Mano Sparnai: Diskusijos / PARDUODU. Skraidymo priemonės / sklandytuvo projektas Doppelraab


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: SKELBIMŲ LENTA :: PARDUODU. Skraidymo priemonės
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
sklandytuvo projektas Doppelraab
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
bence
Št Lap 07 2020, 06:04
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
Parduodamas neuzbaigtas sklandytuvo projektas Doppelraab.Yra visos dalys isskyrus ratuka ir kelis kaiscius. Liemens metaline ferma nuvalyta ir nugruntuota, pagaminta nauja slide ir jai skirtos gumos. Sparnu ir uodegos balkio medine dalis dar reikalauja darbo, taciau vairu bukle puiki.Prie projekto pridedama ivairios medziagos: fanera, drobe, metalas ir pan.Yra gamykliniai breziniai. Kaina 1500 euru, randasi Kaune. Susidomejusiem skambinti man 868274040 -pakonsultuosiu bei duosiu savininko kontaktus.pirma foto priekaboje parduodamo sklandytuvo, antroje asociatyvi is interneto

Tai unikalus savo istorija ir savybemis dvivietis sklandytuvas,kuriu nebedaug yra islikusiu skrendanciu. Daugiau info rasite cia https://en.wikipedia.org/wiki/Raab_Doppelraab



Į viršų
Tinklalapis
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0482sek,0.0061iš to užklausomsDB užklausos:26. Naudojama atmintis:3,664kb