Diskusijos
| Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Jūsų fotoalbumai |
|
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >> |
| Kestucio J. Foto albumas | ||
|
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
|
| Autorius | Pranešimas | ||
| Kestas_J |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #249 Prisijungta: Pn Spa 24 2008, 04:09Vieta: Silute Pranešimų: 20 | Nieuport 24![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() [ Redaguota Pn Bir 10 2011, 10:38 ] | ||
| Į viršų | | ||
| Kestas_J |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #249 Prisijungta: Pn Spa 24 2008, 04:09Vieta: Silute Pranešimų: 20 | JR 2![]() ![]() [ Redaguota Pn Bir 10 2011, 10:38 ] | ||
| Į viršų | | ||
| AR |
| ||
ROTORKLUBAS![]() Užsiregistravęs dalyvis #6 Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16Vieta: Kaunas Pranešimų: 3584 | Super | ||
| Į viršų | | ||
| KL |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #13 Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:59Pranešimų: 971 | Tikiuosi jie taip pat gerai skrenda, kaip atrodo. | ||
| Į viršų | | ||
| Kestas_J |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #249 Prisijungta: Pn Spa 24 2008, 04:09Vieta: Silute Pranešimų: 20 | Žiemą, į žvalgybą!![]() ![]() | ||
| Į viršų | | ||
| JonasKr |
| ||
skrendam![]() Užsiregistravęs dalyvis #306 Prisijungta: Pn Sau 09 2009, 09:53Vieta: Vilnius Pranešimų: 1559 | Net sunku patikėt, kad čia taip Lietuvoj. Nors, tiesa, Šilutė - anapus rubežiaus. Kaip tas miestas vokiškai vadinasi...? Kokiomis dešromis Jurkštus prie konstruktorių federacijos veiklos arčiau privilioti?... | ||
| Į viršų | | ||
| Kestas_J |
| ||
![]() Užsiregistravęs dalyvis #249 Prisijungta: Pn Spa 24 2008, 04:09Vieta: Silute Pranešimų: 20 | Heydekrug, štai kaip vadinosi Tai manau pakankamai arti konstruktorių federacijos veiklos mes ir esame )) | ||
| Į viršų | | ||
| Rolandas |
| ||
rolandas![]() Užsiregistravęs dalyvis #8 Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09Pranešimų: 5587 | JonasKr rašė ... Net sunku patikėt, kad čia taip Lietuvoj. Nors, tiesa, Šilutė - anapus rubežiaus. Kaip tas miestas vokiškai vadinasi...? Kokiomis dešromis Jurkštus prie konstruktorių federacijos veiklos arčiau privilioti?... Federacijos veikla-naujų lėktuvų konstravimas ir gaminimas. Renginiai visai antraeilis dalykas. Tad neaišku kas ką ir į kur turi traukti. | ||
| Į viršų | | ||
| eva |
| ||
| Svečias | OOOOOOOO,NOOOOO!,šia vasara nusimato ekskursija Šilutėn parduosiu karve,bet šitai turiu pamatyt | ||
| Į viršų | | ||
| AR |
| ||
ROTORKLUBAS![]() Užsiregistravęs dalyvis #6 Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16Vieta: Kaunas Pranešimų: 3584 | Rolandas rašė ... Federacijos veikla-naujų lėktuvų konstravimas ir gaminimas. Renginiai visai antraeilis dalykas. Tad neaišku kas ką ir į kur turi traukti. Nesirimuoja - bet uztat tiesa | ||
| Į viršų | | ||
Powered by e107 Forum System















































Tai manau pakankamai arti konstruktorių federacijos veiklos mes ir esame
)) 




