Mano Sparnai: Diskusijos / Variklių skyrius / Duslintuvas


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Variklių skyrius
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Duslintuvas
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Vainius
Pr Spa 15 2018, 08:02
vainius
Užsiregistravęs dalyvis #573
Prisijungta: Pr Bal 26 2010, 07:51
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 298
Sveiki, Teko gaminti vieną duslintuvą ŽŪ technikai, tai vietoje vatos naudojau pintą stiklo audinį (turėjau seno stiklo audinio iš sovietinių laikų) visai neblogai gavosi, tik susukti reikia gan tvirtai. Jis turėtų geriau laikyti negu vata.
Į viršų
Rolandas
Pr Spa 15 2018, 09:11
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558

Vainius rašė ...

Sveiki, Teko gaminti vieną duslintuvą ŽŪ technikai, tai vietoje vatos naudojau pintą stiklo audinį (turėjau seno stiklo audinio iš sovietinių laikų) visai neblogai gavosi, tik susukti reikia gan tvirtai. Jis turėtų geriau laikyti negu vata.

Kažkada bandžiau-visai neduslina. Stiklo audinys per kietas. Duslino tik vadinamas stiklo matas-netvarkingai orientuotas stiklo pluoštas. Deja po poros valandų jo nelieka...
Gal naudojai kažkokį ypatingai retą audinį?

Pastudijavau duslintuvus-šautuvinių pertvarų niekur nemačiau.
Norint kad geriau duslintų, daroma antra kamera su didelio skersmens skylėtu vamzdžiu-kaip filmuke
Neblogas variantas 3 paveiksliuke-vidinis skylėtas vamzdis apvyniojamas nerūdijančio plieno vatos sluoksniu, toliau stiklo vata. Turėtų žymiai ilgiau tarnauti.







[ Redaguota Pr Spa 15 2018, 09:15 ]
Į viršų
Marius
An Spa 16 2018, 07:50
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Mano duslintuvo vidus toks:

tik kaip veikia dar negaliu pasakyti.










Į viršų
Rolandas
An Spa 16 2018, 12:18
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Vietoj šautuvinių žiedų darysiu storą tinklelio vamzdį-kaip Mariaus filmuke ir mano pirmam paveiksliuke. Jis daromas už plonojo vamzdžio. Man būtų labai patogu daryti prieš. Ką manote?
Į viršų
Marius
An Spa 16 2018, 03:58
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Kol neišbandysi- nesužinosi.
Dar visokiausiu dalių duslintuvams yra čia:
http://www.diezas.lt/index.php?id=209
Į viršų
Romualdas
An Bal 12 2022, 12:00
Užsiregistravęs dalyvis #88
Prisijungta: Pr Bal 14 2008, 07:44
Pranešimų: 32
Sveiki! Labai senai buvau apsilankes forume. Noriu pareiksti kelias mintis duslintuvu varikliams klausymu.
Is senu motoristu suzinojau , o ir pats patikrinau padares kelis duslintuvus varikliams
Pirmiausia garsas slopinamas dviem budais :
1. tai sudarant pasipriesinima ismetamoms dujoms , tai , kai vamzdzio galas yra uzsandarinamas , o vamzdzio sonuose prigreziama daug skyliu Siuo atveju prarandamas variklio galingumas pasipriesinimui nugaleti .
. 2. budas - tai keisti ismetamu duju krypti. Pagrindinis matmuo - tai ismetimo kolektoriaus kanalo plotas , kuris turi islikti visur vienodas . So tipo duslintuva buvau padares is nerudyjancio plieno , dirbo labai gerai , bet masinai vaziuojant ir staigiai padavus gaza duslintuvas saudydavo . Kai toki duslintuva padariau is paprasto metalo , sis triuksmas baigesi ir duslintuvas dirbo gerai
Jokiu papildomu medziagu , kaip asbestas , stiklo audinys ar metalo drozles nedejau .
Ikelti foto i foruma nemoku , tik i e-mail
Gal kam nors bus naudingos sios mano mintys .
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0821sek,0.0108iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,815kb