Mano Sparnai: Diskusijos / Juridinė orlaivio statymo dalis. Įstatymai. CAA informacija / Ulo licencija

Diskusijos

Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Rolandas
An Geg 10 2022, 08:20
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5437
Suinteresuotiems pilotams reikėtų per LTSA pramušti maždaug tokį direktoriaus įsakymą:
Išduodant ULO licenciją, pagrindinis dokumentas yra skrydžio egzamino lapas.

Egzamino metu pilotas turi būti tikrinamas sudėtingose avarinėse situacijose, pademonstruoti kad moka saugiai skristi.
Skrydžių patirtis, įrašai į knygelę yra antraeiliai dalykai. Galutinis sprendimas yra egzaminuotojo nuožiūra.

Tai leistų atsikratyti nereikalingų biurokratinių tūpčiojimų, poreikio prirašinėti.
Pvz. keletą tūkstančių valandų priskraidęs pilotas, bent dieną pražiopsojęs savo licencijos galiojimo pabaigą, kad gauti ULO licenciją turi skraidyti visą 26 valandų programą-kaip ir pirmą kartą į lėktuvą įlipęs.
Arba skraidęs sklandytuvu, lėktuvais, bet to neįforminęs...
Arba laiku nepastebėjęs kad pasibaigė UlO licencijos galiojimas.
Ir t.t...
Į viršų
vytautas 42
An Geg 10 2022, 10:54
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2277
Visi čia esame suinteresuoti , anksčiau ar vėliau
Į viršų
stasys2
An Geg 10 2022, 08:38
Užsiregistravęs dalyvis #109
Prisijungta: An Geg 06 2008, 07:57
Pranešimų: 412
Dėl valandų priskraidymo aš sutinku o kaip avarines situacijas kurti....
Man rodos ne kievienas instrutorius pasirašys...Virš Pociūnų išjungti variklį
yra vienas dalykas...o virš Punios šilo ar Auštadvario kalvų yra kitas dalykas.. Bet, šiaip Tu esi teisus
Į viršų
Rolandas
Tr Geg 11 2022, 06:32
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5437

stasys2 rašė ...

Dėl valandų priskraidymo aš sutinku o kaip avarines situacijas kurti....
Man rodos ne kievienas instrutorius pasirašys...Virš Pociūnų išjungti variklį
yra vienas dalykas...o virš Punios šilo ar Auštadvario kalvų yra kitas dalykas.. Bet, šiaip Tu esi teisus

Tikrinamojo užduotis-išsisukti su minimaliais nuostoliais. Iki tūpimo visai nebūtina daryti, tačiau bandyt surasti proskyną, miško aikštelę būtina. Jei aikštelės nėra-klausimas kaip ten atsidūrei, kodėl skridai nesaugiai virš miško. Tokie pažaidimai pilotą priverčia nepasimesti, galvoti.

Į viršų

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF