Mano Sparnai: Diskusijos / Technologijos / Aliuminio litavimas


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Technologijos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Aliuminio litavimas
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
vytas
An Lap 15 2022, 03:53
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Atrodo paprastas reikalas:-pasižiūri reklamas,kaip viskas ten gerai lituojasi,nueini į parduotuvę,nusiperki lydmetalio, fliusų ir lituoji.....Pasikeiki,kad eilinį kartą patikėjai reklama,dar paskambini į vieną kitą parduotuvę,kur patikina,kad viskas yra gerai,turi gautis.O realybėje -šnipštas.
Realiai pasiklaust nėra pas ką ,nes pardavėjai žino tik kainą.
Pasirodo ne taip tai paprasta lituoti aliuminį.Statybinį profilį lyg ir pavyko,bet prie lieto al.korpuso nelimpa,nors tu ką.
Gal yra specų,kas išmano (ne teoriškai)?.Kažkada čia forume buvo įkelta video,kaip lituoja aliuminį,bet neatrandu
Į viršų
Marius
An Lap 15 2022, 10:52
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Na ne daug, bet teko lituoti tuo spec lydmetaliu. Ten pagrindinis dalykas kad reik ikaitinti pacia detale, o ne lydmetali ir kol ji neikaito nekisti jo po liepsna, nes ant strypelio susidaro kamuoliukas, kuris antra karta jau nebesilytdo taip. Bet cia to lydmetealio kuris yra (gal dar biski yra) pas mane.
Video daug, pvz,:
https://www.youtube.com/watch?v=beH5BawMhv0&t=951s

[ Redaguota An Lap 15 2022, 10:58 ]
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0560sek,0.0088iš to užklausomsDB užklausos:26. Naudojama atmintis:3,686kb