Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės naujienos / Naujienos GALERIJOJE


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Svetainės naujienos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Naujienos GALERIJOJE
Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
Sk Kov 09 2008, 08:27
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Kolkas nepavyksta pakurti galerijos, nei čia nei pas Beną www.vgc.projektas.lt
Bet tikrai tą problemą išspręsiu...
Jei kas turite fotomedžiagos kuria norite pasidalinti, pasigirti, gali JAU DABAR siųsti man į paštą nerijus.korbutas©gmail.com

Jau matau vaizdą, kaip kemšasi mano pašto krebė nuo Ginto gražuolės musės nuotraukų...

[ Redaguota Sk Kov 09 2008, 08:43 ]
Į viršų
Nerijus Korbutas
Pr Bal 07 2008, 10:39
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Priėjau pagaliau prie galerijos konstravimo.
Kilo mintis, netik sudėti po kelias nuotraukėles, viršuj parašant kas autorius, o galeriją padaryti įdomesnę, turtingesnę

Galeriją darau visai kitokią, joje bus galima susipažinti su autoriaus konstrukcijomis, bet ir susipažinti su pačiu konstruktoriumi.
Taip, pat pagal galimybes mėginsiu ištraukti kiekvieno aparato kūrimo istoriją,tech. aprašymą, klaidas, pirmųjų bandymų įspudžius ir t.t.

Į galeriją stengsiuosi surinkti kiek galima daugiau: į vieną vietą, sudėti "šiuolaikinius" aparatus, neužmiršti ir "senovinių" turiu omenyje darytų samadielkinų eros pradžioj, pvz: Vaineikių Egzotika, Lukoševičiaus "Machaonas" ir daugybė kitų.

Žinau, kad lengva nebus, todėl prašau jūsų visų pagalbos.

Daug galėtų papasakoti Rolandas, Kęstutis L. , Juozas ir kiti

Pradžiai reiktų bent susirinkti informaciją pvz.: Kiek aparatų pastatė Z.Kižys, jų pavadinimai, Kučinskas, irgi skaičius ir pavadinimai, ir t.t.

Nereikėtų užmiršti ir niekur neregistruotų, kad ir nelabai vykusių aparatų kūrėjų.

Norėtųsi, kad ši galerija taptų savotiška lietuviškų savadarbių aparatų duomenų baze, ir netgi tokiu simboliniu "žvaigždžių taku" , kur kiekvienas naujas konstruktorius, padaręs skrendančius sparnus, galėtų pagarbiai įsitaisyti šalia tokių grandų kaip Rolandas ar netgi V.Kensgaila.

Taigi, tauta- padėsit, iškrapštyti, jei nevisus, tai bent didžiąją dalį konstruktorių su jų paukščiais, į dienos šviesą?

Pradžiai tiesiog galit parašyti žinomus aparatus ir jų kūrėjus.
Aišku, perskaičius aukščiau esančius pranešimus, kad nesikartoti.
Vėliau, kai jau turėsim daugmaž surinkę, tuomet kapstytis teks giliau, ieškoti autorių, nuotraukų, ar net video medžiagos.
Laukia didelis darbas, ir aš jo imuos su didžiuliu entuziazmu.

Į viršų
Nerijus Korbutas
An Bal 08 2008, 09:58
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Pamėginau sudaryti žmonių sąrašą, pastačiusių bent po vieną konstrukciją.
Labai prašau jūsų pagalbos papildant sąrašą ir visaip kitaip prisidedant prie šitos "duomenų bazės" sudarymo.
Sąrašą rasite galerijoje.


[ Redaguota An Bal 08 2008, 10:35 ]
Į viršų
gintas
Tr Bal 09 2008, 09:16
Užsiregistravęs dalyvis #10
Prisijungta: An Vas 19 2008, 07:23
Pranešimų: 487
Nerijau neisižeisk bet turiu viena pastaba dėl konstruktoriu sarašo.Štai dėl KENSGAILOS arba dėl KALINAUSKO niekas nesuabejos kad jie konstruktoriai o štai daugelis skraidančiu tuos lėktuvus tiesiog užsisakė pas tikrus konstruktorius ir juos turi. Pirmas pavyzdys tai esu aš.Rankas prie gamybos esu pridėjes bet to lėktuvo neprojektavau.Visi techniniai sprendimai yra Rolando . Tuos darbus kuriuos atlikau aš pats dariau griežtoj Rolando priežiuroj. Išvengiau daug klaidu ir sutaupiau nemažai pinigu.TAIGI AŠ NESU KONSTRUKTORIUS-AŠ ESU LĖKTUVO SAVININKAS.
Į viršų
AR
Tr Bal 09 2008, 10:09
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
pirmai pradziai tai gal Nerijau sudaryk gana smulku plana (klausimyno forma) ir kiekvienas gales atsakydamas i klausimus papasakoti apie savo konstrukcijas (taip butu paprasciau nei reikalauti "laisvos formos" aprasymo )
Į viršų
Nerijus Korbutas
Tr Bal 09 2008, 11:27
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797

gintas rašė ...

Nerijau neisižeisk bet turiu viena pastaba dėl konstruktoriu sarašo.Štai dėl KENSGAILOS arba dėl KALINAUSKO niekas nesuabejos kad jie konstruktoriai o štai daugelis skraidančiu tuos lėktuvus tiesiog užsisakė pas tikrus konstruktorius ir juos turi. Pirmas pavyzdys tai esu aš.Rankas prie gamybos esu pridėjes bet to lėktuvo neprojektavau.Visi techniniai sprendimai yra Rolando . Tuos darbus kuriuos atlikau aš pats dariau griežtoj Rolando priežiuroj. Išvengiau daug klaidu ir sutaupiau nemažai pinigu.TAIGI AŠ NESU KONSTRUKTORIUS-AŠ ESU LĖKTUVO SAVININKAS.



Nenorėčiau visiškai sutikti.
Kai Rolandas pastatė pagal užsakymą tarkim RK-5 "Viltį" niekam net klausimų nekyla, kas yra lėktuvo projektuotojas, konstruktorius, autorius.
Ir šis lėktuvas visiškai teisėtai ir deramai pagarbiai patalpintas asmeninėje Rolando darbų kolekcijoje.
Kas liečia tavo Apelsiną, tai šio lėktuvo Rolando asmeninėje kolekcijoje jau nebus, jis bus tavo pirmoji konstrukcija.
Aprašant tavo lėktuvėlį, aišku bus akcentuojama kas suprojektavo, kas konsultavo ir t.t.
Bet visgi pagrindinė ašis esi tu, ir nereikia nuvertinti savo indėlio, tu to lėktuvo nepirkai, tu jį gamini, ir visiškai nesvarbu, kad ne pats susivirinai liemenį, ar išsitekinai kažkokią tai detalę.
Pyk nepykęs, bet Gintai į tą sarašą papulsi.
Aišku niekas ir nerašys, kaip aš čia viską pats pasidariau...
Į viršų
bence
Tr Bal 09 2008, 11:50
Užsiregistravęs dalyvis #20
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1535
tevas ne tas kuris vaika padare, o tas, kuris ji uzaugino...
Į viršų
Tinklalapis
Audrius
Kt Bal 10 2008, 06:49
Svečias
bence rašė ...

tevas ne tas kuris vaika padare, o tas, kuris ji uzaugino...

Neblogai skamba
Į viršų
AR
Kt Bal 10 2008, 07:52
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
skamba neblogai ir dalis tiesos tame yra bet jei kalbetume apie genetika tai sis posakis gal ne visai tinkamas...
juk konstravimas-projektavimas (pagal Bena "darymas") ir gamyba (pagal Bena "auginimas") visgi labai skirtingi ddalykai. Jei yra imama kazkieno konstrukcija ir ji tiesiog kopijuojama tai cia tik gamyba ir jokiu budu ne konstavimas. Aisku daznai tas "gamintojas" inesa nemazai savo sprendimu ir patobulinimu taigi galima izvelgti ir konstravimo fakta

[ Redaguota Kt Bal 10 2008, 07:53 ]
Į viršų
justas
Kt Bal 10 2008, 08:40
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
Neuzsivelkim smulkmenose. visada galima duoti nuoroda kad aparatas yra sukonstruotas tarkim RK - 7 pagrindu ar dar kieno nors ten
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.1089sek,0.0119iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,887kb