Mano Sparnai: Diskusijos / Lietuvoje statyti skraidymo aparatai. Konstruktoriai / Plastikinis STAR-3


Diskusijos

Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Rolandas
Pr Bir 08 2026, 08:55
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5587
Tuomet paprastesnis, pigus bandymas. Degtukų dėžutė atspari sukimui-kaip ir sklandytuvas prieš rekonstrukciją. Dėžutės stalčiukas visai neatsparus, o atrodo beveik niekas nepasikeitė. Užduotis -sustiprinti stalčiuką iki taps toks pat atsparus sukimui kaip visa dėžutė.
Į viršų
Algirdas L
Pr Bir 08 2026, 10:21
Užsiregistravęs dalyvis #541
Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 557
Stundžia dėl susukimo nelabai... Už kilio ar stabilo pasuk liemenį ir matysi, standus ar ne. Jei minkštas, yra didelis pavojus flateriui. STAR-1 uodega buvo truputį minkštoka. Aš išvis būčiau naudojęs ,,Aerokobros,, konstrukciją.
Į viršų
Arturas Stundzia
Pr Bir 08 2026, 12:20
Užsiregistravęs dalyvis #40
Prisijungta: Tr Vas 27 2008, 09:34
Pranešimų: 725
Čia Algirdai tik tavo subjektyvi nuomonė niekuo neparemta dėl star1 uodegos.skrenda ir 200 ir jau arti 300 val. Priskraidęs .Tavo požiuris i konstrukcijas pasenęs.
Į viršų
Arturas Stundzia
Pr Bir 08 2026, 12:42
Užsiregistravęs dalyvis #40
Prisijungta: Tr Vas 27 2008, 09:34
Pranešimų: 725
Rolandai ,prieš rašydamas niekus gali pažiūrėti seniau idėtas nuotraukas ir konstrukcijos sustiprinimą.Na dar pasiūlyčiau užsukti i Prienu aviacijos gamyklą , panagrinėti jų liemens Lak 20 konstrukciją.Na yra aerodrome pas jus dar motorizuotu sklandytuvu .Tai mano konstrukcija prilygsta Lukoševičiaus noriu pridėti lomiką dėl garantijos.Jis padares 1 Machaoną sovietiniais laikais kitus mokina.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0323sek,0.0150iš to užklausomsDB užklausos:27. Naudojama atmintis:1,049kb