Mano Sparnai: Diskusijos / Blevyzgos / Rusu kosmonautikos gerbejams


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Blevyzgos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Rusu kosmonautikos gerbejams
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Reno
Pn Spa 15 2021, 10:12
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401

Andrius rašė ...

Nu nebuvo amerikonai mėnulyje! Kitaip būtų labai paprasta pakartoti "žygį", juolab, kad ir technologijos žinomos. Juk taip?

Jeigu jau tęsti "sąmokslo" teorijas, tai ir Gagarinas į lauką tik su parašiutu nusileido ir nėra jokios tą dieną filmuotos medžiagos ...
Į viršų
Marius
Pn Spa 15 2021, 10:12
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Valstybinėse įstaigose, yra ne mažai tokių, kurie suras 100 priežasčių kaip kažko nedaryti arba reikalauti neaišku ko, tuo tarpu privačiam sektoriuje dažniausia būna kad siekiam surasti 100 būdų kaip tai padaryti.
Kitaip jei tu nekuri pridėtinės vertės būsi greitai išpirdolintas kaip nereikalingas balastas.
Kas liečia strategines įmones ir kt. ir pan, tai yra tai reglamentuojantis įstatymas:
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/ad3c7f72fcdb11e796a2c6c63add27e9
kuriame kalbama apie aerodromus, bet ne apie aeroklubus. O kodėl ten nėra aeroklubų, gal reiktu žiūrėti u Nacionalinio saugumo strategiją:
https://kam.lt/download/57455/2017-nacsaugstrategijalt.pdf

Į viršų
Algirdas L
Pn Spa 15 2021, 10:35
Užsiregistravęs dalyvis #541
Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 532
Ne Turcinskas, Taurinskas. Aš irgi dalyvavau beveik visuose sajunginiuose aviakonstruktorių mėgėjų sąskrydžiuose, tai mus ir mūsų lėktuvėlius skraidindavo lėktuvais į Krymą, Maskvą, Kijevą, gyvendavom porą savaičių. Niekas nekainavo, dar duodavo dienpinigių, o Kryme prie jūros ir šokiai būdavo kasdien.
Į viršų
Reno
Pn Spa 15 2021, 10:37
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
vytas rašė ...

...visuose TSRS čempionatuose PRIVALĖDAVO laimėtii-I- ą vietą TSRS rinktinė,II-ą vietą Rusijos rinktinė.jeigu taip neįvykdavo,varžybos būdavo peržaidžiamos...Vienintelėje sklandymo rungtyje Lietuviai "duodavo kruopų" Rusijai,nes sklandymas Rusijoje buvo nustumtas į antrą planą pilotažinio sporto.

Kaip kad ir rašei Vytai: Nesutirštinkim. Kas norėjo -siekė sportinių aukštumų,kas norėjo-skraidė savo malonumui... Savo malonumui skraidyti galėjai tik DOSAAF'e. Pas bandančius tai daryti savarankiškai netrukus prisistatydavo saugumiečiai...
Į viršų
Reno
Pn Spa 15 2021, 10:50
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
Algirdas L rašė ...

Ne Turcinskas, Taurinskas. Aš irgi dalyvavau beveik visuose sajunginiuose aviakonstruktorių mėgėjų sąskrydžiuose, tai mus ir mūsų lėktuvėlius skraidindavo lėktuvais į Krymą, Maskvą, Kijevą, gyvendavom porą savaičių. Niekas nekainavo, dar duodavo dienpinigių, o Kryme prie jūros ir šokiai būdavo kasdien.

Nemokamai - tik sūris spąstuose. Sąskrydžiai ir "šokiai" - visa tai finansuota iš DOSAAF biudžeto. Sovietiniai vadai puikiai suvokė, kad organizuojant "sąskrydžius" valstybinė kontorolė bus žymiai efektyvesnė ir patikimesnė, nei palikti aviakonstruktorius-mėgėjus be priežiūros...
Į viršų
Rolandas
Pn Spa 15 2021, 11:11
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Šlykštu prisiminti tuos "nemokamus" skraidymus. Kol nepadariau sporto meistro normatyvų, kiekvienas pyyypt klubo etatinis tyčiodavosi ir žemindavo kaip sovietinėje armijoje jauną kareivį. Radijo ryšys ir dokumentacija rusų kalba. Nuolatiniai prirašinėjimai-skrydžių chronometražą rašydavo visada po skrydžių, iš lubų. Skraidžiau sklandytuvais, pradėjau skraidyti skraidyklėmis. Sužinojo ir pažadėjo išmesti iš klubo, jei skraidyklių nepamiršiu. ir t.t....
Į viršų
vytas
Pn Spa 15 2021, 11:18
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Išsiplėtojom čia apie "kosmosą".. Kitavertus kosmosą su beribe erdve daug kas sieja,o kur nėra ribų,ten galima apie viską .Parašysiu dabar užtariamąjį žodį už sovietinius laikus.Kas norės,tas supras,o kas nenorės...
Dabar,o ypač po nepriklausomybės atgimimo tapo madinga suversti visas bėdas,nesėkmes ir nuopolius ant sovietų.Be abejo -yra už ką.Varoma be atvangos ir be sustojimo,be teisės prieštarauti.Viskas sovietiniais laikais buvo sumauta(šiuolaikiškai tariant sušikta),visur generolai,komunistai,išdavikai,šiukšlės,niekam neverti žmonės,ir t.t.Varėm,varėm 30 metų...ir dabar pagalvokim ,ant ko nuvarėm? Ogi patys ant savęs.Kas tie sovietai?Ogi mes patys,mano kartos žmonės,kurie "kalti",kad gimė ir augo tuo laikotarpiu.Taip nuvertinom tuos "sumautus"laikus,kad dabar mūsų jaunoji karta mūsų už žmones nelaiko.Ech tu,sovietinis inžinieriau,daktare,mokslininke ir pan.-kam tavo nuomonė įdomi?Žinot,iš ko labiausia tą girdžiu?Ogi iš savo sūnaus.Patys prisiprašėm.
Jei jau dedam ant sovietų,tai dėkim ir ant visų žymiausių Lietuvos aviakonstruktorių :-B.Oškinio,B.Karvelio,L.Paknio ir kitų žymių tų laikų lietuvių.Ką jie galėjo sukurti,būdami sovietais?Tik nevykusius sovietinius sklandytuvus.....Juk S.Nėrį,P.Cvirką,J.Baltušį sutrypėm su mėšlu.
Pabaigai linksmiau.Vienas giminaitis manęs paprašė gauti sraigtasparnio Mi6 mentes.Sugalvojo vėjo jėgainę pasigamint. Nuėjau į Kauno sraigtasparnių remonto gamyklą,pas direktorių(pulkininką,ne generolą).gerai,sako,rasim kokias nurašytas.Sumokėk į kasą 11 rublių(už 3 mentes) Sumokėjau.Ieškojo,ieškojo,nerado nurašytų.-Ai,imk naujas ,sako. Ot geri laikai buvo,ane
Į viršų
vytas
Pn Spa 15 2021, 12:17
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
]Pas bandančius tai daryti savarankiškai netrukus prisistatydavo saugumiečiai...[

Tais gūdžiais laikais,kai buvau KSK viršininkas,mane išsikvietė Kauno saugumas.Taip ir taip,vienas jūsiškis skraidyklininkas kirto Lenkijos sieną su motoskraidykle.Paklausiau,ar žino kas.Dar nežinom-atsakė,aiškinamės.
-Jūs esate Kauno saugumas?-Taip,atsakė.-O aš atstovauju Kauno SK.Jūs atsakote už tai,kas vyksta už Kauno ribų? -Ne,atsakė saugumietis.-Aš irgi ne.Ir išėjau.Ne toks ir kietas tas saugumas buųvo...
Į viršų
vytautas 42
Pn Spa 15 2021, 02:38
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Taip , kas norėjo - siekė sportinių aukštumų , kas norėjo , skraidė savo malonumui . Reikėjo tik noro . Dabar tik noro nebeužtenka , reikia dar ir nemažai pinigų .
Į viršų
Algirdas L
Pn Spa 15 2021, 03:01
Užsiregistravęs dalyvis #541
Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 532
,,visa tai finansuota iš DOSAF biudžeto,, Neteisus Renatai, aviakonstruktoriai niekada nebuvo DOSAFe. Finansavo komjaunimo CK o deklaruojamas tikslas buvo atitraukti jaunimą nuo alkoholio, nieko neveikimo ir kt. Nors sąskrydžiuose komjaunuoliško amžiaus konstruktorių buvo mažuma, amžius nebuvo apibrėžtas,
Tarybiniais laikais man jau buvo 40 metų, todėl galiu realiai lyginti. Bet jei žmogus iš anksto nusiteikęs neigiamai, arba žino iš kritinių kalbų arba straipsnių, tai teigiamų dalykų ten neieškos.
Prienų saugumą ir mums su a.a. Kučinsku dar 1984 m. pavyko nusodinti ir po kelių dienų 1 val. nakties skambino man pranešti kad duoda sunkvežimį lėktuvėliams nuvežti į aerouostą.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0796sek,0.0092iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,914kb