Mano Sparnai: Diskusijos / Malūnsparniai. Sraigtasparniai / del maluno


Diskusijos

Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
AR
Pr Rgs 20 2010, 05:08
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567

juozas49 rašė ...

http://www.rotorflightdynamicsinc.com/dragonwings.html
Pigiausios mentys ir galva siame linke.As jau senai ziuriu galimybe pasigaminti Dominator vienvieti.Po MS Su Honda,jau galeciau pagaminti ir Dominator su Honda varikliu.Tik as gaminciau is nerudijancio plieno profilio ir suvirinta.Svorio skirtumas tik 5kg,bet zymiai lengviau ispildyti technologiskai.Brezinius galima gauti nemokamai.Rotoriu ir galva galima atsisiusti be muito,bet cia neaiskinsiu kaip.O toliau darbas kokius 6-7men dirbant sestadieniais ,sekmadieniais po 5-6val.Mane tik sulaiko partnerio nebuvimas gaminant toki aparata.Tai yra labai realus ir lengvai ispildomas projektas.Kaip anksciau esu rases,reikia naudotis esamais projektais ir siekti galutinio tikslo ,nenukrypstant i detales: gaminti rotoriu,prerotacija ir pan.Rotorius ir galva turi buti gamykliniai,prerotaciju yra daug variantu ir puikiai veikiancios,ratukai vaziuoklei taip pat yra pirkti.Gaminant ne vienam,gamybos laikas sutrumpetu iki4-5men.


DW rotorius nera pigiausias variantas bet geras kaina-kokybes santykis

Na del partnerio gamybai - tai mano galva daugiau bedos nei naudos (visi suvokia skirtingai - konstruktoriai ypac tarpusavyje sunkiai sutaria) bet cia tik nuomone.

tai laukiam pirmo "Domiko" Lietuvoje
Į viršų
vytautas 42
Pr Rgs 20 2010, 05:22
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
tai va ir man tokios mintys kyla - panaudot sena motoskraidykles vezima , uzdet galinga motociklo varikli , na o rotoriu su visa galva nusipirkt , kad nereiktu sukt galvos
Į viršų
Marius
Pr Rgs 20 2010, 07:11
Kas nori- ieško galimybių, kas nenenori-priežasčių.
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: Št Vas 23 2008, 11:18
Vieta: Visaginas
Pranešimų: 2892
Kazin ar taip paprastai viskas gausis. Reiks uodega tvirtint, del ko keist vertiklaus pilono pokrypi norint gaut reikiama centruote, valdyma daryt, jei noresi dvigubo valdymo, teks vezima ilgint. Be to ilgint vertikalu pilona arba aukstint vaziuokle. Ir t.t., paprasciau viska is naujo padaryti, nors ne viskas taip paprasta.
Į viršų
juozas49
Pr Rgs 20 2010, 07:39
Užsiregistravęs dalyvis #63
Prisijungta: Tr Kov 19 2008, 01:39
Pranešimų: 798
VyTis rašė ...

tai va ir man tokios mintys kyla - panaudot sena motoskraidykles vezima , uzdet galinga motociklo varikli , na o rotoriu su visa galva nusipirkt , kad nereiktu sukt galvos

Tai stai cia pavyzdys ,kaip nereikia daryti.As sakiau nukopijuoti,pakeiciant varikli.Domika kure kolektyvas ir savo konstrukcija nepagaminsi,arba poto reikes ilgai ir nuobodziai taisyti.

[ Redaguota An Rgs 21 2010, 03:25 ]
Į viršų
Audrius
Pr Rgs 20 2010, 07:40
Svečias
VyTis rašė ...

tai va ir man tokios mintys kyla - panaudot sena motoskraidykles vezima , uzdet galinga motociklo varikli , na o rotoriu su visa galva nusipirkt , kad nereiktu sukt galvos

As ir galvoju ar taip paprastai gausis,reik centruote suderint truputi kitaip traukes pravedziot uodeda pritvirtintir tt manau greiciau nauja padarysi(jei noresi daryti)
Į viršų
Audrius
Pr Rgs 20 2010, 08:21
Svečias
juozas49 rašė ...

http://www.rotorflightdynamicsinc.com/dragonwings.html
Pigiausios mentys ir galva siame linke.As jau senai ziuriu galimybe pasigaminti Dominator vienvieti.Po MS Su Honda,jau galeciau pagaminti ir Dominator su Honda varikliu.Tik as gaminciau is nerudijancio plieno profilio ir suvirinta.Svorio skirtumas tik 5kg,bet zymiai lengviau ispildyti technologiskai.Brezinius galima gauti nemokamai.Rotoriu ir galva galima atsisiusti be muito,bet cia neaiskinsiu kaip.O toliau darbas kokius 6-7men dirbant sestadieniais ,sekmadieniais po 5-6val.Mane tik sulaiko partnerio nebuvimas gaminant toki aparata.Tai yra labai realus ir lengvai ispildomas projektas.Kaip anksciau esu rases,reikia naudotis esamais projektais ir siekti galutinio tikslo ,nenukrypstant i detales: gaminti rotoriu,prerotacija ir pan.Rotorius ir galva turi buti gamykliniai,prerotaciju yra daug variantu ir puikiai veikiancios,ratukai vaziuoklei taip pat yra pirkti.Gaminant ne vienam,gamybos laikas sutrumpetu iki4-5men.

Teko apziurineti ju gaminama galva,tai ne koki ispudi paliko,guoliai rutuliniai manau pritaikyti lengviems aparatams iki 115 tuscio svorio,o zmones perka kaip pigu daikta ir konstruoja malunus su subaru motorais iki minimum 350 tuscio svorio (skridimo svoris 500) ,centrine dalis (kur mentis tvirtinasi neturi guoliu is viso ir viskas kabo tik ant 10mm varzto,man tas labai keistai atrodo.Andrius man atrodo ir guoliukus dejo.Mentys nera blogos,tik su aliuminem reik labai atsargiai elgtis net ir transportuojant (greit imusamos duobutes) Ekstruduotai per visa profili daug atsparesnes ,bet ju ir kaina didesne.Maluna greit padarysi jei viska nusipirksi ir turesi brezini pagal kuri darysi ir tai nebus paprasta jei desi kita motora (keisis issverimas ,centruote it tt.).Dominatorius yra saugus malunas skrendant ,bet ant zemes del savo ilgos priekines vaziuokles bus labai nestabilus ir ribos galimyybes startuoti ar leistis is dirvono ar prasto grunto.Bet cia pasirinkimo reikalas.
Sekmes darbuose!
Į viršų
AR
Pr Rgs 20 2010, 08:41
www.ROTORKLUBAS.lt
Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Pr Vas 18 2008, 08:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 3567
VyTis rašė ...

tai va ir man tokios mintys kyla - panaudot sena motoskraidykles vezima , uzdet galinga motociklo varikli , na o rotoriu su visa galva nusipirkt , kad nereiktu sukt galvos


Teoriskai to daryti neapsimoka o praktiskai net neimanoma.
Į viršų
vytautas 42
Pr Rgs 20 2010, 08:51
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Palaukit , palaukit , ne taip greit ! as gi nesakau , kad imu motoskraidykles vezimuka ir kabinu rotoriu .Sakau , kad yra nereikalingas tvarkingas vezimukas - ratai , prietaisai , variklis , propeleris ir t.t. . Tai va mano mintys tokios , kad panaudot maluno gamybai visa ta turta kuri turiu , va tik ir ziuriu kas kiek kainuoja , kas kaip padaroma , kur kokius brezinius gaut .
Į viršų
vytautas 42
Pr Rgs 20 2010, 08:56
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
O svajone tokia - vienvietis aparatas , su galingu 80 - 100 arkliu varikliu
Į viršų
juozas49
Pr Rgs 20 2010, 09:03
Užsiregistravęs dalyvis #63
Prisijungta: Tr Kov 19 2008, 01:39
Pranešimų: 798
Audrius rašė ...

juozas49 rašė ...

http://www.rotorflightdynamicsinc.com/dragonwings.html
Pigiausios mentys ir galva siame linke.As jau senai ziuriu galimybe pasigaminti Dominator vienvieti.Po MS Su Honda,jau galeciau pagaminti ir Dominator su Honda varikliu.Tik as gaminciau is nerudijancio plieno profilio ir suvirinta.Svorio skirtumas tik 5kg,bet zymiai lengviau ispildyti technologiskai.Brezinius galima gauti nemokamai.Rotoriu ir galva galima atsisiusti be muito,bet cia neaiskinsiu kaip.O toliau darbas kokius 6-7men dirbant sestadieniais ,sekmadieniais po 5-6val.Mane tik sulaiko partnerio nebuvimas gaminant toki aparata.Tai yra labai realus ir lengvai ispildomas projektas.Kaip anksciau esu rases,reikia naudotis esamais projektais ir siekti galutinio tikslo ,nenukrypstant i detales: gaminti rotoriu,prerotacija ir pan.Rotorius ir galva turi buti gamykliniai,prerotaciju yra daug variantu ir puikiai veikiancios,ratukai vaziuoklei taip pat yra pirkti.Gaminant ne vienam,gamybos laikas sutrumpetu iki4-5men.

Teko apziurineti ju gaminama galva,tai ne koki ispudi paliko,guoliai rutuliniai manau pritaikyti lengviems aparatams iki 115 tuscio svorio,o zmones perka kaip pigu daikta ir konstruoja malunus su subaru motorais iki minimum 350 tuscio svorio (skridimo svoris 500) ,centrine dalis (kur mentis tvirtinasi neturi guoliu is viso ir viskas kabo tik ant 10mm varzto,man tas labai keistai atrodo.Andrius man atrodo ir guoliukus dejo.Mentys nera blogos,tik su aliuminem reik labai atsargiai elgtis net ir transportuojant (greit imusamos duobutes) Ekstruduotai per visa profili daug atsparesnes ,bet ju ir kaina didesne.Maluna greit padarysi jei viska nusipirksi ir turesi brezini pagal kuri darysi ir tai nebus paprasta jei desi kita motora (keisis issverimas ,centruote it tt.).Dominatorius yra saugus malunas skrendant ,bet ant zemes del savo ilgos priekines vaziuokles bus labai nestabilus ir ribos galimyybes startuoti ar leistis is dirvono ar prasto grunto.Bet cia pasirinkimo reikalas.
Sekmes darbuose!

As kolkas nieko negaminu ,o tik samprotauju.Vienvietis Dominator gaminamas ir su Subaru motoru,o Honda variklis lengvesnis ir nebus problemu su issverimu.Gaminant MS labai lengvai issveriau.O su dvitakciu varikliu nera prasmes kamuotis,nes kuro sunaudojimas bus apie 20l/val.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0739sek,0.0074iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,909kb