Mano Sparnai: Diskusijos / Sparnų gamyba / Lietuviškas metalinis sparnas


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Sparnų gamyba
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Lietuviškas metalinis sparnas
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Rolandas
Kt Spa 29 2009, 05:04
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Sauliuk, tai ne uzsparniai o eleronai galintys atsilenkti truputi zemyn. Tai tik uzsparniu seselis pagal galimybe sukurti papildoma keliamaja jega.
Į viršų
JonasKr
Kt Spa 29 2009, 05:13
skrendam
Užsiregistravęs dalyvis #306
Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 1558
tie mandrieji vadinami flaperonai?
Į viršų
Rolandas
Kt Spa 29 2009, 05:22
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558

JonasKr rašė ...

tie mandrieji vadinami flaperonai?

Taip Jonai, taciau is ju nieko gero. Truputi per daug atlenkus zemyn tuoj nusirauna srautas, prastai dirba eleronai, todel negalima pasiekti tokio efektyvumo kaip su uzsparniais.
O mandrumo cia kaip tik nera-juos daug paprasciau padaryti nei uzsparnius.
Į viršų
Saulius P
Kt Spa 29 2009, 05:45
Užsiregistravęs dalyvis #437
Prisijungta: Tr Lie 22 2009, 04:46
Pranešimų: 634
Kad gerai veikia, tuo isitikinau ant savo.
Uzparniai kilimo rezime atliankiami taip pat nedaug, oflaperonu papildoma keliamoji per visa sparnu ilgi.
http://www.youtube.com/watch?v=cRgQyGqtB9M
Į viršų
Rolandas
Kt Spa 29 2009, 06:45
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Buvau daug girdejes apie stebuklingas sio lektuvo tupimo savybes, teko paciam truputi skraidyti. Video maciau prma karta.
1-labai geri stabdziai
2-mokejimas reklamuotis.
Kad butu mazas prabegimas tupiant, reikia kuo mazesniu greiciu paliesti zeme. Sparnas turi priarteti prie max leistinu atakos kampu, lektuvas turi prizemeti uzkelta nosimi.
Is video matyti kad arba pilotas nepatyres arba tas lektuvas negali uzkelti nosies ir tupti mazu greiciu. Aiskiai matosi grubus prikalimas prie zemes.Ilgiau taip paskraidzius paprasciausiai vaziuokle atsiskirs nuo lektuvo... Tik paskutinis tupimas normalus.
Butina prizemejant duoti sau uzduoti zeme pirma paliesti uodega, stai tada ir paaiskes tikrosios lektuvo savybes.
Į viršų
Rolandas
Kt Spa 29 2009, 07:14
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Perziurejau kitus video, ten tupdo visai normalai, taciau visvien nesuprantu kodel sis lektuvas laikomas ypac trumpos tupimo distancijos lektuvu?
Juk cia tik didokas plotas, siokia tokia sparno mechanizacija, patyre pilotai ir pakankamai stiprus vejas.
Akivaizdu kad panasiu parametru lektuvas turintis uzsparnius nutupes susutotu greiciau. Dauguma lektuvu uzsparnius turi.
Į viršų
Vytautas.R
Kt Lap 19 2009, 09:07
Užsiregistravęs dalyvis #495
Prisijungta: Kt Lap 19 2009, 08:20
Pranešimų: 9
Sveiki

avijacijoje esu gana senokai, nuo vaikystes esu modeliuotojas mazu kordiniu lektuveliu. Ir stai kilo noras susikonstruoti rimta aparata. Dar esu sklandytojas.
Na labai noreciau kad man kas padetu su sparno skaiciavimais. galvoju daryti is metalo.
svarbiausias klausimas: kaip paskaiciuoti trapecini sparna. kaip issireiksti ar procentaliai ar kaip kitaip nerviuros mazejima ir lonzerona. seip galvoju imti R III profili.
zinau kad cia yra daug imanaciu ir tikuosi kad pades.
Į viršų
justas
Kt Lap 19 2009, 10:10
Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03
Vieta: LONDON
Pranešimų: 1619
Siulau nepatingeti is per pora menesiu pramokti kompiuterinio modeliavimo. Konstravimas supaprasteja "n" kartu, klaidu tikimybe taip pat.
Į viršų
Vytautas.R
Kt Lap 19 2009, 10:53
Užsiregistravęs dalyvis #495
Prisijungta: Kt Lap 19 2009, 08:20
Pranešimų: 9
tai pasiulikite programa...
Į viršų
Rolandas
Pn Lap 20 2009, 12:24
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Vytautas.R rašė ...

Sveiki

avijacijoje esu gana senokai, nuo vaikystes esu modeliuotojas mazu kordiniu lektuveliu. Ir stai kilo noras susikonstruoti rimta aparata. Dar esu sklandytojas.
Na labai noreciau kad man kas padetu su sparno skaiciavimais. galvoju daryti is metalo.
svarbiausias klausimas: kaip paskaiciuoti trapecini sparna. kaip issireiksti ar procentaliai ar kaip kitaip nerviuros mazejima ir lonzerona. seip galvoju imti R III profili.
zinau kad cia yra daug imanaciu ir tikuosi kad pades.

Trapecinis sparnas gerokai sudetingesnis uz staciakampi. Ji vertetu daryti tik siekiant ypatingai geros lektuvo aerodinamikos. Jei uztenka tik geros, nepradek.
Jei lektuve bus trapecinis sparnas ir blogai profiliuotas spyris, neaptaki vaziuokle ar kazkoks kitas aerodinaminis nesusipratimas, visos sanaudos gaminant toki sparna bus beprasmes.

Del kom. projektavimo. Labai noreciau kad pvz gerb. Justas sugriautu mano skepticizma sioje srityje. Iki siol visi tik pasakoja apie galimybes, taciau prireikus padaryti detales ar mazgo brezini ant popieriuko man tai pavyksta daug kartu greiciau ir kokybiskiau nei komp. proj . entuziastams.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0788sek,0.0114iš to užklausomsDB užklausos:29. Naudojama atmintis:3,899kb