Mano Sparnai: Diskusijos / Jūsų skrydžiai. Fotografijos. Pasakojimai ir t.t. / Daugiau laisvės - saugesni skrydžiai


Diskusijos

Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
NNN
Tr Bal 28 2010, 08:59
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732

gintas rašė ...

Kęstai kodėl tau nepatinka TAS MŪSŲ SEMINARAS.Jau juokinga darosi nuo tavo tų protingų visažinio teiginių.Ka męs veikėm tame seminare tą ir veikėm ir nebus čia kažkokios ataskaitos.O nuveikėm labai daug.Ir apie tai kad sienų neliko irgi žinom.


Nei patinka Gintai, nei nepatinka. Aš ten nebuvau, "alaus, midaus negėriau, per barzdą nevarvėjo"

Aš tiesiog pasidžiaugiau gerom naujienom ir pareiškiau nuostabą, dėl konkretaus forumo nario konkrečios nežinios - štai ir viskas.

Labai atsiprašau, jei užgavau "jautrią stygą" ....


Į viršų
Stanislovas
Tr Bal 28 2010, 01:16
Užsiregistravęs dalyvis #117
Prisijungta: Kt Geg 15 2008, 08:52
Vieta: Paklaniai, Raseinių sen.
Pranešimų: 3411
Kęstutis rašė ...


Nei patinka Gintai, nei nepatinka. Aš ten nebuvau, "alaus, midaus negėriau, per barzdą nevarvėjo"
Aš tiesiog pasidžiaugiau gerom naujienom ir pareiškiau nuostabą, dėl konkretaus forumo nario konkrečios nežinios - štai ir viskas.
Labai atsiprašau, jei užgavau "jautrią stygą" ....


Aišku, net ir neparagavus galima iki užkimimo ar net peštynių ginčytis apie patiekalo skonį... su tais, kurie jį valgė.
Į viršų
NNN
Tr Bal 28 2010, 06:30
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Stanislovas rašė ...

Kęstutis rašė ...


Nei patinka Gintai, nei nepatinka. Aš ten nebuvau, "alaus, midaus negėriau, per barzdą nevarvėjo"
Aš tiesiog pasidžiaugiau gerom naujienom ir pareiškiau nuostabą, dėl konkretaus forumo nario konkrečios nežinios - štai ir viskas.
Labai atsiprašau, jei užgavau "jautrią stygą" ....


Aišku, net ir neparagavus galima iki užkimimo ar net peštynių ginčytis apie patiekalo skonį... su tais, kurie jį valgė.


Nesiginčysiu ir nesipešiu, nematau jokio prasmės ...
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0627sek,0.0096iš to užklausomsDB užklausos:26. Naudojama atmintis:3,734kb