Mano Sparnai: Diskusijos / Skelbimai Internete / Tecnam P92 Echo


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: SKELBIMŲ LENTA :: Skelbimai Internete
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Tecnam P92 Echo
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
vytas
Sk Lap 07 2021, 08:09
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Vėl gryžtam prie Tecnamo temos,tik kiek kitaip. Italas man parašė,kad nuleidžia kainą ir dabar už jį prašo 11000 Eurų!Primenu:-parduodamas Tecnam P92 Echo be variklio,su aviaciniais ir kai kuriais variklio prietaisais.Nedaužtas,neturėjęs avarijų,nieko remontuoti nereikia.Manau tikrai vertas dėmesio pasiūlymas.Ir dar-lėktuvas randasi ne pas mane,jį reikia parsivežti iš Italijos!!.Jei ką rimtai sudomintų-kontaktai pas mane.Už "piršlybas" nieko neimu(nu beveik nieko
Į viršų
vytas
Pr Lap 08 2021, 09:09
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Kažkas iš Kauno(žinau kas) šia informacija pasinaudojo ir lėktuvas atkeliaus į Kauną.Nors rašiau,kad už tarpininkavimą nieko neimsiu,pilietis manau pasielgė negarbingai ,apeidamas mane.Aš su italu lėktuvo pardavėju turiu kitų reikalų ir pažadėjau jam surasti lėktuvo pirkėją Lietuvoje. Pilietis iš Kauno man šiek tiek pakišo kiaulę,todėl ateityje su informacija elgsiuosi atsargiau
Į viršų
vytautas 42
Tr Lap 10 2021, 01:52
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Nesuprantu kur problema . Informacija apie šį parduodamą lėktuvą internete laisvai prieinama jau ko gero du metai . Kas neleidžia žmogui , žinančiam kur ieškot , parašyt ar paskambint tiesiog pardavėjui ? Iš kur toks noras susireikšmint ? Na , radot pirkėją tai radot , neradot tai neradot , kokia bėda ? Jei su italu yra koks tai susitarimas , tai anas tegu bent skelbimą išima , o dabar išeina , kad kažkas kažkam kažkur prieš nosį užlindo , gal būt kažkur kažką pagadino ...
O skelbimas ir po šiai dienai sėkmingai matomas
http://annunci.ultraleggero.it/annuncio/tecnam-p92-582
Į viršų
vytas
Tr Lap 10 2021, 02:03
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Šiaip reikalas buvo jau kaip ir pamirštas,bet kad jau priminei.Niekas čia nieko nesureikšmina gerbiamasai.Tik skelbime kaina visai kitokia ir lėktuvas nuperkamas tą pačią dieną,kai aš pranešu apie stipriai sumažintą kainą...Sutapimas ir tiek. Tik kažkas prisideda prie kainos sumažinimo,o kažkas tuo pasinaudoja. Ir dar:-viena matyti skelbimą,o kita-matyti lėktuvą ir jį čiupinėti.Aš nuvykau į Italiją ir jį iščiupinėjau,bent jau man italas nesakė,kad kas dar iš Lietuvos buvo atvykęs apžiūrėti.Ir forume parašiau,kad lėktuvo stovis tikrai geras.Tai šį tą reiškia,manau., Nors,kaip rašiau,man tai visiškai dzin,kas nupirks tą lėktuvą,,tereikėjo man pasakyti ,kad jau perka
Nors,gal pasikarščiavau ,gal žmogus iš Kauno 2 metus susirašinėjo su italu ir laukė,kol šis numuš kainą

[ Redaguota Tr Lap 10 2021, 02:44 ]
Į viršų
vytas
Sk Lap 14 2021, 11:38
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Laiminga istorijos pabaiga:

Buongiorno Vytautas, la informo che il P92 è stato venduto! La ringrazio comunque della sua collaborazione .
Cordiali saluti
Cesare
Į viršų
Saulius P
Sk Lap 14 2021, 07:42
Užsiregistravęs dalyvis #437
Prisijungta: Tr Lie 22 2009, 04:46
Pranešimų: 634

vytas rašė ...

Laiminga istorijos pabaiga:

Buongiorno Vytautas, la informo che il P92 è stato venduto! La ringrazio comunque della sua collaborazione .
Cordiali saluti
Cesare

Labas rytas Vytautai, informuoju, kad P92 parduotas! Bet kuriuo atveju dėkojame už bendradarbiavimą.
Pagarbiai
Cezaris
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0732sek,0.0108iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:3,774kb