Mano Sparnai: Diskusijos / 115 / Marske Monarch


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: 115
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Marske Monarch
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
justas
Tr Rgs 25 2019, 01:39
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619

Stanislavz rašė ...

Aciu justai !

Atsakyk dar rk-12 temoje, nes vat sita vieta is tavo foto : Pilna issipjauna su 4 asiu cnc putu pjaustykle. Forma verciant i hiperboloidini paraboloida - is susuktu tiesuju



Nelabai suprantu ka galeciau atsakyt.. Su 4 iu asiu CNC bet ka gali ispjaut. Gali beveik bet ka ispjaut ir su 3 ju asiu CNC. Bet kokiom formom pagamint 3 ju asiu pakaks. Aisku paskui vistiek bus daug daug ranku slifavimo ir poliravimo. Plius LT nelabai zinau ar yra tokiu gabaritu cnc.
Į viršų
bence
Tr Rgs 25 2019, 02:12
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Yra ir daugiau tipu.Vienas is ju skypup, kuris telpa i svori ir vis dar tilptu elektrinis su visom batarkem. Marskes sparnas smagiai atrodo, taciau vargu ar tilpsi i svori ji motorizavus. Beto po motorzacijos speju sraigtas bus gale-daug prarasi.Sekancios problemos del siauru centruotes ribu.Tai budinga skraidantiems sparnams.
Gal visgi dar reiktu pasidairyt i kitas alternatyvas? Marskes technologija galima ir kituose tipuose pritaikyt
Į viršų
Tinklalapis
Stanislavz
Tr Rgs 25 2019, 02:25
Stanislavz
Užsiregistravęs dalyvis #883
Prisijungta: Tr Grd 21 2011, 06:32
Pranešimų: 98
Apie sky-pup domejausi savo laiku. Turiu ir brezinukus, kazkieno kolegu atsiustus.

Bet man skraidantis sparnas, yra arciau deltu/parasparniu, negu grynuju lektuvu/sklandytuvu. Veliau, ka da nors bus ir kazkas didelio.

Apie centroute, ir kitas "smiagas" savybes skraindaciu sparnu - sutinku. Bet tas monarchas, tai vienintielis man zinomas variantas, kuris kaip ir nieko blogo neturintys ir jau yra G versijas, tai yra pastoviai tobulinmas.. Labai daug duoda forward swept wing.

Tokiam lemeniui, reikia 1.2m x 1.2m x/y asiu ir 2-3 metru stygos. Nieko ispudingo putu pjaustyklei. Pirmosios buvo 1.4 x 1 metro darbinio plocio, bet 2 asiu. Dabar turiu 4 0.6 x 0.6 metro, styga 1.4 metro.

Man asmeskai, kompozitai, tik tada, jeigu zulint nereikia..

[ Redaguota Tr Rgs 25 2019, 02:28 ]
Į viršų
Arturas Stundzia
Pr Spa 28 2019, 08:51
Užsiregistravęs dalyvis #40
Prisijungta: Tr Vas 27 2008, 09:34
Pranešimų: 600
Stanislavz tu nori daryti stikloplastikini orlaivi siūlau tau pasikalbėti su 861028772 Stanislovu . Manau tau bus naudinga .
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0595sek,0.0087iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,769kb