Diskusijos
| Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Jūsų fotoalbumai |
|
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >> |
| Kęstučio foto albumas | ||
| Eiti į puslapį << >> | |
|
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
|
| Autorius | Pranešimas | ||
| JuozasT |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #343 Prisijungta: Tr Vas 25 2009, 11:00Pranešimų: 179 | Veizek placiau! [ Redaguota Tr Sau 02 2013, 01:10 ] | ||
| Į viršų | | ||
| NNN |
| ||
NNN![]() Užsiregistravęs dalyvis #14 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56Pranešimų: 5733 | Rolandas rašė ... saulius k rašė ... Nu va Kestutis ismanuji isigijo dabar ir Stanislova perspjaus Su Naujais kolegos!!!! Žiemą-be šansų. Stanislovas sėdi šiltai apkūrenamoj kabinoj, Kęstutį nuo šalčio saugo tik nestoras poodinis riebalų sluoksnelis. Kur čia lygintis. ( Galva reik dirbt, galva , o ne lašinius augint . Fotografuojant "lauke", atitinkamam aukštyje buvo ... +7C , o žemėje -2C ... pirštines nusimovęs, laisvai galėjau "fotkinti" Meteorologija rimtas mokslas .P.S. Nieko aš "perspjaut" nesirengiu - tiesiog gražu buvo man labai, tai pamaniau, kad gal ir kitiems bus gražu ... stengiuos išvengt ambicijų Tačiau ... iš "gudraus" galima tiesiog dar ore persiųst šias nuotraukas tiesiai į forumą ... idomu bus pabandyt kitą kartą | ||
| Į viršų | | ||
| Stanislovas |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #117 Prisijungta: Kt Geg 15 2008, 08:52Vieta: Paklaniai, Raseinių sen. Pranešimų: 3416 | Kęstutis rašė ... Rolandas rašė ... saulius k rašė ... Nu va Kestutis ismanuji isigijo dabar ir Stanislova perspjaus Su Naujais kolegos!!!! Žiemą-be šansų. Stanislovas sėdi šiltai apkūrenamoj kabinoj, Kęstutį nuo šalčio saugo tik nestoras poodinis riebalų sluoksnelis. Kur čia lygintis. ( Galva reik dirbt, galva , o ne lašinius augint . Fotografuojant "lauke", atitinkamam aukštyje buvo ... +7C , o žemėje -2C ... pirštines nusimovęs, laisvai galėjau "fotkinti" Meteorologija rimtas mokslas .P.S. Nieko aš "perspjaut" nesirengiu - tiesiog gražu buvo man labai, tai pamaniau, kad gal ir kitiems bus gražu ... stengiuos išvengt ambicijų Tačiau ... iš "gudraus" galima tiesiog dar ore persiųst šias nuotraukas tiesiai į forumą ... idomu bus pabandyt kitą kartą Fotografuok ir publikuok. Kuo daugiau gerų foto, tuo visiems smagiau... O iš Stingo tai tikrai sudėtinga fotografuoti. Ne dėl šalčio, o lenkto kabinos gaubto. (tūkstantis ir vienas atspindys...) Štai "Martynas", kai nuimi šoninius langus - kitas dalykas... | ||
| Į viršų | | ||
| JonasKr |
| ||
skrendam![]() Užsiregistravęs dalyvis #306 Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53Vieta: Vilnius Pranešimų: 1559 | Gėris "Martynas". Ir "Stingas" - pusė bėdos. . Kada sausio mėnesį konstruktorių sąskrydis? | ||
| Į viršų | | ||
| AR |
| ||
ROTORKLUBAS![]() Užsiregistravęs dalyvis #6 Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16Vieta: Kaunas Pranešimų: 3584 | Kęstutis rašė ... Tačiau ... iš "gudraus" galima tiesiog dar ore persiųst šias nuotraukas tiesiai į forumą ... idomu bus pabandyt kitą kartą svarbu per ta laika Baltarusijos sienos nekirsti... P.S. o fotkes puikios! | ||
| Į viršų | | ||
| Ričard |
| ||
Ricard![]() Užsiregistravęs dalyvis #1014 Prisijungta: Sk Rgs 30 2012, 07:00Vieta: Vilnius Pranešimų: 218 | Lux fotkės. Galima savo visą skrydį telefonu transliuoti tiesiai į internetą visiems . Jei yra telefone internetas , tai pasileidžia įdiegta programėlė , ir visas filmavimas transliuojamas realiu laiku, Ir viskas dar isšaugoma serveryje.Tai nemokama . Kainuoja tik telefoninis internetas pagal planą. Mes taip varžybas ,renginius transliuojam retkarčiais visiems. Galima iš kompo net atrašyt transliuojančiam. Štai tas tinklapis . Gal kas pasinaudos .Panaršykit. Daug galimybių yra. Transliuokit iš oro http://bambuser.com/channel/paramotors | ||
| Į viršų |
| ||
| NNN |
| ||
NNN![]() Užsiregistravęs dalyvis #14 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56Pranešimų: 5733 | Atidariau sezoną -4C, 5-7 m/s. ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| NNN |
| ||
NNN![]() Užsiregistravęs dalyvis #14 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56Pranešimų: 5733 | Atsiprašau, mano "gudrus " kažkodėl du kartus tą patį įrašą padarė .... mokausi | ||
| Į viršų | | ||
| jankelis |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #359 Prisijungta: An Kov 10 2009, 07:29Pranešimų: 316 | Pavydžiu Tau Kęstuti, o mums jau pradedama drausti skraidyti virš miesto, nors užgęsus varikliui laisvai galima nusklęsti į saugią vietą. | ||
| Į viršų | | ||
| Algis |
| ||
algis![]() Užsiregistravęs dalyvis #12 Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25Vieta: Elektrėnai Pranešimų: 2004 | Kęstutis rašė ... Atsiprašau, mano "gudrus " kažkodėl du kartus tą patį įrašą padarė .... mokausi Nu va tai tau... Gudrus, o iki dviejų skaičiuoti nemoka . Beje o kokia ten Kaaba pastatyta? [ Redaguota Pr Sau 07 2013, 06:10 ] | ||
| Į viršų |
| ||
| Eiti į puslapį << >> | |
Powered by e107 Forum System


























Su Naujais kolegos!!!!
(
, o ne lašinius augint 
. Kada sausio mėnesį konstruktorių sąskrydis?






