Mano Sparnai: Diskusijos / Įvairūs klausimai / Pokalbiai apie viską (nekuriant naujos temos)


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Įvairūs klausimai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Pokalbiai apie viską (nekuriant naujos temos)
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Jonas Jomantas
Pn Bal 22 2022, 07:34
NEGALI SKRISTI TAS KAS NESVAJOJA
Užsiregistravęs dalyvis #3258
Prisijungta: Št Rgp 26 2017, 11:21
Pranešimų: 61
galit gal pasakyt su kuo butu imanoma padiskutuot siomis temomis apie orlaivio statyba skaiciavimus ir pns
Į viršų
Rolandas
Kt Geg 12 2022, 10:03
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Kur gauti tokį surišėją?





Į viršų
StasysR.
Kt Geg 12 2022, 10:24
Užsiregistravęs dalyvis #3222
Prisijungta: Pr Vas 22 2016, 04:51
Pranešimų: 4
Prietaisas-įtempimo įrankis PP juostai
https://www.statybuturgus.lt/pakavimo-juostos/11708-prietaisas-itempimo-irankis-pppet-juostai.html
Į viršų
justas
Kt Geg 12 2022, 12:44
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1620

Jonas Jomantas rašė ...

galit gal pasakyt su kuo butu imanoma padiskutuot siomis temomis apie orlaivio statyba skaiciavimus ir pns



Nieko tu vyruti neskaichiuok ir nedisklutuok. Ishsirink koks patinka aparatas, ju pasaulyje prigaminta kalnai ir kruvos, viskas ten suskaiciuota ir patikrinta praktikoi, nusipirk brezinius ir bandyk gamint. Pazek SD -1 minisport toks aparatas yra, paprastas ir ne vienas skraido.
Į viršų
vytas
Št Lie 16 2022, 11:43
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Lietuva-didvyrių žemė,joje gyvena labai drąsūs lietuviai.Apie tai net himne dainuoja.Aš tuo netikėjau ...kol neatsidūriau Turkijoje.Čia supratau,kad aš ,deja,neęsu iš drąsiųjų.Viskas išaiškėjo labai netikėtai,apsilankius paprasčiausiame turguje.Lietuvių drąsą atskleidė viena mažytė metalinė detalytė-liuversas,arba akutė lietuviškai,kurią mes naudojame lėktuvėlių dangose.Tikiuosi suprantate,apie ką aš.Dar konkrečiau-jos kaina.
Taigi prie esmės.Mes perkame tokias akutes Lietuvoje iš DIDMENININKO.Ir mokame po 8 Eurus už 50 vnt..Gi Turkijos turguje,t.y. iš MAŽMENININKO nusipirkau tokių pačių akučių 1000 vnt ir sumokėjau .....5 Eurus! Jau šiuo atveju gaunasi,kad didmenininkas ant LT ima 32 kartus brangiau,nei Turkijoje. Bet LT didmenininkas tikriausiai neperka Turkijos turguje,vadinasi gauna dar perpus pigiau?Vadinasi parduoda apie 64 kartus Brangiau. Toliau -išvis fantastika.Pas LT mažmenininkus tokios akutės kainuoja dar beveik dvigubai brangiau ,nei pas didmenininką.Išeitų,kad jis parduoda apie 100 kartų brangiau,nei Turkijos mažmenininkas.LT prekeiviai užsideda apie 10000 procentų antkainį !!!Pasaulyje neregėtas LT prekeivių godumas,atsiprašau drąsa šitiek plėšti..Poliitikieriai pliurpia,kad išaugusios žaliavų kainos,karai,įvairūs nestabilumai sukėlė Lietuvoje didžiausią infliaciją Europoje....Kažin ,kažin-aš sakyčiau beprotiška Lt viarslininkų"drąsa",o gal godumas?

[ Redaguota Št Lie 16 2022, 11:48 ]
Į viršų
Reno
Pr Lie 18 2022, 12:53
Užsiregistravęs dalyvis #664
Prisijungta: Kt Spa 21 2010, 05:44
Pranešimų: 1401
vytas rašė ...

Lietuva-didvyrių žemė,joje gyvena labai drąsūs lietuviai.Apie tai net himne dainuoja.Aš tuo netikėjau ...kol neatsidūriau Turkijoje.Čia supratau,kad aš ,deja,neęsu iš drąsiųjų.Viskas išaiškėjo labai netikėtai,apsilankius paprasčiausiame turguje.Lietuvių drąsą atskleidė viena mažytė metalinė detalytė-liuversas,arba akutė lietuviškai,kurią mes naudojame lėktuvėlių dangose.Tikiuosi suprantate,apie ką aš.Dar konkrečiau-jos kaina.
Taigi prie esmės.Mes perkame tokias akutes Lietuvoje iš DIDMENININKO.Ir mokame po 8 Eurus už 50 vnt..Gi Turkijos turguje,t.y. iš MAŽMENININKO nusipirkau tokių pačių akučių 1000 vnt ir sumokėjau .....5 Eurus! Jau šiuo atveju gaunasi,kad didmenininkas ant LT ima 32 kartus brangiau,nei Turkijoje. Bet LT didmenininkas tikriausiai neperka Turkijos turguje,vadinasi gauna dar perpus pigiau?Vadinasi parduoda apie 64 kartus Brangiau. Toliau -išvis fantastika.Pas LT mažmenininkus tokios akutės kainuoja dar beveik dvigubai brangiau ,nei pas didmenininką.Išeitų,kad jis parduoda apie 100 kartų brangiau,nei Turkijos mažmenininkas.LT prekeiviai užsideda apie 10000 procentų antkainį !!!Pasaulyje neregėtas LT prekeivių godumas,atsiprašau drąsa šitiek plėšti..Poliitikieriai pliurpia,kad išaugusios žaliavų kainos,karai,įvairūs nestabilumai sukėlė Lietuvoje didžiausią infliaciją Europoje....Kažin ,kažin-aš sakyčiau beprotiška Lt viarslininkų"drąsa",o gal godumas?

Šiuo laikmečiu brangsta viskas, pinga, Vytai, deja, tik sąžinė...
Į viršų
vytas
Pr Lie 18 2022, 03:34
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Renatai,pavydžiu tau optimizmo;-sąžinė jau senai parduota,tad ir pigti nebėra kam....Lt" viarslinykai" visi išmokę tą patį eilėraštuką:-" jau nėra kur mažinti kainas,ir taip vos pa nuliam išeina"
Ir juokinga ir graudi istorija man nutiko,kai nuvežiau montuoti padangą mano kemperiukui.Pirmą sumontavo už 7 eurus,o kai pradėjo montuoti kitą,pareiškė:-žinai,už 7 man jau nebeapsimoka motuot,už kitą reiks jau 8 mokėt...

[ Redaguota Pr Lie 18 2022, 03:49 ]
Į viršų
Rolandas
Pr Lie 18 2022, 08:15
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Manau kad geriausias smūgis siurbėlei padangų montuotojui šalia jo įsteigus dirbtuvėles montuoti padangas nemokamai. Arba už pusę kainos.
Į viršų
vytas
An Lie 19 2022, 10:35
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Nepadės.Geriau jau aš būčiau paskutinis dešrų pardavėjas ant LT.Kai dėčiau jiems kokį 20 tūkst proc antkainį,žinotų kaip Lietuvos pencinyką skriaust
Į viršų
Algirdas L
Št Lie 23 2022, 10:54
Užsiregistravęs dalyvis #541
Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 532
Man kemperiuko padangą vakar sumontavo už 5 e. Ventspilyje.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.1362sek,0.0348iš to užklausomsDB užklausos:31. Naudojama atmintis:3,972kb