavau tokį pasiūlymą iš Aircraftspruce. Šiaip tai nauda dviguba:-jei ruošiatės ką nors pirkti iš sprūso,geriausia tai padaryti dabar. Užsakote reikiamą prekę,ir sprusas pristato ją į parodą. Už užsakymą gaunate bilietą vienai dienai,be to sutaupote nemažai pinigų už siuntimą.Taigi,jei kas planuojate ten vykti balandžio pradžioje,parašykite man į priv.žinutę,arba tel;861128969
Į viršų
vytas
Pn Bal 05 2019, 11:40
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Aš kaip baaltaodžių genties vadas,triskart užlipęs ant to paties grėblio,naivus,kaip 2b klasės pirmūnas,kaip 90metis su Alzheimerio išretintom smegenim--- Svarbiausia,kad jau taip buvo,ir ne vieną kartą.Ir vis tikiuosi,kad šįkart tikrai pasiseks.Nervai nelaiko Aš juos išgyriau,o dabar visiem patariu -neužsisakinėkit nieko iš Aircraftspruce.EU. jau geriau iš USA. Protu nesuvokiama,kaip Vokiečiai gerai gyvena,kai toks požiūris į darbą. ...Per daugiau nei mėnesį neivykdyt užsakymo?!!,Taip ir neatsiuntė jokio nemokamo bilieto į parodą. .Likus 10 dienų iki parodos sunerimau,kai negavau jokio pranešimo(reklamavosi,kad praneš 2 savaitės iki parodos)Po to rašiau,kas antrą dieną,vėliau jau kasdien. Atsako per pusvalandį:-"ja ja,gut gut,alles ok..." -ir nieko. Šiandien daviau paskutinį terminą.jei nepatvirtins užsakymo atlikimo ir neatsiūs bilieto,anuliuosiu užsakymą. dar išversiū šį postą į vokiečių kalbą ir parašysiu,kad apskelbiau ant visos Lietuvos...bet aš turbūt ir numirsiu naivus
Į viršų
vytas
Pr Bal 08 2019, 03:13
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
užsakymo atlikimą ir tą bilietą aš tiesiog "išplėšiau" telefonu iš vokiečių ir atsiuntė pačiu pačiu paskutiniu momentu
Rašau tiesiog palyginimui. Užsakiau iš Kinijos elektroninė parduotuvės telefoną. Biškį apsižioplinau ir po valandos norėjau atšaukt užsakymą. dar po valandos atrašė,kad sorry, užsakymas jau pradėtas vykdyt ir įdėjo sekimo numerį...
Atspėkit iš 3 kartų-kas geriau dirba vokiečiai,ar kiniečiai?
Į viršų
vytas
Tr Bal 10 2019, 01:25
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Tiesiog negaliu nerašyt,nes tuoj sprogsiu nuo nervų. Lūzeriai iš Vokietijos vėl stebina. Kai jau paroda prasidėjo,jie susgribo,kad neapmokėta už prekę. Nors užsakyme nurodžiau savo banko kortelės duomenis(kas įprasta elektroninėj prekyboj) ir tikėjausi,kad patys nusiims pinigus ,šiandien gavau pranešimą iš jų,kad reikalinga pasirašyti su jais tiesioginio debito sutartį...VIENKARTINIAM PIRKIMUI???!!! Eina jie.....Vis dar nežinau,ar gausiu savo prekę?? KATASTROFISCH!!
Į viršų
vytas
Pn Bal 12 2019, 04:59
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Jei Lietuva yra durnių laivas,tai kas tada yra Vokietija??kas gali būti daug daug kartų didesnis už laivą? Kriminalas tesiasi.Rašiau ir skambinau jiems,kad paroda jau baigiasi ,o vis dar nenuimti pinigai nuo mano sąskaitos. Tam jie turėjo 1,5 mėnesio!!gavau atsakymą iš Aircraftspruce vadovės:-maždaug ko tu čia panikuoji,viskas gerai, tavo prekė parodoje,važiuok atsiimt. Šiandien žmogus bandė atsiimt prekę-neatiduoda.sako neapmokėta už prekę. Nebeįsivaizduoju debilumo lygio.Nesu ant tiek durnas,kad įsikirsčiau į jų "protavimo" lygį. ...nes durną gali suprasti tik dar durnesnis. Daugiau jokių sprusų

[ Redaguota Pn Bal 12 2019, 05:07 ]
Į viršų
Algirdas L
Pn Bal 12 2019, 10:54
Užsiregistravęs dalyvis #541
Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 532
Vytai, pinigus tau nuims kai baigsis paroda ir prekės nebebus kaip paimti. Gal jie ne visai durniai.
Į viršų
sky76v
Št Bal 13 2019, 01:05
Užsiregistravęs dalyvis #3230
Prisijungta: Sk Bir 12 2016, 10:42
Pranešimų: 764
Kokia ta kortelė, ir ar anksčiau su ja yra tekę taip pirkti, su nuskaičiavimu iš sąskaitos?
Į viršų
vytas
Št Bal 13 2019, 12:15
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Viskas ten gerai su ta kortele,pirkta taip nekartą,tik su vokiečiais negerai. Daug su jais turiu reikalų ir galėčiau papasakot begalę panašių istorijų.Pvz aš jau daugybę metų iš vienos Vokietijos įmonės perku medžiagas dangų siuvimui. Jie jas man siunčia DHL -u Prieš kelis metus nurodžiau,kad pasikeitė mano adresas,ir reikia siųsti kitu adresu.Ir prie kiekvieno užsakymo vis parašau savo naują adresą. Tai dar 3 metus!! siuntė senu adresu ir kiekvieną kartą nustebę parašydavo,kad adresatas nerastas ir siuntinys jiems grąžintas atgal.
Arba užsakinėja vokietis pas mane dangą,išsiklausinėja viską iki smulkmenų..ir dingsta. Po poros metų lyg niekur nieko atrašo ir tesia pokalbį ties jo užbaigtu sakiniu prieš 2 metus...
Bet visame tame matau ir teigiamą aspektą. Mes ant LT dirbam per kelis darbus,po darbo valandų,per išeigines,šventes ,etc ...ir vistiek ubagai. Ir nebežinom kaip pavyti vakarus. O atsakymas čia pat, pasirodo-reikia būti lūzeriais ir tada suklestėsim kaip vokiečiai

Į viršų
Saulius P
Št Bal 13 2019, 08:01
Užsiregistravęs dalyvis #437
Prisijungta: Tr Lie 22 2009, 04:46
Pranešimų: 634
Lūzeriais, kaip toje The Beatles dainoje "I am a Loser"
https://youtu.be/ukWRRNqMAZ4
Į viršų
Marius
Št Bal 13 2019, 09:55
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
🤣

Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0658sek,0.0063iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,884kb