Mano Sparnai: Diskusijos / Svetainės naujienos / Įkyrūs nariai. Šiukšlintojai


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: BENDRI KLAUSIMAI :: Svetainės naujienos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Įkyrūs nariai. Šiukšlintojai
Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
Pr Geg 25 2009, 07:21
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797

Ką daryt? Gal pradėsiu K.Smorigino žodžiais:

Nežinau ar laidojo ar šventė,
Ar tiesiog nereikia šitiek ryti?..
Bet pačiam ausų dugne man šiandien -
Skamba ką daryti? Ką daryti?


Tai ką daryti? Pamenat buvo toks Auglys, atrodo augęs žmogus, bet užvertė forumą menkaverčiais pranešimais iki tokio lygio, kad nesusitarus gražiuoju teko uždėti baną. Po to buvo toks Liudas - irgi keletą dienų labai intensyviai reiškėsi pildamas vieną menkavertį pranešimą po kito. Bet pamatęs, kad niekas nekreipia į ššš malimą dėmesį išėjo kaip atėjęs.
Dabar turim trečią - Uraną - matosi intensyvus šiukšlintojas.
Taigi, mano patarimas tau Urane - gali pradėt nuo seno forumo ir skaityk, skaityk, skaityk...
Daug klausimų atkris savaime. Bano nededu vien todėl, kad galėtum pasitaisyti, daugiau nesikartosiu, manau vienas kitą supratom.
Kadangi, pastovūs svetainės nariai jau reiškia pretenzijas dėl mano minkšto moderavimo - ateityje teks būti griežtesniam.
Į viršų
Marius
Pr Geg 25 2009, 07:38
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Yra pora pasiulymu, tai registyruojantis privaloma uzpildyti anketinius duomenis ten gimimo data, vardas pavarde, gal foto, koki matematini 2+2=?.
Ir dar galima padaryti kaip rimtuose klubuose, norint tapt nariu turi gauti rekomendacija. Tai gal padaryti taip........?
Rekomenduoti galetu bet kuris esantis forumo narys.

O taip foruma gali skaityti kas nori.
Į viršų
Uran
Pr Geg 25 2009, 09:03
Uran
Užsiregistravęs dalyvis #379
Prisijungta: An Kov 31 2009, 12:12
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 17
Mes vienas kitą supratom Nerijau Korbutai , paskaitysiu daugiau forumo, negu jame rašysiu, žinoma neradęs ten atsakymo kartais paklausiu forumo dalyvių Beje, kas gi mano, kad aš vaikas, man jau 18 metų, bet čia tik tarp kitko, smagu, kad galima iškart susitarti ir gauti paaiškinimą kas netinka, o ne iš karto baną mesti
Į viršų
Kiras
Pr Geg 25 2009, 10:05
Kiras
Užsiregistravęs dalyvis #84
Prisijungta: Kt Bal 10 2008, 02:25
Pranešimų: 173
Galvoju, kad forumui trūksta skyrelio "Forumo taisyklės". Čia galėtų būti aprašyta kas galima, kas ne, kaip rašyti, ko nerašyti, už ką bus baudžiama. Taip pat paaiškinta kai kurių operacijų atlikimas. Juk ne visi yra kompiuteristai.

Pvz. nuotraukų įkėlimas - koks max dydis, kaip tai atlikti ir pan.

Arba citavimas.
Manau nėra būtina cituoti visą pranešimą, juk paprastai norima atkreipti dėmesį tik į kokią vieną mintį. O dabar, kartais, cituojama ištisai ilgiausi pranešimai, po to sekantis cituoja su esama citata ir t.t. Gaunasi citata citatoje, o joje dar citata, visai kaip rusiškos matrioškos.

Jei tokių "Taisyklių" dalyvis nesilaikytų, jis perpėjamas, jei ir toliau - šalinamas. O dabar, manau, sunku teisingai nuspręsti, kurie pranešimai "menkaverčiai", kurie - ne.
Į viršų
Nerijus Korbutas
Pr Bir 29 2009, 12:42
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Svetainės nariui Ričardui Augliui - Kelmui pačiam prašant nuėmiau draudimą prisijungti.
Tačiau tik bandomąjam mėnesiui - jei vėl tęsis tai kas buvo ankščiau, daugiau šansų pasitaisyti nebebus.

Matydami, kad kažkoks diskusijų dalyvis elgiasi nepadoriai ar daro kažką kitką kas nesuderinama su padoraus elgesio normomis - rašykit drąsiai šitoj temoj arba man į Asmeninį. Nes kartais ir neperžiūriu visų temų. Sėkmės!
Į viršų
Nerijus Korbutas
An Spa 20 2009, 09:34
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Nariui tyleniux įspėjimas. Už ką visi matėt. Temos apie Wilga ir Jet Fox perkeltos į Blevyzgas.
Dėkui už pademonstruotas anglų kalbos žinias, bet patarčiau neįsismaginti.
Į viršų
vysniukas
Kt Spa 22 2009, 03:15
Užsiregistravęs dalyvis #360
Prisijungta: Tr Kov 11 2009, 11:41
Pranešimų: 756
Patarimas paprastas nueikit i www.f-1.lt, ten labai aisku, pasikartojantis, komentarai ne itema ir panasiai gauni tris banus dviem savaitem negali komentuoti.
Naujai uzsiregistraves narys gali komentuoti po dvieju savaiciu.
Į viršų
Vanagiukas
Kt Spa 22 2009, 03:40
Užsiregistravęs dalyvis #304
Prisijungta: Kt Sau 08 2009, 05:14
Pranešimų: 341
bet tai kad nera cia tiek dauk tu nariu kad piktybiskai kenktu, nusisneka karts nuo karto ir tiek
Į viršų
Juozas
Kt Spa 22 2009, 07:45
Užsiregistravęs dalyvis #22
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 06:32
Pranešimų: 996
Nusišnekėjimai taip pat "užknisa".
Į viršų
Nerijus Korbutas
Št Vas 25 2012, 04:50
Puslapio įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Št Vas 16 2008, 01:23
Vieta: Raseiniai. Lietuva
Pranešimų: 1797
Buves svetainės narys Audrius griebėsi neregėto žiaurumo prichologinio smurto akcijų prieš mano asmenį ir mūsų svetainę:

http://www.youtube.com/watch?v=t1C02Ttzl3Y

http://www.youtube.com/user/Audrius691?feature=watch
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0946sek,0.0121iš to užklausomsDB užklausos:31. Naudojama atmintis:3,893kb