Mano Sparnai: Diskusijos / ANBO / ANBO-III


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: TECHNIKA :: ANBO
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
ANBO-III
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Rolandas
An Vas 23 2021, 08:41
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000141878/lietuvos-aviacijos-istorija-atgyja-angare-anbo-eskadrile-ir-anbo-iii-lektuvo-replika
Į viršų
Arvydas ANBO2
Št Vas 27 2021, 07:00
Kiekvienas statome savo bažnyčią
Užsiregistravęs dalyvis #3176
Prisijungta: Sk Vas 23 2014, 08:55
Pranešimų: 247
Remiantis Rolando nuogąstavimais, išsakytais 2020.05.19, turiu pasakyti kad gandai apie ANBO III mirtį yra kiek perdėti..:))
Darbai vyksta, liemuo perkeltas į Kauną, stovi sausai ir yra apglostomas, vis ką nors dadarant.
Pagaminta tobulesnė galinė koja su dempferiu. Pagaminti ratai ir sumontuotos padangos. Paruoštos sparnų tvirtinimo vietos.
Suremontuotas variklis laukia kol bus sumontuotas. Dabar eigoje - važiuoklės konstravimas ir gamyba.
Kadangi prie projekto dirba ir mano sūnus Tomas, projektas įgavo aukštą vizualizacijos ir projektavimo lygį, o patirties trūkimą kompensuoja Rolando patarimai.
Kadangi fb ANBO Eskadrilė truputį parašau kaip sekasi, stebėkite mus ten. O techninę informaciją pradėsiu įkeldinėti čia. Juolab, gaminant ANBO II, čia įkelta informacija buvo nuosekli ir aš ją net panaudojau forminant gamybos žurnalą( daugiausia- nuotraukas, kaip gamybos seką).
Paskutiniai darbai: panaudojant ANBO IV važiuoklės šarnyro brėžinį , konstruojame mums tinkamą ( kiek mažesnis). Pirma- originalus brėžinys, tada suprojektuojamas 3D , tada atspausdinau išbandymui, ir tik tada atiduosime į gamybą.








Į viršų
Algirdas L
Sk Vas 28 2021, 09:38
Užsiregistravęs dalyvis #541
Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 532
Uei ko nors reikės - padėsiu.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0806sek,0.0172iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:3,755kb