Mano Sparnai: Diskusijos / Kompozitai / Formos gamyba.Darbas su kompozitais


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Kompozitai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Formos gamyba.Darbas su kompozitais
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Marius
An Sau 25 2022, 09:49
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Čia kitą kartą matyt mes neįvertinam savo laiko, dabartinių technologijų ir pan.
Dabar tų staklių turi daug kas ir kitą kartą paprasčiau užsakyti pas kažką ir sumokėti kažkiek, nei savaitę buratina drožti.
Aš anksčiau beveik visas metalines detales pjaudavau "bulgarke" dabar kai kurias pjaunu diskinėm staklėm (ne abrazyviniu disku), kitas užsakau, kad išpjautu pvz. lazeriu.
Pvz. šitas detales iš 3mm nerūdijančio plieno pjoviau "rankom", bet kai pamačiau kiek laiko sugaišti su viena, tai užsakiau kad išpjautu lazeriu. Pjovimas, metalas, atsiuntimas ~18eur. Ir visos vienodos be jokių nukrypimų.





Į viršų
vytas
An Sau 25 2022, 10:53
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Mariau,viskas taip-nesu aš vyžotas mužikas Lietuvos.Mes vėl ir vėl kartojamės:-jeigu tau reikalingas vienas vienintelis gaminys,gaminti jam sudėtingą ir brangią formą,kuria po vieno atliejimo išmesi,neleidžia mano suvalkiečio prigimtis.Ir nevažiuosi tu dėl vienos detaliukės pjauti su lazeriu.Aš nekalbu apie S
E
R
I
J
Ą gaminių
Į viršų
Algirdas L
An Sau 25 2022, 11:15
Užsiregistravęs dalyvis #541
Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 532
Nu nerandu nė vieno argumento prieštarauti Vytui, o norėčiau...
Į viršų
Marius
An Sau 25 2022, 11:54
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Vytai, nenoriu niekam prieštarauti, tiesiog prisijungiau prie diskusijos.
Aš senai daug kur jau nevažiuoju, nes beveik viską galima užsakyti internetu ir gauti su pristatymu iki durų.
Nes gerai, kai važiuoti 10 min ir gali bet kada. Pvz. mano atveju beveik visur toli (kokie bent 300km į abi puses), galiu tik po darbo, t.y. vakare ar savaitgaliais, kai dauguma įmonių nedirba ir t.t. tai ir sukiesi.
Į viršų
Rolandas
An Sau 25 2022, 07:20
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Bėda kad lazeristai labai užsikrovę darbais, tačiau patogumas nesvietiškas. Iš savo metalo išpjauna tikslias detales. Kaina nedidelė. Užtenka papiešti eskizą ir nusiųsti. Čia vienas eskizo pavyzdėlis.
Jei reikėtų drožti kitu būdu, darbo būtų labai daug.



Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0560sek,0.0070iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,797kb