Diskusijos
| Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Jūsų fotoalbumai |
|
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >> |
| KL albumai | ||
| Eiti į puslapį << | |
|
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
|
| Autorius | Pranešimas | ||
| KL |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #13 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59Pranešimų: 971 | Kelios nuotraukos iš komandiruotės į Ukrainą, vakarinę jos dalį: Kosiv miestelio aerodromą, Ivano-frankovsko rajone. Rusiškai nieks nekalba, vietos pasakiškos (Priekarpatė), keliai siaubingi (240 km nuo Lvovo per 6-7 val.). Aerodromas apleistas, priklauso kažkokiam politikui, bet lėktuvų kolekcija solidi: Su-26, 2xJak-55, 52, 18T, 3 vnt An-2 ir kt. Juosta betonas, 1200m. Ten tikrinau An-2, kuris bus registruojamas LT. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| vysniukas |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #360 Prisijungta: Tr Kov 11 2009, 11:41Pranešimų: 756 | Kas liečia kelius, tai matyt niekas per šešis metus nepasikeitė. Tada turistavom su mašinom ir vykom į Krymą. | ||
| Į viršų | | ||
| Justas |
| ||
Justas![]() Užsiregistravęs dalyvis #2 Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 06:03Vieta: Vilnius Pranešimų: 1705 | As irgi gal pries keturis metus vaziavau. pamenu paskaiciavau stndartiskai.. 100 km valanda.. tai kai pakliuvom o tu viespateliau.... kai kur gavosi valanda 20 km... | ||
| Į viršų | | ||
| NNN |
| ||
NNN![]() Užsiregistravęs dalyvis #14 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56Pranešimų: 5733 | Ar tas vargšelis Zlin'as, ar tik labai panašus? | ||
| Į viršų | | ||
| Eiti į puslapį << | |
Powered by e107 Forum System










































