Diskusijos
| Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Jūsų fotoalbumai |
|
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >> |
| KL albumai | ||
| Eiti į puslapį << >> | |
|
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
|
| Autorius | Pranešimas | ||
| KL |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #13 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59Pranešimų: 971 | Bucker Jungmann serijinė kopija iš Lenkijos:![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() [ Redaguota Št Bal 16 2011, 09:03 ] | ||
| Į viršų | | ||
| bence |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #20 Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 11:19Vieta: Kaunas Pranešimų: 1572 | Tame fly nano tai jau matau rimta beda-duslintuvai turetu nuluzti po pusvalndzio variklio darbo... Huteris-orginalus!matosi dar klijuotas kazeinu tik su atnaujintaom metalinem dalim. Buckeris-svajoniu biplanas, gal kada nors pribresiu tokiam projektui.Labai aciu, uz nuotraukas! | ||
| Į viršų |
| ||
| KL |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #13 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59Pranešimų: 971 | Oro motociklas, perdarytas iš Cub-o. Tksliau - nebaigtas daryti... ![]() ![]() ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| KL |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #13 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59Pranešimų: 971 | Ultralengvasis pilotažinis su "ipurškiamu" Rotax-u:![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| KL |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #13 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59Pranešimų: 971 | Anglinis sparnas "bushplane" klasės lėktuvui. Paskutinis pav. - latvių ULO sklandytuvo sparno technologinis pavyzdys. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| Audrius |
| ||
| Svečias | Keleta is mano puses![]() ![]() Virsuje Calidus gamintojas Autogyro, apacioje Trixsy visai naujas malunas, kaip ir gamintojas Proektuotas Austrijoje gaminamas Slovenijoje. | ||
| Į viršų | | ||
| Audrius |
| ||
| Svečias | Trixsi galva su menciu fiksatoriais kurie automatiskai fiksuoja menti ant zemes ,kad nesimakaluotu.![]() | ||
| Į viršų | | ||
| Audrius |
| ||
| Svečias | 120 klase![]() ![]() ![]() ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| Audrius |
| ||
| Svečias | Dar keletas is kitos klases![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| NNN |
| ||
NNN![]() Užsiregistravęs dalyvis #14 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56Pranešimų: 5733 | "Sugrūdamas" be vargo jis ir į 115 ... [ Redaguota Sk Bal 17 2011, 04:25 ] | ||
| Į viršų | | ||
| Eiti į puslapį << >> | |
Powered by e107 Forum System




































































