Mano Sparnai: Diskusijos / Įvairūs klausimai / Vel nelaime


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Įvairūs klausimai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Vel nelaime
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Reno
An Kov 26 2019, 09:24
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
Kažkaip labai jau čia viską suplakei, Rolandai. Neišpūstos, logiškos taisyklės - TAIP. Bet vyrukų su alkotesteriais pavyzdys kažin, ar dera su sveiko proto taisykle. Jei nuo alkoholio vartojimo prieš skrydį sulaiko baimė būti netikėtai patikrintam, vargu, ar tai galima vadinti sąmoningumu.
Į viršų
KL
An Kov 26 2019, 09:27
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59
Pranešimų: 969
Rolandui ir pritariantiems:
Vieną dieną jam per daug priežiūros, kitą dieną - per mažai.
Bet aišku, kad viskas blogai
Kaip mėgsta sakyti toks Rolandas - ką siūlai?
Nors esu dabar visai pašalinis šiam reikale, prirašiau krūvą konkrečių problemų ir pasiūlymų. Kažkodėl "insaideriai" tik verkia ir dejuoja, bet nieko nedaro.
Kokie Žemaitijos gaideliai, kokie alkotesteriai. Dabar valdžią atstovauja pusė Jurgitos (Viktoras išėjo), kuri turi sutvarkyti tūkstantį "diedų". Kai kiti "diedai" stebi iš šalies ir keikia valdžią.
Panašu, kad teks patiems tvarkytis.
Kaip sako indėnai - aš pasakiau. Ir pereinu prie įdomesnių darbų.
Ieškokit tų, kuriuos tai domina, arba kurie atsakingi. Gal jums geriau pavyks.

[ Redaguota An Kov 26 2019, 09:30 ]
Į viršų
Rolandas
An Kov 26 2019, 09:51
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Nesusikalbėjom.
Norėjau pasakyto, kad valdžia turėtų konkrečiai dirbti su 1 procentu konkrečių pažeidėjų, o ne taikyti jų apribojimus sąmoningiems piliečiams.

Ir Kęstučiui labai konkretus klausimas:
Daug metų dirbai CAA . Turėjai sąlygas paruošti ir "prastumti" teisės aktus. Kiek ir kokių jų atsirado?
Į viršų
SKR LT
An Kov 26 2019, 10:12
Užsiregistravęs dalyvis #256
Prisijungta: Kt Lap 06 2008, 09:59
Pranešimų: 334
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/nelaimes/2019/03/25/news/sraigtasparnio-katastrofa-joniskio-rajone-uzmine-nauju-misliu-9711465/

Jaučiamas nusivylimas, kad nebus ieškoma kaltininkų. Toks musų mentalitetas, ką jau padarysi. O Teisingumo ministerijos pozicija - teisinga.
Į viršų
PovilasK
An Kov 26 2019, 05:49
Povilas
Užsiregistravęs dalyvis #549
Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 739

KL rašė ...

Rolandui ir pritariantiems:
Vieną dieną jam per daug priežiūros, kitą dieną - per mažai.
Bet aišku, kad viskas blogai
Kaip mėgsta sakyti toks Rolandas - ką siūlai?
Nors esu dabar visai pašalinis šiam reikale, prirašiau krūvą konkrečių problemų ir pasiūlymų. Kažkodėl "insaideriai" tik verkia ir dejuoja, bet nieko nedaro.
Kokie Žemaitijos gaideliai, kokie alkotesteriai. Dabar valdžią atstovauja pusė Jurgitos (Viktoras išėjo), kuri turi sutvarkyti tūkstantį "diedų". Kai kiti "diedai" stebi iš šalies ir keikia valdžią.
Panašu, kad teks patiems tvarkytis.
Kaip sako indėnai - aš pasakiau. Ir pereinu prie įdomesnių darbų.
Ieškokit tų, kuriuos tai domina, arba kurie atsakingi. Gal jums geriau pavyks.


Kęstuti, bet jūsų požiūris toks truputį "my way or the highway". Jūs daug daug metų dirbot sistemoj, kurioj - panašu - nematot absoliučiai jokių minusų, išskyrus, kad dalis po ja "nepakišti" (žr. problemų sąrašą).

Ar nesutinkat, kad daugumą klausimų, galima išspręsti daugiau, nei vienu būdu?
Kad pasiekti tikslą galima ne kuriant naujas ir naujas "taisykles", o modifikuojant esamas, ar įteisinant de-fakto egzistuojančią sistemą? Kad prioritetu reikia laikyti ne popierių, o realų lėktuvo būklės tikrinimą?

Paimkim paprastą dalyką: orlaivio borto žurnalai. Auksinis dokumentas, šventas daugumoje šalių, einantis su kiekvienu orlaiviu. Įprastai - tikrinimo objektas perkant, parduodant ar inspektoriui.

Į ką jie virto Lietuvoje? Į visišką nieką. Niekam neįdomus daiktas.
Pratęsiant tinkamumą, kas metus reikia pateikt 10-15 puslapių: kvito kopija, trijų lapų prašymo forma, tikrinimo aktas, riboto galiojimo komponentų sąrašai, biuletenių sąrašas, orlaivio žurnalo kopijos, etc. Tačiau į patį žurnalą retai kas žiūri.

Kodėl STSP nebuvo galima pakeisti dviem dokumentais: paprastu prašymu (vardas, pavardė, LY-registracija) bei borto žurnalo kopijom? O ten laikyti visus inspektorių parašus, įrašus ar net orlaiviui taikomus ribojimus... Teisinė bazė neleidžia? Tai reikia ją keisti, o ne gaminti prašymus ir paprašymus su papildomom taisyklėm....

Na, o pabėgt - neatlaikius organizacijai skirtos kritikos - lengviausias būdas. Tik pats puikiai atsimenat kas buvo, kai 2012 m ULOPF "bėgo" valdžia... Dabar vyksta kažkas panašaus.

Siūlau geriau suvienodint požiūrį(niekas nenori anarchijos), sudėliot prioritetus, bei - panaudojus Jūsų turimą patirtį bei kolegų turimas kompetencijas padirbėt prie:
Pirma: įteisinimo "kaip yra" (pvz: padėt sudėliot LTSA direktoriui įsakymą: užsienio orlaiviams į LT įskristi galima).
Antras žingnis: atsisakyt makulatūros ir gražint borto žurnalus ant scenos.
Trečio gal net nereikės.
Jei bus blogai - tobulinsim. Tačiau nemanau, kad kas kardinaliai keisis.
Į viršų
Tinklalapis
SKR LT
Pn Rgs 27 2019, 08:58
Užsiregistravęs dalyvis #256
Prisijungta: Kt Lap 06 2008, 09:59
Pranešimų: 334
Penktadienį Panevėžio rajone, Stetiškių kaime, nukrito ultralengvasis lėktuvas.

https://www.delfi.lt/news/daily/crime/panevezio-rajone-suduzo-lektuvas-pranesama-kad-ivykio-vietoje-zuvo-pilotas.d?id=82376833

pagal viską MKO
Į viršų
vytas
Pn Rgs 27 2019, 09:10
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
A.a. pilotą šiek tiek pažinojau. Lėktuvėlį Skystar prieš daug metų rinko pats iš rinkinio.Vytas Č.jam siuvo dangą.Gal panevėžiečiai žino daugiau
Į viršų
Rolandas
Št Rgs 28 2019, 06:22
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Kiek atsimenu, šitas ar panašus daiktas. Patikslinkit.
https://en.wikipedia.org/wiki/Skyfly_S-34_Skystar

Vaizdai:
Į viršų
vytautas 42
Št Rgs 28 2019, 08:15
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Šitas ...

Į viršų
Stanislovas Čepaitis
Št Rgs 28 2019, 05:48
Dievas man nedavė sparnų-aš juos pasidariau pats
Užsiregistravęs dalyvis #51
Prisijungta: Pr Kov 10 2008, 07:15
Pranešimų: 103
Tai SKYSTAR, bet jis buvo dvivietis.Bet kuriuo atveju,mano manymu,jis buvo"kirvis".Yra kaip yra.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0900sek,0.0147iš to užklausomsDB užklausos:32. Naudojama atmintis:3,937kb