Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės naujienos / Naujienos GALERIJOJE


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Svetainės naujienos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Naujienos GALERIJOJE
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
Sk Sau 18 2009, 12:42
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Vido Navicko sukurto ir pastatyto Motosklandytuvo aprašymas
Į viršų
Stanislovas
Pn Rgp 14 2009, 08:45
Užsiregistravęs dalyvis #117
Prisijungta: Kt Geg 15 2008, 08:52
Vieta: Paklaniai, Raseinių sen.
Pranešimų: 3411
[quote]
Gintai nesinervuok be laiko.
Jei pastebejai saraso virsuje nera zodzio konstruktoriai.Pavadinsiu kaip nors gudriai ta sarasa ir tiek ziniu.Tu nesijaudink aprasant tavo Apelsina, deramai paminesim projekto autoriu, paminesim prototipa RK7.

As gi negaliu zinoti, kas kokiam lektuvui, ten kazka pabraize, kas sparnus padare, ar pavirino...(nekalbu apie tave su Rolandu)

Nerijau, mano galvai 6ioje vietoje puikiai tinka žodis "gamintojas". Tai tas žmogus, kurio energija ir lėšomis atsiranda orlaivis. Aš, kaip ir Gintas, nepretenduoju į didelius konstruktorius, nors ne taip jau mažai dalykų savo lėktuvui sugalvojau pats nemigo naktimis... Tiesiog be mano užsispyrimo, atkaklumo, energijos ir pinigų nebūtų Martynas pabaigtas ir iki šiol! Su A.A. Svajūno Dubinsko, Alberto Pikčiaus, Stanislovo Čepaičio, Rolando Kalinausko bei edmundo Žyliaus pagalba Martyną pagaminau aš - Stanislovas. (jei manai reikalinga - fotografijų turiu...)
Tai tiek.
Į viršų
juozasm
Pn Rgp 14 2009, 09:51
Užsiregistravęs dalyvis #263
Prisijungta: Kt Lap 13 2008, 11:13
Pranešimų: 37
Prieš daugiau kaip 20 metų Marijampolėje buvo 2 savadarbiai lėktuvai.
Juozas Merkiavičius (dėl pavardės gal klystu neprisimenu) buvo pagaminęs skraidantį lėktuvą. Jo nemačiau tik girdėjau, kad baigėsi avarija.
1987m. žiemą ant Marijampolės užtvankos ledo skraidė lengvas orlaivis. Variklis bencopjuklo, liemuo ir sparnas metalo vamzdelių ir drobės. Konstruktoriaus pavardės nežinau. Gal kas žinot daugiau?
Į viršų
Rolandas
Pn Rgp 14 2009, 10:11
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Ant ledo skraide Gintas Bielys, dar jis gamino sraigtasparni.
Į viršų
JonasKr
Pn Rgp 14 2009, 11:28
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
Hmmmm...kaip Rolando informacini bagaza ispurtyti ant popieros?
Į viršų
Nerijus Korbutas
Št Rgp 15 2009, 12:15
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797

JonasKr rašė ...

Hmmmm...kaip Rolando informacini bagaza ispurtyti ant popieros?


Kas ten toks rašė:
Kankinkit budeliai smarkiau - iškęsiu, nedejuosiu...
Aš dar pridėsiu: ir nerašysiu...
Jonai, aš jau beveik tris metus zyziu, kad Rolandas bent minimaliai aprašytų SAVO konstrukcijas, o tu apie kažkokius ledlaužius ir sraigtasparnius kalbi...
Į viršų
Rolandas
Sk Rgp 16 2009, 10:56
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Tuoj prisikasim iki teisybes. Kam kalbeti ir rasineti, jei galima pamatyti gyva daikta:

Labas dar karta. Ginto tel nezinau . bet rysius palaikau taip buvo ir atrodo dar tebeturi sulankstoma minkstu sparnu lektuva aisku su trukumais bet faktas tas kad jis buvo pakiles ir skrido..... Variklis jame originalus bendzopjuklo URAL rodos.4aj su reduktoriumi. Jis tikrai skrido maciau pats tik valdimas nevykes . taip vadinamas (metodom perekasyvanije9 -reduktorius dantratinis didysis dantratis su vidiniais krumpliais . pats variklis neperdaritas , del orginalumo net rankenos paliktos))).
Į viršų
Rolandas
Pr Rgp 17 2009, 06:37
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Tai buvo zmogaus, pazistancio Ginta laiskas.

[ Redaguota Pr Rgp 17 2009, 06:41 ]
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0913sek,0.0104iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,852kb